Ομάδα Νέων - Πρόγραμμα








ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΠΟ 19/11/2016 - 25/11/2016 
ΤΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 Elisavet-Faidra Mendrinou























ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΑΠΟ (25/03/15 - 03/04/15)

1. Τετάρτη 25/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (2η αγωνιστική β' γύρου - εξ αναβολής).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

2. Σάββατο 28/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
Πρωτάθλημα Μίνι Αγοριών Β' Φάση (1η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

3. Κυριακή 29/03/15 ώρα 08:15:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ.
Πρωτάθλημα Προμίνι Αγοριών (4η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

4. Δευτέρα 30/03/15 ώρα 20:30:  ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΑΛΩΝΩΝ.
Πρωτάθλημα Αντρών Α' Κατηγορίας (9η αγωνιστική β' γύρου).
Γήπεδο : Απόλλωνος.

5. Τετάρτη 01/04/15 ώρα 21:45: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ.
Πρωτάθλημα Νέων Κ22 (11η αγωνιστική β' γύρου - τελευταία).
Γήπεδο : Απόλλωνος.


Της  Elisavet-Faidra Mendrinou

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 22 Α ΦΑΣΗ 2ος ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική    
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
15/10/14 21:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 57- 62
15/10/14 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΛ. 67- 73
/ / ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 0- 0
15/10/14 21:30 ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 31- 87
15/10/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 72- 39
17/10/14 19:50 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 61- 30
2η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
22/10/14 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΚΛ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΛ. - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 67- 52
22/10/14 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 60- 56
/ / ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 0- 0
22/10/14 21:45 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 70- 43
22/10/14 21:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 31- 40
22/10/14 19:30 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 52- 58
3η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
29/10/14 21:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 36- 39
29/10/14 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 58- 44
29/10/14 20:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 62- 37
29/10/14 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 42- 63
29/10/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 42- 49
29/10/14 19:30 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΛ. 75- 70
4η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
05/11/14 19:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 56- 45
05/11/14 21:45 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 42- 57
05/11/14 21:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ 38- 50
05/11/14 21:45 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΡΚ/ΛΟΥ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ 84- 31
05/11/14 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΟΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 82- 62
05/11/14 21:45 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΛ. 44- 49
5η Αγωνιστική
Ημ/νία Ωρα Γήπεδο Αγώνας Σκόρ
12/11/14 21:45 ΓΚΡΑΒΑΣ ΚΛ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΠ. 76- 51
12/11/14 22:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 74- 37
12/11/14 20:00 ΣΤΡΕΦΗ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ 77- 75
12/11/14 21:30 ΕΡΓΑΝΗΣ ΠΑΟ ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 36-117
12/11/14 21:45 ΛΥΚ.ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 53- 73
12/11/14 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΚΛ. ΕΝΩΣΗ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑΣ ΑΛ. - ΓΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ 59- 64
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template