22/11/2013 - Αγωνιστικό πρόγραμμα τμημάτων υποδομής ποδοσφαίρου Γ.Σ.Α.Σ 23 ΚΑΙ 24/11/2013





        ΩΡΑ


ΤΜΗΜΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΑΓΗΠΕΔΟΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΝΕΟΙ 1 ( 1996 - 1997 - 1998)
23/11/2013 ΣΑΒ.
20:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΤΑΜΑΡΙ


ΝΕΟΙ 2 ( 1996 - 1997 - 1998)
24/11/2013 ΚΥΡ.
19:45
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 ( 1999 - 2000)
24/11/2013 ΚΥΡ.
12:00
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΓΟΥΔΗ


ΠΑΙΔΕΣ 2 ( 1999 - 2000 )
23/11/2013 ΣΑΒ.
17:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 3 ( 1999 - 2000 )
24/11/2013 ΚΥΡ.
15:30
ΕΡΜΗΣ
          ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ-              ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 ( 2001 - 2002)
23/11/2013 ΣΑΒ.
13:00
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΝΤΑΜΑΡΙ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 ( 2001 - 2002)
24/11/2013 ΚΥΡ.
17:15
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 ( 2001 - 2002)
23/11/2013 ΣΑΒ.
19:15
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 ( 2001 - 2002)
24/11/2013 ΚΥΡ.
14:00
ΑΚΑΔ. ΜΠΑΤΙΣΤΑ
ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 
ΙΟΝΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ

























ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ( 2003 - 2004)
23/11/2013 ΣΑΒ.
20:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α ( 2003 - 2004 )
24/11/2013 ΚΥΡ
18:45
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ( 2003 - 2004)
24/11/2013 ΚΥΡ
16:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ( 2003 - 2004)
24/11/2013 ΚΥΡ
11:30
ΑΚΑΔ. ΓΕΡΑΚΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄














ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ( 2005 - 2006 )
24/11/2013 ΚΥΡ
09:30
ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α(2005 - 2006)
23/11/2013 ΣΑΒ
10:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ( 2005 - 2006 )
24/11/2013 ΚΥΡ
10:30
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2Α(2005 - 2006)
23/11/2013 ΣΑΒ
13:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ


ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ( 2005 - 2006 )
23/11/2013 ΣΑΒ
14:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2007 - 2008 - 2009)
24/11/2013 ΚΥΡ
13:15
Π.Ο. ΨΥΧΙΚΟΥ
1ο ΓΥΜΝ. ΝΕΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ










& ΤΖΑΒΕΛΑ





  ΑΦΙΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 
30΄ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ






( ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)


Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template