ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 03 & 04 /05 / 2014
















































ΩΡΑ



ΤΜΗΜΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ

ΝΕΟΙ 1 ( 1996 - 1997 - 1998) 4/5/2014 ΚΥΡ. 19:30 ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ

ΝΕΟΙ 2 ( 1996 - 1997 - 1998)





ΠΑΙΔΕΣ 1 ( 1999 - 2000) 4/5/2014 ΚΥΡ. 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ - Ν. ΣΜΥΡΝΗ

ΠΑΙΔΕΣ 2 ( 1999 - 2000 ) 3/5/2014 ΣΑΒ. 11:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΠΑΙΔΕΣ 3 ( 1999 - 2000 ) 4/5/2014 ΚΥΡ. 10:30 A.F.C. A.F.C. Κ. ΧΑΛΑΝΔΡΙ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 ( 2001 - 2002) 3/5/2014 ΣΑΒ. 18:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 ( 2001 - 2002) 3/5/2014 ΣΑΒ. 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 ( 2001 - 2002) 4/5/2014 ΚΥΡ.
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ - ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 ( 2001 - 2002)

Α.Ο. ΙΛΙΟΥ
















ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ( 2003 - 2004) 3/5/2014 ΣΑΒ. 16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α ( 2003 - 2004 )





ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ( 2003 - 2004) 4/5/2014 ΚΥΡ. 13:30 ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ( 2003 - 2004) 4/5/2014 ΚΥΡ. 14:30 ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ

ΤΖΟΥΝΙΟΥΡ 1Β ( 2003 - 2004)





ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 ( 2005 - 2006 ) 4/5/2014 ΚΥΡ. 10:30 ΑΚΑΔ. Β΄ ΛΑΚΗ ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΡΑΓΚΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α(2005 - 2006) 3/5/2014 ΣΑΒ. 11:30 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΑΧΑΡΝΕΣ-ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&Μ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 ( 2005 - 2006 ) 4/5/2014 ΚΥΡ. 09:30 ΑΚΑΔ. Β΄ ΛΑΚΗ ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΙ - ΦΡΑΓΚΟΚΚΛΗΣΙΑΣ
ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2Α(2005 - 2006)

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΜΕΤ/ΣΗΣ


ΠΡΟ-ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 ( 2005 - 2006 ) 4/5/2014 ΚΥΡ. 11:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2007 - 2008 - 2009) 3/5/2014 ΣΑΒ. 12:30 ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ( 5 Χ 5 )

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ (2007 - 2008 - 2009) 3/5/2014 ΣΑΒ. 10:30 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ - ΥΓΕΙΑΣ & Μ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ






ΑΦΙΞΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ

( ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)









Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template