Αντρική Ομάδα - Πρόγραμμα



















ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 19/11/2016 - 25/11/2016 
ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Elisavet-Faidra Mendrinou







Πρώτη έξοδος στη Νίκαια κόντρα στον Ιωνικό

Μετά τη μεγάλη νίκη της πρεμιέρας με το Κορωπί, ήρθε η ώρα για το πρώτο φετινό εκτός έδρας παιχνίδι του Απόλλωνα απέναντι στον Ιωνικό.

Μια ομάδα που πέρασε από «σαράντα κύματα» φέτος το καλοκαίρι, βιώνοντας αποχώρηση χορηγού και προπονητή, νέα διοικούσα επιτροπή, μάταια αναμονή για συμμετοχή στην Α2 μέχρι την τελευταία στιγμή, και αρκετές μεταγραφές (πολλές μάλιστα προ ολίγων ημερών).

Μπαρουτοκαπνισμένος ο Ιωνικός, με ένδοξο όνομα στο χώρο του μπάσκετ και μεγάλη ιστορία, με σαφή γνώση της κατηγορίας και με υψηλές βλέψεις και στόχους, προέρχεται από  εκτός έδρας ήττα στο κλειστό της Ερυθραίας από τον Πανερυθραϊκό με 73-64.


Γνώριμός μας από το ρόστερ του Ιωνικού ο Αποστόλης Πάντσιος, που το καλοκαίρι μετακόμισε από τη Ριζούπολη στη Νίκαια, έχοντας συμβάλει τα μέγιστα στην διετία της ξέφρενης πορείας του Απόλλωνα από την Α΄ ΕΣΚΑ στη Β΄Εθνική, όντας πρώτος σκόρερ της ομάδας επί διετία, κινητήριος μοχλός και ηγέτης μέσα στο παρκέ, ξεσηκώνοντας τους φίλους της Ελαφράς Ταξιαρχίας με τις περίτεχνες ενέργειές του.

Στο ρόστερ του Ιωνικού, πέρα από τον Πάντσιο , προστέθηκαν το καλοκαίρι οι: Καπινιάρης (Ένωση Ιλίου), Παλαιοχωρίτης (Εθνικός Πειραιά), Περδικάρης (Δούκας), Κοντραφούρης (έφηβοι Ολυμπιακού), Σπανός, Παναγιωταράς και Περσίδης (από Παγκράτι).
Μόνος που απέμεινε από το περσινό ρόστερ ο νεαρός Μπολάτογλου, ενώ λίγες μέρες πριν την έναρξη του πρωταθλήματος ολοκληρώθηκε ο μεταγραφικός σχεδιασμός με την προσθήκη των Βουγιούκα (Εθνικός Πειραιά), Βασιλόπουλου (ΚΑΠ), Πετρόπουλου (Δόξα Λευκάδας), Καλογερία (Πρωτέας Βούλας).

Στο τιμόνι της τεχνικής ηγεσίας ο Περικλής Ταυρόπουλος για 3η φορά, με την τελευταία το 2009, φιλοδοξεί να χτίσει ένα ισχυρό και ομοιογενές σύνολο για τα ψηλά της βαθμολογίας.

Το φύλλο αγώνα από την αναμέτρηση της 1ης αγωνιστικής του Ιωνικού με τον Πανερυθραϊκό:

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 73-64

Δεκάλεπτα: 18-18, 19-12, 19-17, 17-17

Διαιτητές: Θεοδωρόπουλος-Γιακείμη


ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ (Χουχουλής): Δέλιος 6, Πρισκομάτης 7 (1), Καλλιανιώτης 2 (10 ριμπ.), Πρίτσος, Σοφρωνάς 6 (2), Κούσουλας 23 (3), Γιαουρτόγλου 18 (2), Τσικόπουλος, Υφαντής 2, Αντωνίου 2, Τοπάλης 3, Γιανναλέτσος 4 (7 ασίστ)
ΙΩΝΙΚΟΣ (Ταυρόπουλος): Παπαγεωργίου, Παναγιωταράς, Καπινιάρης 3, Παλαιοχωρίτης 5, Βουγιούκας 10, Πετρόπουλος 5 (1), Περδικάρης 18, Πάντσιος 15 (2), Μπολάτογλου, Περσίδης 8, Καλογεργιάς

Το συγκρότημα του Παναγιώτη Χατζή από τη δική μας πλευρά, είναι ετοιμοπόλεμο και με αυτοπεποίθηση από τη νίκη της πρεμιέρας θα επιδιώξει να διεκδικήσει τις πιθανότητές του και να καταφέρει να φύγει με το διπλό από την καυτή έδρα της Νίκαιας.

Από Γιώργο Αγγελάκη

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (08/10/16 - 14/10/16)

1. Σάββατο 08/10/16 ώρα 13:00: 
ΑΠΣ ΟΙΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Παμπαίδων 2003 (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Κ.Ν. Λαμπρινής (Συρακουσών & Ανδριτσαίνης)

2. Κυριακή 09/10/16 ώρα 18:00:

ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Β' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : ΔΑΚ Νικαιας

3. Τρίτη 11/10/16 ώρα 20:30: 

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

4. Τρίτη 11/10/16 ώρα 21:45: 
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (5η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Απόλλωνος

5. Τετάρτη 12/10/16 ώρα 19:45: 

ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Πρωτάθλημα Κ20 (1η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Ανδρ.Παπανδρέου 

Από Elisavet-Faidra Mendrinou


Πρωτάθλημα Ανδρών Μπάσκετ Β' Εθνικής Κατηγορίας


Μετά από ανακοίνωση της Ελληνικής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης (Ε.Ο.Κ.), το χρονικό διάστημα διεξαγωγής των αγώνων της Β' Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών θα είναι από 02/10/2016 έως 31/05/2017.



Από: Elisavet-Faidra Mendrinou











































ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (27/11/15 - 03/12/15)

1. Σάββατο 28/11/15 ώρα 09:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν.Ιωνίας κλ.

2. Κυριακή 29/11/15 ώρα 15:00: ΦΕΑ ΝΦ-NX - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (8η αγωνιστική α' γύρου)
Γήπεδο : Σχολ.Ν.Φιλαδέλφειας

3. Τρίτη 01/12/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (2η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.
4. Τρίτη 01/12/15 ώρα 21:15:  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (11η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Γαλατσίου.

Το Τμήμα Μίνι έχει ρεπό την Κυριακή 29/11/15. 

Της Elisavet-Faidra Mendrinou


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (24/10/15 - 30/10/15)

1. Κυριακή 25/10/15 ώρα 17:00:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (3η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Τρίτη 27/10/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Τρίτη 27/10/15 ώρα 21:45:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (7η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ (17/10/15 - 23/10/15)

1. Κυριακή 18/10/15 ώρα 17:00: ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Ανδρών Γ' Εθνικής Κατηγορίας (2η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ιωνίας.

2. Τρίτη 20/10/15 ώρα 20:00: ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
Πρωτάθλημα Παίδων Β' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Ν. Ψυχικού.

3. Τρίτη 20/10/15 ώρα 21:45: ΚΑΠ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ..
Πρωτάθλημα Εφήβων Α' Κατηγορίας (6η αγωνιστική α' γύρου).
Γήπεδο : Κοντοπευκου Αγ. Παρασκευή.

Της Elisavet-Faidra Mendrinou








ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΤΟΥ 

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

2015-2016

1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ


1η Αγωνιστική (11/10/15) - 14η Αγωνιστική (24/01/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

2η Αγωνιστική (18/10/15) - 15η Αγωνιστική (31/01/16)
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

3η Αγωνιστική (25/10/15) - 16η Αγωνιστική (07/02/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

4η Αγωνιστική (01/11/15) - 17η Αγωνιστική (14/02/16)
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

5η Αγωνιστική (08/11/15) - 18η Αγωνιστική (21/02/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

6η Αγωνιστική (15/11/15) - 19η Αγωνιστική (28/02/16)
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

7η Αγωνιστική (22/11/15) -20η Αγωνιστική  (06/03/16)
  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

8η Αγωνιστική (29/11/15) -21η Αγωνιστική (20/03/16)
 ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 9η Αγωνιστική (06/12/15) - 22η Αγωνιστική (27/03/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική (13/12/15) -23η Αγωνιστική (03/04/16)
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

11η Αγωνιστική (20/12/15) - 24η Αγωνιστική (10/04/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ

12η Αγωνιστική (10/01/16) - 25η Αγωνιστική (17/04/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΟΚ Π.

13η Αγωνιστική (17/01/16) - 26η Αγωνιστική (24/04/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Του Γιώργου Αγγελάκη










Κλήρωση - Πρόγραμμα 1ου Ομίλου Γ΄ Εθνικής Μπάσκετ 2015-16

Πραγματοποιήθηκαν  σήμερα οι κληρώσεις των Εθνικών Κατηγοριών Μπάσκετ στο ξενοδοχείο DIVANI CARAVEL.  Η ομάδα μας ως γνωστόν φέτος θα συμμετέχει στον 1ο όμιλο της Γ Εθνικής κατηγορίας και επίσημη έναρξη των αγωνιστικών μας υποχρεώσεων θα έχουμε στις 11/10/15 στο κλειστό της Ριζούπολης με αντίπαλο τον Κεραυνό Αιγίου. Το πλήρες πρόγραμμα αγώνων για τον όμιλό μας έχει ως εξής:

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική (11/10/15)

ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΚΑΟΚ Π.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

2η Αγωνιστική (18/10/15)
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΚΑΟΚ Π. - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

3η Αγωνιστική (25/10/15)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

4η Αγωνιστική (01/11/15)
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΚΑΟΚ Π.
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

5η Αγωνιστική (08/11/15)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΚΑΟΚ Π. - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

6η Αγωνιστική (15/11/15)
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

7η Αγωνιστική (22/11/15)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

8η Αγωνιστική (29/11/15)
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9η Αγωνιστική (06/12/15)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

10η Αγωνιστική (13/12/15)
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

11η Αγωνιστική (20/12/15)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

12η Αγωνιστική (10/01/16)
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

13η Αγωνιστική (17/01/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

14η Αγωνιστική (24/01/16)
ΚΑΟΚ Π. - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ

15η Αγωνιστική (31/01/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΚΑΟΚ Π.

16η Αγωνιστική (07/02/16)
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΚΑΟΚ Π.

17η Αγωνιστική (14/02/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

18η Αγωνιστική (21/02/16)
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ

19η Αγωνιστική (28/02/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΚΑΟΚ Π. - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

20η Αγωνιστική - (06/03/16)
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ

21η Αγωνιστική (20/03/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

22η Αγωνιστική - (27/03/16)
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΚΑΟΚ Π.
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

23η Αγωνιστική (03/04/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ

24η Αγωνιστική - (10/04/16)
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ

25η Αγωνιστική (17/04/16)
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ - ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ
ΚΑΟΚ Π. - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ - ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

26η Αγωνιστική (24/04/16)
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΚΑΟΚ Π.
ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚ.ΜΕΣ - ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑΣ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΦΕΑ ΝΦ - ΝΧ - ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ


 Του Γιώργου Αγγελάκη









ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ (25/03/15 - 03/04/15)

1. Τετάρτη 25/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (2η αγωνιστική β' γύρου - εξ αναβολής).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Σάββατο 28/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
Πρωτάθλημα Μίνι Αγοριών Β' Φάση (1η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Κυριακή 29/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (4η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Δευτέρα 30/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ.
Πρωτάθλημα Αντρών Α' Κατηγορίας (9η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

5. Τετάρτη 01/04/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (11η αγωνιστική β' γύρου - τελευταία).
Γήπεδο : Απόλλωνος.


Της  Elisavet-Faidra Mendrinou



13η αγωνιστική 19/01/2015
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
19/01/15 21:15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
19/01/15 21:45 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
19/01/15
ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
19/01/15 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
19/01/15
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
19/01/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
19/01/15 21:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0









ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
ΤΗΣ 1/12/2014 – 6/12/2014



ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΠ/ΤΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ


1/12/2014


21:15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ -  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 






ΤΕΤΑΡΤΗ 



3/12/2014



21:45

ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 




ΣΑΒΒΑΤΟ


6/12/2014


16:00    

ΒΟΛΕΪΑΝΔΡΩΝ
 Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ











 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 
 ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ 
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 22/10/2014 - 29/10/2014



ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24
15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ
17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ


21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ




22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.















ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
ΒΟΛΛΕΫ
17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-21:00 ΒΟΛΛΕΫ 18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
21:00-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ 20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


21:30


ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 28 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
17:00-18:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

18:30-20:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ





21:45-23:30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ
22:00- 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ


Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ


























ΕΒΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ
ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/10 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 14/10 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/10
16:00- 17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ
17:30-19:00 ΒΟΛΕΪ ΚΟΡ. 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

19:00-20:30
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ
22:00 - 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.

21:15-23:30 ΑΓΩΝΑΣ





ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ















ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 16/10 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/10 ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10
15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
ΜΠΑΣΚΕΤ
18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ
ΒΟΛΛΕΫ
21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ. 20:00


ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΟΥ




20:15-21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ








ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ
21:30









  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
06/10/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
06/10/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
06/10/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
06/10/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
06/10/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
06/10/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
06/10/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
13/10/14 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
13/10/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
13/10/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
13/10/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
13/10/14 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
13/10/14 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
13/10/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/10/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
20/10/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
20/10/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
20/10/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
20/10/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
20/10/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
20/10/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
27/10/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
27/10/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
27/10/14 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
27/10/14 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
27/10/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
27/10/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
27/10/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/11/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
03/11/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
03/11/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
03/11/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
03/11/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
03/11/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
03/11/14 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/11/14 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
10/11/14 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
10/11/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
10/11/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
10/11/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
10/11/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
10/11/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
17/11/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
17/11/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
17/11/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
17/11/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
17/11/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
17/11/14 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
17/11/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
24/11/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
24/11/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
24/11/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
24/11/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
24/11/14 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
24/11/14 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
24/11/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
01/12/14
ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
01/12/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
01/12/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
01/12/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
01/12/14 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
01/12/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
01/12/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
08/12/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
08/12/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
08/12/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
08/12/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
08/12/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
08/12/14 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
08/12/14 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
15/12/14 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
15/12/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
15/12/14 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
15/12/14 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
15/12/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
15/12/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
15/12/14 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
22/12/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
22/12/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
22/12/14 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
22/12/14 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
22/12/14 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
22/12/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
22/12/14 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
19/01/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
19/01/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
19/01/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
19/01/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
19/01/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
19/01/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
19/01/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
26/01/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
26/01/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
26/01/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
26/01/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
26/01/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
26/01/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
26/01/15 19:45 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
02/02/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
02/02/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
02/02/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
02/02/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
02/02/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
02/02/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
02/02/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/02/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
09/02/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
09/02/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
09/02/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
09/02/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
09/02/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
09/02/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/02/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
16/02/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
16/02/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
16/02/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
16/02/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
16/02/15
Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
16/02/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
02/03/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
02/03/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
02/03/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
02/03/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
02/03/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
02/03/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
02/03/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/03/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
09/03/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
09/03/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
09/03/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
09/03/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
09/03/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
09/03/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/03/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
16/03/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
16/03/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
16/03/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
16/03/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
16/03/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
16/03/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
23/03/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
23/03/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
23/03/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
23/03/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
23/03/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
23/03/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
23/03/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
30/03/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
30/03/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
30/03/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
30/03/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
30/03/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
30/03/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
30/03/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
06/04/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
06/04/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
06/04/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
06/04/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
06/04/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
06/04/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
06/04/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/04/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
20/04/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
20/04/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
20/04/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
20/04/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
20/04/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
20/04/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
27/04/15 ΡΟΥΦ ΚΛ. ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
27/04/15 Ν.ΠΕΡΚΙΖΑΣ ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
27/04/15 21:30 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 0- 0
27/04/15 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
27/04/15 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
27/04/15 21:30 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
27/04/15 21:00 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0- 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/05/15 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
04/05/15 21:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 0- 0
04/05/15 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
04/05/15 21:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
04/05/15 21:30 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
04/05/15 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0- 0
04/05/15 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 0- 0




ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013 - 2014
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΝΔΡΩΝ
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
07/10/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 62- 58
07/10/13 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 60- 68
07/10/13 21:45 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 52- 65
07/10/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 60- 52
07/10/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 52- 62
07/10/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 60- 58
07/10/13 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 92- 79
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
14/10/13 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 84- 61
14/10/13 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 75- 53
14/10/13 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 69- 56
14/10/13 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 61- 60
14/10/13 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 80- 76
14/10/13 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 71- 53
14/10/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 66- 55
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
21/10/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 64- 57
21/10/13 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 45- 66
21/10/13 20:45 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 53- 54
21/10/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 77- 64
21/10/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 57- 70
21/10/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 46- 62
21/10/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 67- 69
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
04/11/13 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 69- 60
04/11/13 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 70- 64
04/11/13 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 40- 42
04/11/13 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 82- 75
04/11/13 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 75- 62
04/11/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 54- 82
04/11/13 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 58- 70
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
11/11/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 67- 79
11/11/13 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 78- 64
11/11/13 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 60- 62
11/11/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 64- 57
11/11/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 45- 52
11/11/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
11/11/13 20:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 77- 65
28/11/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 57- 60
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
18/11/13 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 84- 80
18/11/13 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 60- 47
18/11/13 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 77- 65
18/11/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 69- 58
18/11/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 40- 78
18/11/13 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 63- 69
18/11/13 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 77- 67
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
25/11/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 62- 56
25/11/13 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 71- 79
25/11/13 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 66- 59
25/11/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 59- 51
25/11/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 73- 64
25/11/13 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 107- 71
25/11/13 21:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 89- 72
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
02/12/13 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 67- 62
02/12/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 81- 66
02/12/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 57- 70
02/12/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 52- 61
02/12/13 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 61- 60
02/12/13 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 71- 91
02/12/13 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 60- 62
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
09/12/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 66- 60
09/12/13 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 68- 60
09/12/13 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 70- 59
09/12/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 83- 77
09/12/13 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 83- 68
09/12/13 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 83- 54
09/12/13 20:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 88- 64
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
16/12/13 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 54- 95
16/12/13 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 70- 58
16/12/13 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 57- 53
16/12/13 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 67- 70
16/12/13 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 77- 82
16/12/13 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 86- 79
16/12/13 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 63- 54
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
23/12/13 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 85- 69
19/12/13 21:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 69- 77
23/12/13 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 70- 64
23/12/13 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 107- 83
23/12/13 21:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 73- 59
23/12/13 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 80- 53
23/12/13 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 68- 40
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
13/01/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 60- 68
13/01/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 57- 64
13/01/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 69- 61
13/01/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 33- 79
13/01/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 63- 72
13/01/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 67- 57
13/01/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 69- 67
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
20/01/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
20/01/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
19/01/14 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
20/01/14 21:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
20/01/14 21:45 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
20/01/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
20/01/14 21:00 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
1η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
27/01/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
27/01/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
27/01/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
27/01/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
27/01/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
27/01/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
27/01/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
03/02/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
03/02/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
03/02/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
03/02/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
03/02/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0
03/02/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
03/02/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/02/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
10/02/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
10/02/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
10/02/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
10/02/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
10/02/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
10/02/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
17/02/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
17/02/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
17/02/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0
17/02/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
17/02/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
17/02/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
17/02/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
24/02/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
24/02/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
24/02/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
24/02/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
24/02/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
24/02/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
24/02/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
6η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
10/03/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0
10/03/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
10/03/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
10/03/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
10/03/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
10/03/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
10/03/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
7η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
17/03/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
17/03/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
17/03/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
17/03/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
17/03/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
17/03/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
17/03/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
8η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
24/03/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
24/03/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
24/03/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
24/03/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
24/03/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
24/03/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0
24/03/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
9η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
31/03/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
31/03/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
31/03/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
31/03/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
31/03/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
31/03/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
31/03/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
10η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
07/04/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
07/04/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
07/04/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
07/04/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
07/04/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
07/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
07/04/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0
11η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
14/04/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
14/04/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
14/04/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
14/04/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
14/04/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
14/04/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
14/04/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
12η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
28/04/14 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α_ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 0- 0
28/04/14 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΤΥΦΩΝ ΑΣ 0- 0
28/04/14 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0- 0
28/04/14 19:45 Μ.ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 0- 0
28/04/14 20:30 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 0- 0
28/04/14 21:45 ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 0- 0
28/04/14 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΛ. ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
13η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
05/05/14 20:30 ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΥΦΩΝ ΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 0- 0
05/05/14 21:00 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0- 0
05/05/14 21:00 ΡΟΥΦ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ 0- 0
05/05/14 20:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 0- 0
05/05/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0- 0
05/05/14 21:30 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
05/05/14 21:00 ΖΩΦΡΙΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ 0- 0

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template