Νέοι 2 - Πρόγραμμα







ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
8/10/2016 - 9/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ


apollongs.gr 









ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1998-1999-2000 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΝΕΟΙ 2 1998-1999-2000 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2001-2002 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6973064950 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 3 2001-2002 ΔΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6972775556 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΑΙΔΕΣ 4 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 20:30-22:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003-2004 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45-22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45:22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2003-2004 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005-2006 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2007-2008 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2007-2008 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2007-2008 ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 2009-2010-2011 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6980067607 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 2009-2010-2011 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΕΡΣΙΝΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ












ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1999 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45

ΝΕΟΙ 2 1997-1998 ΕΠΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2000 ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001 AFG ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΑΙΔΕΣ 3 2000-2001 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 4 2000-2001 SOCCER LINK ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2002 AFG ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΓΙΑΣ 6972775556
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003 AFG ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2002-2003 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2002-2003 SOCCER LINK ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004-2005 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 2004-2005 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2004-2005 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2004-2005 SOCCER LINK ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΟΥΡΓΟΣ 6937100668 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2006-2007 SOCCER LINK- ATHENS FOOTBALL ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2006-2007 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2006-2007 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 2008-2009 SOCCER LINK ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6980067607
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 2008-2009 SOCCER LINK ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΔΑΓΙΑΝΝΗΣ 6973939526
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

Το Πρόγραμμα και τα τμήματα ισχύουν βάσει των περσινών δεδομένων και οι νέες εγγραφές θα προσαρμόζονται από τον Γ. Σ. Απόλλων ανάλογα

 

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΧΑΪΔΑΡΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο18/10/1410:00

ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/10/1412:00

ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο18/10/1413:00

ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/10/1416:00

ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο18/10/1416:45

ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/10/1418:30

ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο18/10/1419:30

 

 

1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο20/09/1410:00ΣΤΑΙΚΟΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΡΕΝΤΖΕΛΟΣ Θ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/09/1410:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.0-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο20/09/1410:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΚΑΤΣΑΡΟΜΗΤΣΟΣ Β.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/09/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΟΝΤΟΣ Κ.5-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο20/09/1418:00ΦΙΤΣΑΣ Β., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/09/1418:45ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΧΙΤΟΥ Σ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο20/09/1419:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο27/09/1410:45ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.3-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο27/09/1412:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΚΟΡΤΣΙΛΑ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/09/1413:30ΠΑΝΟΥΛΑΣ Φ., ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΚΑΛΥΒΑΣ Ν.5-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο27/09/1416:30ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΧΟΡΟΣ Μ.0-1
ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο27/09/1418:00ΠΕΡΡΟΣ Ν., ΖΟΥΜΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΗΣ Α.0-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή28/09/1412:30ΖΗΣΗΣ Δ., ΝΤΟΥΚΑΣ Σ., ΧΟΡΟΣ Μ.0-2
ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή28/09/1419:00ΤΣΕΛΙΚΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο11/10/1409:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΑΤΟΣ Α.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/10/1409:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ., ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ Ι.5-1
ΑΕΚ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο11/10/1410:00ΖΗΣΗΣ Δ., ΚΟΚΟΡΗΣ Η., ΚΑΛΥΒΑΣ Β.8-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ 1ΓΟΥΔΗ Σάββατο11/10/1410:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘ. 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο11/10/1413:00ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Κ., ΜΠΟΛΙΕΡΑΚΗΣ ., ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΑΚΗΣ Μ.3-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο11/10/1413:15ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΛΠΑΛΙΔΗΣ Β., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο11/10/1419:00ΚΑΔΔΑΣ Π., ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΣ Β., ΗΛΙΑΔΗΣ Ε.2-2
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template