Νέοι 1 - Νέα













































Την δεύτερη θέση πήραν οι Νέοι του Γ.Σ. Απόλλωνα Σμύρνης στο Santa Claus cup


Πρόκειται για μια ομάδα η οποία δημιουργήθηκε τον Σεπτέμβριο. Εκτός από λίγους παλιούς τα περισσότερα παιδιά είναι νέα στον Απόλλωνα.
Το ίδιο και ο προπονητής Γρηγόρης Ροπόκης. Κατάφερε όμως με πολύ δουλειά, μέσα σε τέσσερις μήνες να δημιουργήσει μια φανταστική παρέα, η οποία με την πάροδο του καιρού έδεσε σαν πραγματική ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ, αναπτύσσοντας μόνο το συναίσθημα της αλληλεγγύης και της αλληλοβοήθειας μεταξύ των παιδιών.
Αυτό φάνηκε στο SANTA CLUS CUP το οποίο διοργανώθηκε στο Σοφικό, από 3 – 5 Ιανουαρίου 2017. Τα παιδιά γνωρίστηκαν καλύτερα, απέκτησαν περισσότερο δέσιμο μεταξύ τους, και παρά τις απουσίες που υπήρξαν, έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό αποκομίζοντας μόνο θετικά στοιχεία με την λήξη του τουρνουά.
Στο πρώτο παιχνίδι με αντίπαλο την ομάδα εφήβων του Χαλκηδονικού η ομάδα κέρδισε με σκορ 1 – 0.
Την επόμενη ημέρα αντιμετώπισε την ομάδα του Σοφικού, την οποία συνέτριψε με σκορ 5 – 0. Εδώ να σημειωθεί ότι η διαφορά δυναμικότητας ήταν εμφανής και στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα έκανε περισσότερο κατοχή της μπάλας παρά κοίταζε να διευρύνει το σκορ κατόπιν οδηγιών του προπονητή.
Στον τελικό έγινε ένα πολύ δυνατό παιχνίδι με αντίπαλο την ομάδα Κ – 16 του Πανιωνίου. Το τελικό σκορ 2 – 1 υπέρ των κυανέρυθρων έδωσε την πρώτη θέση στην ομάδα της Νέας Σμύρνης 
Αξίζει να αναφέρουμε ότι στον τελικό με τον Πανιώνιο τρία παιδιά αγωνίστηκαν με πυρετό, χωρίς όμως αυτό να φανεί μέσα στον αγωνιστικό χώρο.


















 Φωτογράφιση: Παρασκευάς Δημητρακόπουλος

 apollongs.gr







ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Μελλισίων και Κωστή Παλαμά, 15126, Μαρούσι




apollongs.gr












ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016 - 2017 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Προσέλευση αθλητών 30΄ νωρίτερα στο γήπεδο για επιβίβαση στο πούλμαν.
Τα αστεράκια και τα προτζούνιορ μπορούν να συνοδεύονται από τους γονείς 
και κηδεμόνες τους.

 apollongs.gr







Φωτο από τον αγώνα ΝΕΩΝ του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης με τον Ατρόμητο Χαλανδρίου που διεκόπη λόγω βροχής.















































Φωτογράφιση: Παρασκευάς Δημητρακόπουλος


ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1135410151
2. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ94301107
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ94301103
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ8422052
5. ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ -17421175
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ6420245
7. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 6420236
8. ΜΕΛΙΣΣΙΑ6420253
9. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ6413052
10. ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ5412144
11. ΧΑΛΑΝΔΡΙ3410346
12. ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ3410339
13. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ15014515

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
15/10 - 16/10/2016 
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

apollongs.gr







Φωτο από τον εκτός έδρας αγώνα ΕΠΣΑ της ομάδας Νέων του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης με τον Τριφυλιακό 2-2



































Φωτογράφιση: Παρασκευάς Δημητρακόπουλος




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
1/10/2016 - 2/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 www.apollongs.gr
















 www.apollongs.gr








                                ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  21-22/11/2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
21-22/11/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΝΕΟΙ 2 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΝΤΗ


ΠΑΙΔΕΣ 1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΝΤΗ


ΠΑΙΔΕΣ 3 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:15 ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Α Ε ΙΛΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 COSMOS ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
PLANET-ΓΕΡΑΚΑΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΠΑΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ CLUB


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 ΠΕΛΟΠΑΣ AFC-ΑΠΟΛΛΩΝ
AFC-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ(5Χ5)


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ FUTSAL-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ-ΓΕΦ.ΜΕΤ/ΣΗΣ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ


       ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 14-15/11/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/11/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ
ΝΕΟΙ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 4 0
ΝΕΟΙ 2 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 5
ΠΑΙΔΕΣ 1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑ 0
ΠΑΙΔΕΣ 2 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 4 1
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 2
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ 3  0    
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL ΑΧΙΛΛΕΑ 3 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ 1 5
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 2
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 3 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΕΛΠΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝ/ΡΩΝ 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 0 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 0 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ 2 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA CLUB 1 5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA CLUB 1 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΕΚ FUTΒALL-ΑΠΟΛΛΩΝ
F C 55 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 1 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13;15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 1 6
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 6 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙ 2 5
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ F C-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΘΕΡΜΙΔΑ(5Χ5) 1 5
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 5 6
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ο ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 0 3
  Του Γιάννη Θεοχαρίδη




 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΠΟ 03 - 04/10/2015


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03-04/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 2 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2








ΠΑΙΔΕΣ 3 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 4 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 4-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β Α 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ







19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 2-2
ΓΙΑ TO AFG


Ένα συναρπαστικό παιχνίδι έγινε μεταξύ των νέων (1999) του συλλόγου μας και του Ολυμπιακού στη σειρά των εκπαιδευτικών αγώνων (AFG) των ΠΑΕ της SUPER LEΑGUE.

Η διακύμανση του σκορ ήταν ανάλογη με την ποιότητα της ποδοσφαιρικής συνάντησης και κράτησε την αγωνία και την ένταση όσων το παρακολούθησαν μέχρι το τέλος της αμείωτα.

Το σκορ άνοιξε στο 15’ η ομάδα μας με πέναλτι που κέρδισε ο Αντρέας Μπεϊτάι, ύστερα από ανατροπή του, από τον τερματοφύλακα του Ολυμπιακού και τo εκτέλεσε επιτυχώς ο ίδιος κάνοντας το 1-0.

Στη συνέχεια ο Oλυμπιακός πίεσε για την ισοφάριση γεγονός που κατάφερε να το πετύχει στο 50’ με σουτ, μέσα από την περιοχή, ύστερα από αναταραχή και αφού η μπάλα προσέκρουσε σε πόδι αμυντικού μας και αλλάζοντας πορεία κατάληξε στα δίχτυα.

Απρόσμενα ήρθε το 1-2 για τον Ολυμπιακό, ύστερα από 10’ σε προσπάθεια αμυντικού της ομάδας μας να διώξει την μπάλα από την περιοχή μας, έγινε κόντρα από τον επιθετικό του Ολυμπιακού και ενώ αυτή κατέληξε στην αγκαλιά του τερματοφύλακα μας δεν μπόρεσε να την συγκρατήσει με αποτέλεσμα να καταλήξει στα δίχτυα.

Αυτό πείσμωσε τα παιδιά του ΑΠΟΛΛΩΝΑ, ανέβασαν κατακόρυφα την απόδοσή τους και κατάφεραν να φέρουν στα ίσια το παιχνίδι στο 72’, με ένα πανέμορφο τέρμα του Σταύρου Μπιράκου ύστερα από υπέροχη ομαδική συνεργασία και τελική σέντρα από αριστερά του Δημήτρη Αναγνωστόπουλου προς τον σκόρερ διαμορφώνοντας το τελικό 2-2.


Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΟΤΣΙΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΒΑΛΑΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΙΑΤΑ ΔΙΟΝΥΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΠΕΪΤΑΪ ΑΝΤΡΕΑΣ
ΔΙΑΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΠΑΡΣΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΪ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
ΜΠΙΡΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΓΚΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΙΒΟΣ

Της Γιώτας Υφαντή





  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/03/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 2          2       
ΝΕΟΙ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 2
ΠΑΙΔΕΣ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 2
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 SAINT KATHRINE-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 3 4
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ 2 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ.Β. ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2051 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ 6 1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 10 4
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 3 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 2 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ATHLETIC CLUB ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ- ΔΕΛΦΩΝ 77 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ - ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΡΑΒΙΑΣ &ΣΠΑΡΤΗΣ 1 0 0






25/11/2014

ΑΔΙΚΟ ΤΟ 3-3 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
 ΜΕ ΤΗΝ ΑΕΚ

Δεν στάθηκαν τυχεροί οι ΝΕΟΙ μας αφού στο 6΄της δικαιολογημένης καθυστέρησης δέχθηκαν το γκολ της ισοφάρισης.

Σαφώς πολύ καλύτερη η ομάδα μας κατάφερε να προηγηθεί με 2-0, ενώ η φιλοξενούμενη ΑΕΚ 5’ πριν τη λήξη του πρώτου ημιχρόνου μείωσε σε 2-1.

7’ μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου τα παιδιά του ΑΠΟΛΛΩΝΑ αύξησαν τη διαφορά των τερμάτων σε 3-1. Ακολούθως η αντίπαλη ομάδα μέσα από 2 στημένες φάσεις και αδράνεια της άμυνας μας κατάφερε να πετύχει το 3-2 στο 70’ λα το 3-3 στο 86’, όπου ήταν και το τελικό σκορ.



9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΕΠΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ - AEK 3-3

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ:
ΓΚΙΝΗΣ
ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΣ
ΘΑΝΟΣ
ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΙΣΙ
ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ
ΜΠΙΡΑΚΟΥ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΟΥΡΑΪ
ΜΠΕΛΕΡΗΣ
ΓΚΙΑΤΑ
ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ
ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΣΤΑΜΕΛΑΚΗΣ

Τα τέρματα για την ομάδα του ΑΠΟΛΛΩΝΑ πέτυχαν στο 10’ ο ΝΤΟΥΡΑΪ , στο 17’ ο ΜΠΙΡΑΚΟΥ και στο 47’ ο ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ.


ΣΥΝΑΡΠΑΣΤΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΥΨΗΛΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΩΝ ΝΕΩΝ 1
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ Σ.Φ.Π 3-2 ΓΙΑ ΤΟ A.F.G.

Όσοι γονείς και φίλοι βρέθηκαν χθες το απόγευμα στον αγώνα, απόλαυσαν ένα ποδοσφαιρικό θέαμα υψηλών προδιαγραφών από τους ΝΕΟΥΣ και των δύο ομάδων. Έγινε ένα παιχνίδι που δικαιολόγησε απόλυτα γιατί το ποδόσφαιρο εξακολουθεί να είναι το ωραιότερο άθλημα όλων των άλλων και δει όταν παίζεται από παιδιά ηλικίας κάτω των 16 ετών.

Ήταν ένας αγώνας γεμάτος πάθος, δυνατές μονομαχίες, ατομικές δεξιοτεχνίες και ομαδικούς ολοκληρωμένους συνδιασμούς που δεν τα βλέπουμε σε αγώνες υψηλών πρωταθλημάτων.
 Η επικράτηση των ΝΕΩΝ του ΑΠΟΛΛΩΝΑ ήταν δίκαιη γιατί σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού ήταν καλύτεροι του ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ 2-3

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ
ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ
ΣΤΑΜΕΛΑΚΗΣ
ΧΑΣΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ
ΝΤΟΥΡΑΪ
ΜΠΙΡΑΚΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΕΡΟΥΣΙ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΦΕΤΖΗΣ
ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ
ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
ΣΑΠΟΥΤΖΟΓΛΟΥ
ΜΟΤΣΙΟΣ
ΔΙΑΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ
ΓΚΙΝΗΣ
ΣΤΙΣΙ


Το πρώτο τέρμα πέτυχε ο ΜΠΙΡΑΚΟΥ μετά από εκπληκτική ατομική ενέργεια του ΝΤΟΥΡΑΪ και τελική πάσα προς τον σκόρερ στο 19’ . Ο ίδιος παίχτης στο 2ο ημίχρονο σημείωσε το 2ο τέρμα για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ στο 52΄με κοντινό σουτ από το 2ο δοκάρι. Και πάλι ο ΜΠΙΡΑΚΟΥ μέσα από την περιοχή και από αριστερά με δυνατό αριστερό σουτ έστειλε την μπάλα στην απέναντι γωνία σημειώνοντας το 3ο τέρμα στο 66’

Ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ στο 48’ είχε πετύχει το 1-1 και στο 74’ μείωσε σε 2-3 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Της  Γιώτας Υφαντή



 
ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΕΠΙ ΤΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ

Μία σημαντική ακόμη νίκη πέτυχαν οι ΝΕΟΙ του ΑΠΟΛΛΩΝΑ εκτός έδρας. Με πάθος, εργατικότητα και πειθαρχία συνεχίζουν την πορεία τους στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΑ, αφήνοντας υποσχέσεις για το μέλλον.

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - Γ. Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ 1-4


Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ

ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ
ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΣ
ΣΤΑΜΟΣ
ΘΑΝΟΣ
ΜΠΟΥΣΙ
ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ
ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΤΟΥΡΑΪ
ΜΠΙΡΑΚΟΥ
ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ
ΓΚΙΑΤΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ
ΓΚΙΝΗΣ
ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ
 ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ
ΡΑΠΑΪ

Ο αιφνιδιασμός των ΤΡΑΧΩΝΩΝ (5’ 1-0) αφύπνισε τους ΝΕΟΥΣ μας και απάντησαν στο 25΄με γκολ του ΜΠΙΡΑΚΟΥ, ύστερα από συνεργασία ΜΠΟΥΣΙ και ΜΠΕΡΝΑΛΗ. Στο 38’ έγινε το 1-2 ύστερα από φάουλ του ΝΤΟΥΡΑΪ και ασταθή απόκρουση του τερματοφύλακα σκόραρε με κεφαλιά εξ επαφής και πάλι ο ΜΠΙΡΑΚΟΥ. Στο 60’ ο ΜΠΙΡΑΚΟΥ με εξαιρετική πάσα στο κέντρο της αντίπαλης άμυνας και αδράνεια του αμυντικού και του τερματοφύλακα, ο ΝΤΟΥΡΑΪ έκανε το 1-3. Το τελικό 1-4 πέτυχε ο ίδιος παίχτης με εντυπωσιακή ενέργεια από αριστερά ξεπερνώντας και την τελευταία αντίσταση του τερματοφύλακα κατέληξε με την μπάλα στα δίχτυα κλείνοντας το σκορ.






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 11-12.10.2014
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΝΕΟΙ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 60' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ




ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:11-12.10.2014

ΤΜΗΜΑΤΑΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΑΠΟΤ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 111/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ14:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ19:00ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑΑΧΙΛΛΕΑ
22
ΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:45ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚΗΦΙΣΙΑ010
ΠΑΙΔΕΣ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ18:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ51
ΠΑΙΔΕΣ 312/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ20:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑ
07
ΠΑΙΔΕΣ 411/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ20:00ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ04
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ9:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ02
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ
01
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ05
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ10:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ24
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
43
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ13:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
32
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ11:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
42
ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
51
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ65
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ41


Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template