ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 4/5/2014





    Η ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥ  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ 

ΠΑΝΩ: ΓΚΙΝΗΣ Π., ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΙΑΤΑ Δ., ΠΑΤΕΛΑΚΗΣ Σ., ΜΠΙΡΑΚΟΥ Σ., ΣΤΑΜΕΛΑΚΗΣ Χ., ΚΙΟΥΣΗΣ Θ., ΛΙΚΑ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΚΙΑΘΗΤΗΣ Γ.
ΚΑΤΩ: ΣΟΥΤΑΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ Β., ΜΠΕΡΟΥΣΗ Δ., ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΞΥΓΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΛΟ Μ., ΔΙΑΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ Π.

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΚΥΡ. (Προπονητής).

Ο Γιάννης Θεοχαρίδης, ο αρχιτέκτων και ακούραστος εργάτης των υποδομών του Γ.Σ. ΑΠΌΛΛΩΝΑ.

     Την Κυριακή 4/5/2014 και ώρα 17:00, στο γήπεδο της  Νέας Σμύρνης, η ομάδα Παίδων του Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ θα παίξει με αυτή του Πανιωνίου στον τελικό του πρωταθλήματος Παίδων  ΕΠΣΑ.
         Είναι μια σημαντική ημέρα για τα παιδιά μας, που πρέπει να πούμε πως είχαν μια καταπληκτική πορεία στο φετεινό πρωτάθλημα, αφού στη γενική κατάταξη έφτασαν στην τέταρτη θέση και στα πλέϊ οφ απέκλεισαν την ΑΕΚ στα πέναλτυ,  στην κανονική διάρκεια ο αγώνας έληξε ισόπαλος με 2 - 2.
    Στο τουρνουά Χριστουγέννων της ΕΠΣΑ αναδείχτηκε πρωταθλήτρια νικώντας τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ με 3 - 0.
    Αυτό δείχνει τη δουλειά που γίνεται στις ομάδες υποδομών του Απόλλωνα και που θα πρέπει να συγχαρούμε τον  προπονητή της ομάδας Μαυρίδη Κυριάκο και τον αρχιτέκτονα και ακούραστο εργάτη των ακαδημιών Γιάννη Θεοχαρίδη.
     Πρέπει να είμαστε εκεί να βοηθήσουμε τα παιδιά στον τελικό και να τα συγχαρούμε ανεξαρτήτως του αποτελέσματος.


 Η πορεία της ομάδας:

1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕΚ




0-3 α.α.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο05/10/1309:30ΒΑΞΕΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/10/1311:00ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ Α.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/10/1312:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΟΥΔΗ Σάββατο05/10/1313:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο05/10/1317:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕΚ - ΠΕΥΚΗ
Σάββατο12/10/1310:00ΖΟΥΜΗΣ Φ.2-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/10/1313:00ΒΑΞΕΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.5-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο12/10/1313:30ΛΑΣΠΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο12/10/1318:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/10/1318:15ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1




0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/10/1310:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕΚΓΟΥΔΗ Σάββατο19/10/1311:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο19/10/1313:30ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/10/1311:30ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/10/1316:00ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.6-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕΚ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Σάββατο02/11/1310:00ΚΑΛΥΒΑΣ Β.6-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/11/1310:45ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.2-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/11/1312:00ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/11/1320:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή03/11/1311:30ΚΑΔΔΑΣ Π.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ




0-3 α.α.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο09/11/1309:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/11/1317:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕΚΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/11/1318:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/11/1309:30ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΓΟΥΔΗ Κυριακή10/11/1311:30ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕΚΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/11/1309:00ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/11/1310:45ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.1-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο16/11/1311:30ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/11/1311:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΥΚΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή17/11/1317:15ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.5-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ




0-3 α.α.
ΑΕΚ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο23/11/1310:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.5-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο23/11/1317:30ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/11/1318:00ΣΤΑΜΟΣ Β.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο04/01/1412:00ΜΟΥΡΙΚΗΣ Ι.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/01/1412:00ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΠΕΥΚΗ




0-3 α.α.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο30/11/1311:30ΧΟΡΟΣ Μ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο30/11/1313:15ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.3-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΕΚΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο30/11/1314:00ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ Α.2-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο30/11/1317:30ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή01/12/1316:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο07/12/1309:00ΦΙΤΣΑΣ Β.0-5
ΑΕΚ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο07/12/1311:00ΣΤΑΜΟΣ Β.7-2
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο07/12/1317:30ΣΤΑΜΟΣ Μ.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο07/12/1318:45ΜΗΤΑΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή08/12/1311:00ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γ.1-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ




0-3 α.α.
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο14/12/1312:00ΧΟΡΟΣ Μ.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο14/12/1312:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο14/12/1315:45ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗΣ Π.0-8
ΠΕΥΚΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο14/12/1317:30ΤΑΓΗΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕΚΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή15/12/1312:00ΠΑΠΠΑΣ Χ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο21/12/1309:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-7
ΑΕΚ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο21/12/1310:00ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.3-3
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΓΟΥΔΗ Σάββατο21/12/1317:45ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο21/12/1318:00ΜΕΞΗΣ Θ.4-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/12/1310:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο11/01/1410:00ΧΟΡΟΣ Μ.1-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο11/01/1410:45ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/01/1417:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/01/1410:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Κυριακή12/01/1410:30ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ




0-3 α.α.
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΓΟΥΔΗ Σάββατο18/01/1413:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο18/01/1413:30ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή19/01/1410:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΕΚΠΕΥΚΗΣ Κυριακή19/01/1411:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή19/01/1418:30ΖΟΥΜΗΣ Φ.4-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο25/01/1412:30ΖΗΣΗΣ Δ.0-0
ΑΕΚ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο25/01/1413:00ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο25/01/1415:30ΚΟΥΛΠΑΛΙΔΗΣ Β.1-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Κυριακή26/01/1411:00ΧΟΡΟΣ Μ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή26/01/1411:45ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Ν.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ




0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/02/1410:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο01/02/1412:15ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ Ν.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο01/02/1417:45ΦΙΤΣΑΣ Β.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕΚΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/02/1418:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/02/1411:30ΚΑΡΑΛΗΣ Α.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο08/02/1410:00ΤΣΑΚΑΛΗΣ Β.3-1
ΑΕΚ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο08/02/1412:30ΤΣΑΛΙΚΗΣ Ε.6-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΕΥΚΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο08/02/1415:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.1-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Κυριακή09/02/1410:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή09/02/1411:45ΟΛΥΜΠΙΑΔΗΣ Ν.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ




0-3 α.α.
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο15/02/1409:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο15/02/1412:15ΕΜΕΡΖΙΔΗΣ Γ.1-0
ΑΕΚ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο15/02/1412:30ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΟΥΔΗ Κυριακή16/02/1410:30ΚΑΡΑΛΗΣ Δ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/02/1411:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο22/02/1410:00ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.4-0
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο22/02/1412:30ΚΑΨΑΛΗΣ Σ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο22/02/1415:30ΣΥΡΙΟΣ Χ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΕΥΚΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο22/02/1419:30ΤΑΓΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕΚΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή23/02/1411:45ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.0-5


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/03/1410:45ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.4-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο08/03/1412:30ΧΙΟΝΗΣ Α.2-0
ΑΕΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο08/03/1414:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/03/1409:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-7
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή09/03/1415:00ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.1-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ




0-3 α.α.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΠΕΥΚΗΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο15/03/1409:30ΚΟΥΛΠΑΛΙΔΗΣ Β.1-2
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕΚΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Σάββατο15/03/1412:00ΧΟΡΟΣ Μ.2-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο15/03/1419:30ΚΑΤΟΠΗΣ Ε.2-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή16/03/1410:30ΣΜΥΡΝΙΟΥΔΗΣ Β.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/03/1418:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ




3-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο22/03/1410:45ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ Χ.2-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/03/1412:30ΠΑΠΟΥΚΙΔΗΣ Μ.1-0
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο22/03/1412:30ΜΠΡΑΜΟΣ Ν.3-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/03/1410:00ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΓΟΥΔΗ Κυριακή23/03/1413:00ΓΟΥΣΕΤΗΣ Δ.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ




0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο29/03/1409:00ΚΟΥΜΙΩΤΗΣ Α.5-0
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο29/03/1411:00ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ Λ.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ (ΕΡΓΑΝΗ) Σάββατο29/03/1411:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕΚΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/03/1414:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ 1ΓΛΥΦΑΔΑΣ Α΄ Κυριακή30/03/1416:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν.0-3
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template