Αντρική Ομάδα - Πρόγραμμα







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ


Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝΕκτύπωση
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 30/09/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 30/09/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 07/10/2019 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 07/10/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 14/10/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 14/10/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 21/10/2019 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 21/10/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 04/11/2019 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 04/11/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 11/11/2019 00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 11/11/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 18/11/2019 00:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 18/11/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 25/11/2019 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 25/11/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 02/12/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 02/12/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 09/12/2019 00:00 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 09/12/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 16/12/2019 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/12/2019 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 23/12/2019 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 23/12/2019 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 13/01/2020 00:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 00:00 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 13/01/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 20/01/2020 00:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 20/01/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 27/01/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 27/01/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 03/02/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 03/02/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 10/02/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 10/02/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 17/02/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 17/02/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 24/02/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 24/02/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 09/03/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 09/03/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 16/03/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 16/03/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 23/03/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 23/03/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 30/03/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 30/03/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 06/04/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
ΔΕ 06/04/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 13/04/2020 19:45 ΠΕΥΚΗΣ Β ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 20:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 21:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΚΛ. ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 21:30 ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 0 - 0
ΔΕ 13/04/2020 21:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ 0 - 0
26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΟΜΑΔΑ 1 ΟΜΑΔΑ 2 ΣΚΟΡ
ΔΕ 27/04/2020 21:00 ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΚΛ. ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 21:00 2ο ΛΥΚ.ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 21:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Α ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΟ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 21:30 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 21:30 ΜΙΧ.ΜΟΥΡΟΥΤΣΟΣ ΑΟ ΔΑΦΝΗΣ ΚΑΛΑΘ/ΣΗ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 21:45 ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΚΛ. ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 0 - 0
ΔΕ 27/04/2020 22:00 Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΚΛ. ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΟΚΑ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ 0 - 0
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template