Αστεράκια Ρόστερ

ΠΑΝΩ: ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ Π., ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ Γ., ΜΥΡΟΦΟΡΙΔΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗΣ Δ., ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ..
ΚΑΤΩ: ΒΕΛΟΝΑΚΗΣ Μ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΕΡΗΣ Σ., ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Μ., ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΖΗΣ Θ., ΚΑΡΔΑΣΗΣ Α.
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ





















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΑΚΥΡΙΑΚΟΥ
10/12/2016 - 11/12/2016
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
 apollongs.gr
















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΑΚΥΡΙΑΚΟΥ
12/11/2016 - 13/11/2016
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

 ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
 apollongs.gr







ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016 - 2017 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Προσέλευση αθλητών 30΄ νωρίτερα στο γήπεδο για επιβίβαση στο πούλμαν.
Τα αστεράκια και τα προτζούνιορ μπορούν να συνοδεύονται από τους γονείς 
και κηδεμόνες τους.

 apollongs.gr








 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΠΟ 03 - 04/10/2015


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03-04/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 2 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2








ΠΑΙΔΕΣ 3 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 4 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 4-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β Α 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ







































ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:11-12.10.2014

ΤΜΗΜΑΤΑΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΑΠΟΤ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 111/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ14:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ19:00ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑΑΧΙΛΛΕΑ
22
ΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:45ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚΗΦΙΣΙΑ010
ΠΑΙΔΕΣ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ18:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ51
ΠΑΙΔΕΣ 312/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ20:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑ
07
ΠΑΙΔΕΣ 411/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ20:00ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ04
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ9:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ02
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ
01
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ05
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ10:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ24
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
43
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ13:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
32
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ11:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
42
ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
51
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ65
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ41
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template