Αντρική Ομάδα - Βαθμολογίες









Α2 Ανδρών 2015-16
Β΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Α.Π.Σ.Κύζικος Ν.Περάμου 8 24 (24-3) 8 0
2. Α.Ε.Κ. 8 21 (21-4) 7 1
3. ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 8 21 (21-6) 7 1
4. Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. 8 19 (20-6) 6 2
5. Ε.Α.Πατρών 8 12 (15-16) 4 4
6. Γ.Σ.Απόλλων 8 8 (13-15) 4 4
7. Α.Ο.Καλαμάτα 80 8 8 (11-19) 2 6
8. Α.Ε.Π.Ολυμπιάς 8 7 (11-20) 3 5
9. Α.Σ.Κόροιβος Αμαλιάδας 8 7 (10-19) 3 5
10. ΑΟΝ Αργυρούπολης 8 6 (11-20) 2 6
11. Α.Σ.Πανερυθραϊκός 8 5 (9-21) 1 7
12. Α.Ο.Ακρίτας 8 3 (6-23) 1 7




ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1.ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 24 (24-3)   8-0
2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         21  (21-6)   7-1
3. ΑΕΚ                                         21  (21-4)  7-1
4. ΕΘΝΙΚΟΣ                               19  (20-6)  6-2
5.ΕΑΠ                                           9   (12-15) 3-4
6. ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ                        8    (13-15) 4-4
7. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80                      8    (11-19) 2-6
8. ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ                   7    (11-20) 3-5
9. ΚΟΡΟΙΒΟΣ                             7    (9-16)    3-4
10.ΑΟΝΑ                                    4    (8-18)   1-6
11.ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ               4    (7-18)   1-6
12. ΑΚΡΙΤΑΣ                              3     (6-23)   1-6





Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Β΄όμιλος
(2η αγωνιστική)
Σάββατο 24 Οκτωβρίου
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκ. - ΓΣ Απόλλων 3-0 (25-20, 25-16, 27-25)
ΕΑ Πατρών - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (22-25, 25-19, 25-21, 26-24)
ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-1 (25-20, 23-25, 27-25, 25-20)
ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Ακρίτας 3-1 (25-19, 25-23, 19-25, 25-19)
Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-0 (26-24, 25-17, 25-19)
Κυριακή 25 Οκτωβρίου
ΑΣ Κόροιβος - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 13-25, 22-25)



Α2 Ανδρών 2015-16
Β΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Α.Ε.Κ. 2 6 (6-0) 2 0
2. Α.Π.Σ.Κύζικος Ν.Περάμου 2 6 (6-1) 2 0
-. ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας 2 6 (6-1) 2 0
-. Ε.Α.Πατρών 2 6 (6-1) 2 0
5. Α.Ο.Καλαμάτα 80 2 3 (4-4) 1 1
-. Α.Ε.Π.Ολυμπιάς 2 3 (4-4) 1 1
-. Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ. 2 3 (3-3) 1 1
8. Γ.Σ.Απόλλων 2 0 (3-4) 1 1
9. ΑΟΝ Αργυρούπολης 2 0 (2-6) 0 2
10. Α.Σ.Πανερυθραϊκός 2 0 (1-6) 0 2
-. Α.Ο.Ακρίτας 2 0 (1-6) 0 2
12. Α.Σ.Κόροιβος Αμαλιάδας 2 0 (0-6) 0 2




Α2 ΑΝΔΡΩΝ
Α΄όμιλος Β΄όμιλος Γ΄όμιλος
(18η αγωνιστική)
Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015 Παρασκευή 20 Φεβρουαρίου Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015
ΑΠΣ Κύζικος - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (23-25, 25-14, 23-25, 26-24, 15-17) ΑΠΣ Πήγασος - Παναχαϊκή 0-3 (19-25, 19-25, 17-25) ΓΕ Αλεξανδρούπολης - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0 (25-16, 25-21, 25-14)
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (23-25, 15-25, 23-25) Σάββατο 21 Φεβρουαρίου ΣΦΚ Πιερικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 0-3 (18-25, 19-25, 24-26)
ΓΣ Απόλλων - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-19, 25-22, 25-15) ΑΕΠ Ολυμπίας - ΑΣΠ Ερμής 3-0 (25-21, 25-17, 25-20) ΑΣ Ελπίς - ΕΓΣ Ζαφειράκης 3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
Κυριακή 22 Φεβρουαρίου ΑΠΣ Φθία - ΑΟ Παλλήνη 0-3 (20-25, 18-25, 16-25) ΑΣ Μακεδονικός - ΓΣ Ηρακλής 0-3 (16-25, 23-25, 17-25)
ΣΦΠ Χανίων - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-13, 25-15, 25-18) Πανερυθραϊκός - ΑΣ Κόροιβος 3-0 (25-17, 25-19, 25-17)  ΜΑΣ Νίκη - ΧΑΝΘ 3-0 (25-23, 25-12, 25-22)
ΓΣ Πανελλήνιος - Εθνικός 3-0 (25-22, 25-22, 25-15) ΓΕ Μεσολογγίου - Καλαμάτα 80 3-0 (25-20, 25-23, 25-17) ΑΠΣ Αίας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-23, 25-21, 25-15)
Ρεπό η Δραπετσώνα Ρεπό ο ΑΓΣ Ιωαννίνων


*Οι τρεις ομάδες που θα τερματίσουν στην 2η θέση της βαθμολογίας σε κάθε έναν από τους τρεις ομίλους θα παίξουν τουρνουά ανόδου. Η πρώτη ομάδα μαζί με τις τρεις πρώτες των ομίλων θα δώσουν αγώνες μπαράζ σε δύο ομίλους και οι δύο πρώτες ομάδες θα ανέβουν στην Volleyleague ΟΠΑΠ.
*Θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα οι ομάδες που θα πάρουν την 10η, 11η και 12η θέση στον Α΄όμιλο και στον Γ΄ομιλο. Από τον Β΄ομιλο θα υποβιβαστούν η 10η και η 11η ομάδα.


Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Σ.Φ.Π.Χανίων 18 52 (53-8) 17 1
2. OΠΕ Ρεθύμνου 18 47 (52-18) 17 1
3. Κύζικος Ν.Περάμου 18 44 (50-20) 15 3
4. Εθνικός Π. 18 34 (39-30) 11 7
5. Απόλλων Αθ. 18 32 (38-29) 11 7
6. ΓΣ Πανελλήνιος 18 31 (38-28) 11 7
7. AOΝΣ Μίλων 18 23 (29-37) 8 10
8. Αργυρούπολη 18 17 (26-41) 6 12
9. Δραπετσώνα 18 15 (24-44) 4 14
10. Ροδίων Άθλησις 18 14 (23-45) 4 14
11. Ναυπηγεία 18 11 (15-46) 3 15
12. Οδυσσέας Αμαρ. 18 -17 (12-53) 1 18
*Ο Οδυσσέας μηδενίστηκε στον αγώνα με το Ρέθυμνο και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα


Α2 Ανδρών 2014-15
Β΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Παναχαϊκή 17 50 (51-6) 17 0
2. ΑΟ Παλλήνης 17 42 (45-17) 14 3
3. Πανερυθραϊκός 16 40 (42-10) 13 3
4. Kαλαμάτα 80 16 29 (32-24) 9 7
5. Ολυμπιάδα Πατρών 16 23 (29-30) 8 8
6. Πήγασος 16 23 (28-30) 8 8
7. ΓΕ Μεσολογγίου 16 20 (25-32) 7 9
8. Κόροϊβος Αμαλιάδας 17 15 (24-42) 5 12
9. Ερμής Πατρών 17 13 (20-43) 4 13
10. Φθία Λαμίας 16 9 (14-42) 3 13
11. ΑΓΣ Ιωαννίνων 16 6 (8-42) 2 14


Α2 Ανδρών 2014-15
Γ΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Γ.Σ.Ηρακλής 18 52 (54-5) 18 0
2. Νίκη Αιγινίου 18 44 (49-17) 15 3
3. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 18 39 (43-27) 12 5
4. Α.Σ.Μακεδονικός 18 31 (39-34) 10 8
5. ΑΕ Κομοτηνής 18 29 (36-34) 10 8
6. Α.Σ.Ελπίδα 18 28 (36-34) 9 9
7. Αίας Ευόσμου 18 23 (31-36) 9 9
8. Πήγασος Πολίχνης 17 22 (27-36) 7 10
9. Πιερικός Κατερίνης 18 20 (27-42) 6 12
10. ΧΑΝΘ 18 15 (26-44) 5 13
11. ΣΠΑ Καρδίτσας 17 12 (20-43) 3 14
12. Ζαφειράκης Ν. 18 6 (15-51) 2 16







21/12/2014

Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ.       Β.         Σετ Ν Η
1. Σ.Φ.Π.Χανίων 10   30   (30-3) 10 0
2. Κύζικος Ν.Περάμου 10 27 (29-9) 9 1
3. OΠΕ Ρεθύμνου 10 25 (28-11) 9 1
4. Εθνικός Π. 10 17 (21-18) 5 5
5. Απόλλων Αθ 10 16 (19-20) 6 4
6. Πανελλήνιος Γ.Σ. 10 16 (22-18) 6 4
7. ΑΟΝΣ Μίλων 9 12 (12-18) 4 5
8. Δραπετσώνα 10 10 (15-24) 2 8
9. Αργυρούπολη 10 8 (12-24) 3 7
10. Ροδίων Άθλησις 9 7 (15-23) 2 7
11. Ναυπηγεία 10 6 (7-25) 2 8
12. Οδυσσέας Αμαρ. 10 3 (10-29) 1 9



  14/11/2014


Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1.
Σ.Φ.Π.Χανίων 
9
 27
(27-2)
9
0
2.
Κύζικος Ν.Περάμου
9
24
(26-9)
8
1
3.
OΠΕ Ρεθύμνου
8
22
(24-8)
8
0
4.
Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης
9
16
(19-17)
6
3
5.
Πανελλήνιος Γ.Σ.
9
14
(19-16)
5
4
6.
Εθνικός Π.
9
14
(18-18)
4
5
7.
ΑΟΝΣ Μίλων
9
12
(12-18)
4
5
8.
Δραπετσώνα
9
9
(13-21)
2
7
9.
Ναυπηγεία
8
6
(7-19)
2
6
10.
Αργυρούπολη
9
5
(9-24)
2
7
11.
Ροδίων Άθλησις
8
4
(12-22)
1
7
12.
Οδυσσέας Αμαρ.
8
3
(9-23)
1
7







































































































30/11/2014



Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ.ΟμάδεςΑγ.Β.ΣετΝΗ
1.Σ.Φ.Π.Χανίων618(18-1)60
2.Κύζικος Ν.Περάμου618(18-3)60
3.ΟΠΕ Ρεθύμνου617(18-5)60
4.Πανελλήνιος Γ.Σ.612(14-8)42
5.Απόλλων Αθ.710 (15-13)43
6.Εθνικός Π.610(13-12)33
7.Δραπετσώνα78(10-15)25
8.ΑΟΝΣ Μίλων76(6-16)25
9.Ναυπηγεία76(7-16)25
10.Αργυρούπολη75(8-18)25
11.Ροδίων Άθλησις64(10-16)15
12.Οδυσσέας Αμαρ.73(8-20)16


23/11/2014


Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ.ΟμάδεςΑγ.Β.ΣετΝΗ
1.Σ.Φ.Π.Χανίων618(18-1)60
2.Κύζικος Ν.Περάμου618(18-3)60
3.ΟΠΕ Ρεθύμνου617(18-5)60
4.Πανελλήνιος Γ.Σ.612(14-8)42
5.Εθνικός Π.610(13-12)33
6.Γ.Σ. Απόλλων Αθ.610(14-10)42
7.Δραπετσώνα67(8-12)24
8.Ναυπηγεία66(6-13)24
9.Ροδίων Άθλησις64(10-16)15
10.ΑΟΝΣ Μίλων63(3-15)15
11.Αργυρούπολη62(5-17)15
12.Οδυσσέας Αμαρ.61(5-18)06


6/11/2014


Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ.ΟμάδεςΑγ.Β.ΣετΝΗ
1.Σ.Φ.Π.Χανίων515(15-1)50
2.Κύζικος Ν.Περάμου515(15-3)50
3.ΟΠΕ Ρεθύμνου514(15-5)50
4.Εθνικός Π.510(13-9)32
5.Πανελλήνιος Γ.Σ.59(11-8)32
6.Απόλλων Αθ.58(11-8)32
7.Δραπετσώνα57(8-9)23
8.Ροδίων Άθλησις54(10-13)14
9.ΑΟΝΣ Μίλων53(3-12)14
10.Ναυπηγεία53(3-13)14
11.Αργυρούπολη52(5-14)14
11.Οδυσσέας Αμαρ.50(3-15)05







Α2 Ανδρών 2014-15

Α΄Ομιλος


7/12/2014

Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ.ΟμάδεςΑγ.Β.ΣετΝΗ
1.Σ.Φ.Π.Χανίων824(24-2)80
2.OΠΕ Ρεθύμνου822(24-8)80
3.Κύζικος Ν.Περάμου821(23-8)71
4.Πανελλήνιος Γ.Σ.814(18-13)53
5.Εθνικός Π.814(18-15)44
6.Γ.Σ. ΑπόλλωνΣμύρνης      813 (18-14)53
7.Δραπετσώνα89(12-18)26
8.ΑΟΝΣ Μίλων89(9-17)35
9.Ναυπηγεία86(7-19)26
10.Αργυρούπολη85(8-21)26
11.Ροδίων Άθλησις84(12-22)17
12.Οδυσσέας Αμαρ.83(9-23)17










 Βαθμολογία:

#
OMAΔA
AΓ.
N.
H.
M.
+
-
BN
1
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
4
4
0
0
12
1
12
2
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
4
4
0
0
12
3
12
3
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
4
4
0
0
12
3
12
4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
4
3
1
0
11
6
9
5
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4
2
2
0
8
6
7
6
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
4
2
2
0
8
6
7
7
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
4
2
2
0
8
8
5
8
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
4
1
3
0
6
10
3
9
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
4
1
3
0
3
10
3
10
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
4
1
3
0
5
11
2
11
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
4
0
4
0
0
12
0
12
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
4
0
4
0
3
12
0
                                                                                                                  


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Θ.
Ομάδες
Αγ.
Β.
Σετ
Ν
Η
1.
Δραπετσώνα
1
3
(3-0)
1
0
2.
Εθνικός Π.
1
3
(3-0)
1
0
3.
Σ.Φ.Π.Χανίων
1
3
(3-0)
1
0
4.
Ροδίων Άθλησις
1
3
(3-1)
1
0
5.
ΟΠΕ Ρεθυμνου
1
3
(3-1)
1
0
6.
Κύζικος Ν.Περάμου
1
3
(3-1)
1
0
7.
Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης
1
0
(1-3)
0
1
8.
Οδυσσέας Αμαρ.
1
0
(1-3)
0
1
9.
Αργυρούπολη
1
0
(1-3)
0
1
10.
Πανελλήνιος Γ.Σ.
1
0
(0-3)
0
1
11.
ΑΟΝΣ Μίλων
1
0
(0-3)
0
1
12.
Ναυπηγεία
1
0
(0-3)
0
1







ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2013 - 2014



Πίνακας Βαθμολογίας Πρωταθλήματος: Β΄ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
Σελίδα Εκτύπωσης Έξοδος
A/A
Σωματείο
Αγώνες
Νίκες
Ήττες
ΣΕΤ
Μηδεν.
- ΒΑΘΜΟΙ
Βαθμοί
Υπερ
Κατά
1.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
22
22
0
66
14
0
0
63
2.
ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
22
17
5
54
22
0
0
50
3.
ΑΟ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
22
15
7
53
30
0
0
46
4.
ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ
22
11
11
37
40
0
0
35
5.
ΕΠΑΣ Ν. ΑΜΑΡΑΝΤΟΣ
22
11
11
42
42
0
0
32
6.
ΟΠΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
22
10
12
37
43
0
0
32
7.
ΑΕ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
22
10
12
41
43
0
0
31
8.
ΣΦΑ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΄΄ Ο ΦΟΙΒΟΣ΄΄
22
10
12
41
44
0
0
29
9.
ΑΕΣ ΕΝΩΣΗ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
22
9
13
37
50
0
0
26
10.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
22
7
15
32
51
0
0
22
11.
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
22
6
16
26
54
0
0
17
12.
ΑΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΓΚΟΥΦΑΝΑΣ
22
4
17
24
57
1
0
10
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template