ProJunior 3 - Πρόγραμμα




























ΕΤΗΣΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2015-2016



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1998-1999-2000 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΝΕΟΙ 2 1998-1999-2000 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2001-2002 ΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6973064950 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 3 2001-2002 ΔΟΓΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6972775556 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΑΙΔΕΣ 4 2001-2002 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Α 21:15-22:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 20:30-22:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003-2004 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45-22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:45:22:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2003-2004 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 18:00-19:15 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2003-2004 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6947617966 16:30-18:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 18:00-19:15
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2005-2006 ΤΣΟΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 6977458263 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2005-2006 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β 19:15-20:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 2007-2008 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 2007-2008 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6932665353 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 2007-2008 ΔΡΥΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 6980608010 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 2009-2010-2011 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 6980067607 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 2009-2010-2011 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 6981911701 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΑΝΑΠΑΥΣΗ
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΙΣΧΥΟΥΝ ΒΑΣΕΙ ΤΩΝ ΠΕΡΣΙΝΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΕΣ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΖΟΝΤΑΙ ΑΠΌ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘ. ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015


ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ : ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266



ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ










ΝΕΟΙ 1
1999
AFG
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45


ΝΕΟΙ 2
1997 - 1998-1999
Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
20:00-21:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45

ΠΑΙΔΕΣ 1
2000
Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
20:00-21:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΠΑΙΔΕΣ 2
2001
AFG
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00


ΠΑΙΔΕΣ 3
2000-2001
SPOR TEAM

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
21:15-22:45

ΠΑΙΔΕΣ 4
2000 - 2001
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
20:30 – 22:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15 – 22:45

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
20:30-22:00


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1
2002
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2
2003
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
18:00-19:30

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3
2002-2003
RESPECT CUP- SPORT TEAM

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
19:30- 21:00
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
2004-2005
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00`

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α
2004 – 2005
SPORT TEAM

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
18:00-19:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
18:00- 19:30
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
18:00-19:15


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:15-20:30
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:15
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ   1      
2006-2007
SPORT TEAM – SOCCER L

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
2006-2007

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
2006-2007

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1
2008-2009

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2
2008-2009

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30





ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ


Το Πρόγραμμα και τα τμήματα ισχύουν βάσει των περσινών δεδομένων και οι νέες εγγραφές θα προσαρμόζονται


Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template