Παίδες 1 - Πρόγραμμα








ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΑΚΥΡΙΑΚΟΥ
10/12/2016 - 11/12/2016
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
 apollongs.gr

















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΑΚΥΡΙΑΚΟΥ
12/11/2016 - 13/11/2016
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
 apollongs.gr






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
8/10/2016 - 9/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ


apollongs.gr 







ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1998-1999-2000 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΝΕΟΙ 2 1998-1999-2000 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2001-2002 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6973064950 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 3 2001-2002 ΔΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6972775556 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΑΙΔΕΣ 4 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 20:30-22:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003-2004 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45-22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45:22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2003-2004 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005-2006 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2007-2008 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2007-2008 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2007-2008 ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 2009-2010-2011 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6980067607 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 2009-2010-2011 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΕΡΣΙΝΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ











ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1999 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45

ΝΕΟΙ 2 1997-1998 ΕΠΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2000 ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001 AFG ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΑΙΔΕΣ 3 2000-2001 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 4 2000-2001 SOCCER LINK ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2002 AFG ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΓΙΑΣ 6972775556
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003 AFG ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2002-2003 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2002-2003 SOCCER LINK ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004-2005 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 2004-2005 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2004-2005 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2004-2005 SOCCER LINK ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΟΥΡΓΟΣ 6937100668 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2006-2007 SOCCER LINK- ATHENS FOOTBALL ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2006-2007 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2006-2007 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 2008-2009 SOCCER LINK ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6980067607
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 2008-2009 SOCCER LINK ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΔΑΓΙΑΝΝΗΣ 6973939526
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

Το Πρόγραμμα και τα τμήματα ισχύουν βάσει των περσινών δεδομένων και οι νέες εγγραφές θα προσαρμόζονται από τον Γ. Σ. Απόλλων ανάλογα



Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Παίδων - 5ος Όμιλος 

 




















1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο27/09/1409:00ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ν.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο27/09/1410:30ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-2
ΑΕΚ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο27/09/1414:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.4-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/09/1414:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.1-4


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΕΚΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο11/10/1409:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή12/10/1411:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-10
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/10/1414:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή12/10/1416:30ΚΟΚΟΡΗΣ Η.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο18/10/1412:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.7-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/10/1412:45ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.5-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/10/1414:00ΚΟΥΛΠΑΛΙΔΗΣ Β.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/10/1411:30ΤΣΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Δ.4-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ




0-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο25/10/1409:00ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.1-2
ΑΕΚ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο25/10/1410:00ΠΑΤΡΙΚΗΣ Κ.8-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή26/10/1411:45ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ι.2-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕΚΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/11/1411:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/11/1413:30ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/11/1414:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή02/11/1412:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο08/11/1409:00ΚΟΚΟΡΗΣ Η.6-1
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο08/11/1411:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο08/11/1415:00ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.3-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/11/1411:45ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο15/11/1411:30ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.0-3
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕΚΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/11/1416:00ΓΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο15/11/1416:15ΠΛΑΚΙΔΑΣ Σ.6-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο15/11/1416:15ΤΑΓΗΣ Α.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο22/11/1412:30ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή23/11/1410:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.7-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή23/11/1411:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕΚΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/11/1416:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-6


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο29/11/1409:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο29/11/1411:00ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο29/11/1412:45ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Τ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή30/11/1412:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ.6-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο06/12/1412:00ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.0-5
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή07/12/1409:00ΖΗΣΗΣ Δ.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή07/12/1414:45ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/12/1419:15ΚΑΡΑΛΗΣ Α.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/12/1416:30ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.7-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/12/1416:30ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ .3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕΚΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/12/1410:00ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-7
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή14/12/1412:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.4-1




























































































Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template