Νέοι 2 - Νέα







































ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
1/10/2016 - 2/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 www.apollongs.gr
















 www.apollongs.gr



 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΠΟ 03 - 04/10/2015


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03-04/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 2 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2








ΠΑΙΔΕΣ 3 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 4 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 4-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β Α 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ











  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/03/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 2          2       
ΝΕΟΙ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 2
ΠΑΙΔΕΣ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 2
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 SAINT KATHRINE-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 3 4
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ 2 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ.Β. ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2051 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ 6 1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 10 4
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 3 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 2 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ATHLETIC CLUB ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ- ΔΕΛΦΩΝ 77 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ - ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΡΑΒΙΑΣ &ΣΠΑΡΤΗΣ 1 0 0








ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 11-12.10.2014
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΝΕΟΙ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 60' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ






ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ 2 ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΕΠΣΑ




Ισόπαλος με 2-2, έληξε ο αγώνας μεταξύ των ΝΕΩΝ 2 του Γ. Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ με την Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ.
Η καλή τους εμφάνιση δεν έφτασε αυτή τη φορά στην επιτυχία της νίκης. Το αποτέλεσμα κρίνεται δίκαιο γιατί και οι δύο ομάδες προσπάθησαν για αυτή.
Σημειωτέον ότι μετά το 1-1 απέκρουσε πέναλτι ο τερματοφύλακας ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ.



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ - Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2-2



Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ:


ΣΚΙΑΘΙΤΗΣ ΚΑΡΠΟΝΤΙΝΗΣ

ΡΑΠΑΪ

ΘΑΝΟΣ

ΣΤΑΜΕΛΑΚΗΣ

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΤΟYΡΑΪ

ΜΠΕΡΝΑΛΗΣ

ΜΠΙΡΑΚΟΥ

ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ

ΣΑΒΟΥΛΙΔΗΣ

ΜΠΕΛΕΡΗΣ

ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ

ΣΤΑΜΟΣ

ΓΚΙΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Ι.

ΜΠΑΡΜΠΑΡΙΓΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Ν.



Και τα δύο τέρματα πέτυχε ο ΜΠΙΡΆΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ στο 10΄ με πλασέ, ύστερα από ασθενή απόκρουση του τερματοφύλακα, έκανε το 1-0 και το δεύτερο στο 63΄με γυριστή κεφαλιά στην απέναντι γωνία σημειώνοντας το τελικό 2-2.



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:11-12.10.2014

ΤΜΗΜΑΤΑΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΑΠΟΤ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 111/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ14:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ19:00ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑΑΧΙΛΛΕΑ
22
ΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:45ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚΗΦΙΣΙΑ010
ΠΑΙΔΕΣ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ18:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ51
ΠΑΙΔΕΣ 312/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ20:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑ
07
ΠΑΙΔΕΣ 411/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ20:00ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ04
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ9:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ02
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ
01
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ05
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ10:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ24
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
43
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ13:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
32
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ11:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
42
ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
51
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ65
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ41
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template