Εφηβικό - Πρόγραμμα






































ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 19/11/2016 - 25/11/2016 
ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Elisavet-Faidra Mendrinou



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (08/10/16 - 14/10/16)

1. Σάββατο 08/10/16 ώρα 13:00: 
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Παμπαίδων 2003 (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Κ.Ν. Λαμπρινής (Συρακουσών & Ανδριτσαίνης)

2. Κυριακή 09/10/16 ώρα 18:00:

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Β' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : ΔΑΚ Νικαιας

3. Τρίτη 11/10/16 ώρα 20:30: 

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

4. Τρίτη 11/10/16 ώρα 21:45: 
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

5. Τετάρτη 12/10/16 ώρα 19:45: 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Κ20 (1η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Ανδρ.Παπανδρέου 

Από Elisavet-Faidra Mendrinou
                                                  

 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΠΑΙΔΩΝ ΚΑΙ  ΕΦΗΒΩΝ (12/09/16 - 18/09/16)
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Η αυλαία των αγωνιστικών υποχρεώσεων ανοίγει αύριο για τα πρώτα τμήματα του κυανόλευκου μπάσκετ.

Να ευχηθούμε καλό ξεκίνημα και πολλές επιτυχίες για την καινούργια αγωνιστική χρονιά!!!



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ (12/09/16 - 18/09/16)


1. Τρίτη 13/09/15 ώρα 20:30: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
     Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (1η αγωνιστική α' γύρου)
     Γήπεδο : Απόλλωνος

2. Τρίτη 13/09/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
    Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (1η αγωνιστική α' γύρου)
    Γήπεδο : Απόλλωνος

Από Elisavet-Faidra Mendrinou




ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (27/11/15 - 03/12/15)

1. Σάββατο 28/11/15 ώρα 09:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν.Ιωνίας κλ.

2. Κυριακή 29/11/15 ώρα 15:00: ΦΕΑ ΝΦ-NX - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (8η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Σχολ.Ν.Φιλαδέλφειας

3. Τρίτη 01/12/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (2η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Τρίτη 01/12/15 ώρα 21:15:  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (11η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Γαλατσίου.

Το Τμήμα Μίνι έχει ρεπό την Κυριακή 29/11/15. 

Της Elisavet-Faidra Mendrinou

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (24/10/15 - 30/10/15)

1. Κυριακή 25/10/15 ώρα 17:00:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Τρίτη 27/10/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Τρίτη 27/10/15 ώρα 21:45:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (17/10/15 - 23/10/15)

1. Κυριακή 18/10/15 ώρα 17:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ιωνίας.

2. Τρίτη 20/10/15 ώρα 20:00: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ψυχικού.

3. Τρίτη 20/10/15 ώρα 21:45: ΚΑΠ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ..
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Κοντοπευκου Αγ. Παρασκευή.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔΩΝ
 ΚΑΙ ΕΦΗΒΩΝ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
(21/09/15 - 24/09/15)

1. Τρίτη 22/09/15 ώρα 20:30: ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ζαχ. Αλεξάνδρου, Ν. Φιλαδέλφεια.

2. Τρίτη 22/09/15 ώρα 21:45:  ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Μάκρης κλειστό.

 Της Elisavet-Faidra Mendrinou

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝΕκτύπωση
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 15/09/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 15/09/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 22/09/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 22/09/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 29/09/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 29/09/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 06/10/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 06/10/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 13/10/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 13/10/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 20/10/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 20/10/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 27/10/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 27/10/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 03/11/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 03/11/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 10/11/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 10/11/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 24/11/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 24/11/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 01/12/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 01/12/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 08/12/2015 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 08/12/2015 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 15/12/2015 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 15/12/2015 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 12/01/2016 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 12/01/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 19/01/2016 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 19/01/2016 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 26/01/2016 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 26/01/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 02/02/2016 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 02/02/2016 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 16/02/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 16/02/2016 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 23/02/2016 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 23/02/2016 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 23/02/2016 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 23/02/2016 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 23/02/2016 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 23/02/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 01/03/2016 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 01/03/2016 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 01/03/2016 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΤΡ 01/03/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 01/03/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 01/03/2016 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 08/03/2016 21:15 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 08/03/2016 21:15 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 0 - 0
ΤΡ 08/03/2016 21:45 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0 - 0
ΤΡ 08/03/2016 21:45 Ν.ΜΑΚΡΗΣ ΚΛ. ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ 0 - 0
ΤΡ 08/03/2016 21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β΄ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. 0 - 0
ΤΡ 08/03/2016 21:45 ΑΠ.ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ 0 - 0
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΤΡ 15/03/2016 21:15 ΜΠΟΘΟΥ ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/03/2016 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΤΡ 15/03/2016 21:45 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚ. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 0 - 0
ΤΡ 15/03/2016 21:45 ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0 - 0
ΤΡ 15/03/2016 21:45 Π.Α.Κ. ΔΑΙΣ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 0 - 0
ΤΡ 15/03/2016 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

 ΜΠΑΣΚΕΤ Α΄ ΓΥΡΟΥ ΕΦΗΒΩΝ

16/09/14 21:45    ΑΟ Σπόρτιγκ - ΓΣ Απόλλων
23/09/14 21:45     ΓΣ Απόλλων - ΑΕ Πετραλώνων
30/09/14 21:30    ΑΕ Ψυχικού - ΓΣ Απόλλων
07/10/14 21:45    ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Νήστ Ηστ
14/10/14 21:30    ΠΟ Αγίου Θωμά - ΓΣ Απόλλων
21/10/14 21:45    ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Περισσού
04/11/14 21:15    Ποσειδών ΑΟΝΨ - ΓΣ Απόλλων
11/11/14 21:45    ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Παγκρατίου
18/11/14 21:15   Τυφών ΑΣ - ΓΣ Απόλλων




Α_ ΦΑΣΗ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΦΗΒΩΝ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/09/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 50- 46
/ / ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
16/09/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 50- 61
/ / 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
16/09/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 31- 60
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
23/09/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 63- 44
23/09/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 71- 67
23/09/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 75- 45
23/09/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 56- 50
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
30/09/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 63- 43
30/09/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 55- 57
30/09/14 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 61- 53
29/09/14 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 20
/ / ΤΥΦΩΝ ΑΣ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
07/10/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 41- 38
07/10/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 54- 32
07/10/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 47- 80
27/10/14 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
14/10/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 47- 54
14/10/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 63- 57
14/10/14 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 84- 46
14/10/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 64- 79
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
21/10/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
20/10/14 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
21/10/14 21:45 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ /

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
21/10/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/11/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
04/11/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
04/11/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
04/11/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0


































































































































































ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ (25/03/15 - 03/04/15)

1. Τετάρτη 25/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (2η αγωνιστική β' γύρου - εξ αναβολής).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Σάββατο 28/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
Πρωτάθλημα Μίνι Αγοριών Β' Φάση (1η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Κυριακή 29/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (4η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Δευτέρα 30/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ.
Πρωτάθλημα Αντρών Α' Κατηγορίας (9η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

5. Τετάρτη 01/04/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (11η αγωνιστική β' γύρου - τελευταία).
Γήπεδο : Απόλλωνος.


Της  Elisavet-Faidra Mendrinou











































5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
14/10/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 47-54
14/10/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 63-57
14/10/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 84-46
14/10/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 64-79
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
21/10/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
20/10/14 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
21/10/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
21/10/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/11/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
04/11/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
04/11/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
04/11/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
11/11/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
11/11/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
11/11/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
11/11/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
18/11/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
18/11/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
18/11/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
18/11/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
25/11/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
25/11/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
25/11/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
25/11/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
/ / ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
02/12/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
02/12/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
02/12/14 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
02/12/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/12/14 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
09/12/14 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
09/12/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
09/12/14 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/12/14 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
16/12/14 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
16/12/14 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
16/12/14 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
13/01/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
13/01/15 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
13/01/15 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
13/01/15 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/01/15 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
20/01/15 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
20/01/15 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
20/01/15 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
26/01/15 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
27/01/15 21:30 ΨΥΧΙΚΟΥ ΚΛ. ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
27/01/15 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
27/01/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/02/15 21:30 ΓΟΥΔΗ Δ.Ζ. ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ - ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ 0- 0
03/02/15 21:15 ΤΥΦΩΝΑ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0- 0
/ / .ΡΕΠΟ 1 - ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ 0- 0
03/02/15 21:15 Ν.ΨΥΧΙΚΟΥ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ 0- 0
03/02/15 21:45 ΜΕΤΣ Α ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/02/15 21:30 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΠΟ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 0- 0
10/02/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
/ / ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ - .ΡΕΠΟ 1 0- 0
09/02/15 21:30 24ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΕ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ - ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ 0- 0
10/02/15 21:45 ΣΠΟΡΤΙΓΚ ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 0- 0
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template