Παιδικό - Πρόγραμμα



ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 
ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΠΟ 21/10/2017 - 27/10/2017 

Από Elisavet-Faidra Mendrinou



ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 19/11/2016 - 25/11/2016 
ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Elisavet-Faidra Mendrinou




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (08/10/16 - 14/10/16)

1. Σάββατο 08/10/16 ώρα 13:00: 
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Παμπαίδων 2003 (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Κ.Ν. Λαμπρινής (Συρακουσών & Ανδριτσαίνης)

2. Κυριακή 09/10/16 ώρα 18:00:

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Β' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : ΔΑΚ Νικαιας

3. Τρίτη 11/10/16 ώρα 20:30: 

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

4. Τρίτη 11/10/16 ώρα 21:45: 
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

5. Τετάρτη 12/10/16 ώρα 19:45: 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Κ20 (1η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Ανδρ.Παπανδρέου 

Από Elisavet-Faidra Mendrinou


                                                                                    ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ      
ΚΑΙ  ΕΦΗΒΩΝ (12/09/16 - 18/09/16)
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Η αυλαία των αγωνιστικών υποχρεώσεων ανοίγει αύριο για τα πρώτα τμήματα του κυανόλευκου μπάσκετ.

Να ευχηθούμε καλό ξεκίνημα και πολλές επιτυχίες για την καινούργια αγωνιστική χρονιά!!!



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (12/09/16 - 18/09/16)


1. Τρίτη 13/09/15 ώρα 20:30: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
     Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (1η αγωνιστική α' γύρου)
     Γήπεδο : Απόλλωνος

2. Τρίτη 13/09/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
    Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (1η αγωνιστική α' γύρου)
    Γήπεδο : Απόλλωνος

Από Elisavet-Faidra Mendrinou






ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (27/11/15 - 03/12/15)

1. Σάββατο 28/11/15 ώρα 09:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν.Ιωνίας κλ.

2. Κυριακή 29/11/15 ώρα 15:00: ΦΕΑ ΝΦ-NX - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (8η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Σχολ.Ν.Φιλαδέλφειας

3. Τρίτη 01/12/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (2η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Τρίτη 01/12/15 ώρα 21:15:  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (11η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Γαλατσίου.

Το Τμήμα Μίνι έχει ρεπό την Κυριακή 29/11/15. 

Της Elisavet-Faidra Mendrinou

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (24/10/15 - 30/10/15)

1. Κυριακή 25/10/15 ώρα 17:00:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Τρίτη 27/10/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Τρίτη 27/10/15 ώρα 21:45:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (17/10/15 - 23/10/15)

1. Κυριακή 18/10/15 ώρα 17:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ιωνίας.

2. Τρίτη 20/10/15 ώρα 20:00: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ψυχικού.

3. Τρίτη 20/10/15 ώρα 21:45: ΚΑΠ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ..
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Κοντοπευκου Αγ. Παρασκευή.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
 ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
(21/09/15 - 24/09/15)

1. Τρίτη 22/09/15 ώρα 20:30: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ζαχ. Αλεξάνδρου, Ν. Φιλαδέλφεια.

2. Τρίτη 22/09/15 ώρα 21:45:  ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Μάκρης κλειστό.

 Της Elisavet-Faidra Mendrinou



























Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ Α' ΦΑΣΗ 03οςΕκτύπωση
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 15/09/2015 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 22/09/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 29/09/2015 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 06/10/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 13/10/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 20/10/2015 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 27/10/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 03/11/2015 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 10/11/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΤΥΦΩΝ ΑΣ

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 24/11/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 01/12/2015 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 08/12/2015 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 15/12/2015 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 12/01/2016 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/01/2016 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 26/01/2016 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 02/02/2016 20:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 20:30 ΖΑΧ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 20:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 16/02/2016 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 20:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΚΛ. ΚΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0 - 0




ΡΕΠΟ: ΤΥΦΩΝ ΑΣ





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ (25/03/15 - 03/04/15)

1. Τετάρτη 25/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (2η αγωνιστική β' γύρου - εξ αναβολής).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Σάββατο 28/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
Πρωτάθλημα Μίνι Αγοριών Β' Φάση (1η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Κυριακή 29/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (4η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Δευτέρα 30/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ.
Πρωτάθλημα Αντρών Α' Κατηγορίας (9η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

5. Τετάρτη 01/04/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (11η αγωνιστική β' γύρου - τελευταία).
Γήπεδο : Απόλλωνος.


Της  Elisavet-Faidra Mendrinou











 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 
 ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ 
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 22/10/2014 - 29/10/2014



ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24
15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ
17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ


21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ




22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.















ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
ΒΟΛΛΕΫ
17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-21:00 ΒΟΛΛΕΫ 18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
21:00-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ 20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


21:30


ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 28 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
17:00-18:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

18:30-20:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ





21:45-23:30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ
22:00- 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ


Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ




























ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄΄ΓΥΡΟΥ ΠΑΙΔΩΝ

16/09/14  20:30  ΑΟ Σπόρτιγκ - ΓΣ Απόλλων                   51 - 59.
23/09/14   20:30   ΓΣ Απόλλων - ΚΑΟ Μελισσίων            50 - 27.
30/09/14   20:00   ΑΕ Ψυχικού - ΓΣ Απόλλων                    27 - 54.
07/10/14   20:30  ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Νήστ Ηστ                 53 - 22.
14/10/14  20:00   ΠΟ Αγίου Θωμά - ΓΣ Απόλλων             42 - 81.
21/10/14  20:30  ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Περισσού
04/11/14  20:00   Ποσειδών ΑΟΝΨ - ΓΣ Απόλλων
11/11/14  20:30   ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Παγκρατίου
18/11/14   20:00  Τυφών ΑΣ - ΓΣ Απόλλων






Α_ ΦΑΣΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/09/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 39- 49
/ / ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
16/09/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 42- 22
16/09/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 46- 40
16/09/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 51- 59
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
23/09/14 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 35- 47
23/09/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 59- 24
23/09/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 50- 27
23/09/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 57- 41
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
30/09/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
30/09/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
30/09/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
30/09/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
/ / ΤΥΦΩΝ ΑΣ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
07/10/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
07/10/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
07/10/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
07/10/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
14/10/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
14/10/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
14/10/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
14/10/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
21/10/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
21/10/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
21/10/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
21/10/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/11/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
04/11/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
04/11/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
04/11/14 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
11/11/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
11/11/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
11/11/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
11/11/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
18/11/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
18/11/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
18/11/14 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
18/11/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
25/11/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
25/11/14 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
25/11/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
25/11/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
/ / ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
02/12/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
02/12/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
02/12/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
02/12/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/12/14 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
09/12/14 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
09/12/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
09/12/14 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/12/14 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
16/12/14 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
16/12/14 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
16/12/14 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
13/01/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
13/01/15 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
13/01/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
13/01/15 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/01/15 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
20/01/15 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
20/01/15 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
20/01/15 20:30 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
27/01/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
27/01/15 20:00 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
27/01/15 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
27/01/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/02/15 20:15 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
03/02/15 20:00 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
03/02/15 20:00 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
03/02/15 20:15 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/02/15 20:15 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
10/02/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
10/02/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
10/02/15 20:30 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0




















Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template