ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


 

 

 

Κύπελλο Ελλάδας  Όμιλος 2

ΘέσηΟμάδαAΝΙΗΔΙΒαθμοί
1ΠΑΣ Γιάννινα211014
2A.O.K. Κέρκυρα210123
3Απόλλων 19262101-23
4ΠΑΟΚ2011-11

Κύπελλο Ελλάδας  Όμιλος 3

ΘέσηΟμάδαAΝΙΗΔΙΒαθμοί
1ΟΦΗ211014
2Ξάνθη210103
3Ζάκυνθος101001
4Νίκη Βόλου1001-10

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                   1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ολυμπιακός 1 1 0 0 1 0 3
2 Πανιώνιος 1 0 1 0 0 0 1
3 Φωστήρας Αθηνών 1 0 1 0 0 0 1
4 Παναχαϊκή 2005 1 0 0 1 0 1 0

ΑΓΩΝΕΣ














  
23/09/2014, 19:00
Παναχαϊκή 2005 0-1 Ολυμπιακός
(Παμπελοποννησιακό Στάδιο)


24/09/2014, 19:00
Πανιώνιος 0-0 Φωστήρας Αθηνών
(Στάδιο Νέας Σμύρνης)


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τρίτη (28/10 - 17.15)
Φωστήρας - Παναχαϊκή
Τετάρτη (29/10 - 19.30)
Ολυμπιακός - Πανιώνιος



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            2oς ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Απόλλων Καλαμαριάς
0 0 0 0 0 0
2 Κασσιόπη 0 0 0 0 0 0 0
3 ΠΑΟΚ 0 0 0 0 0 0 0
4 ΠΑΣ Γιάννινα 0 0 0 0 0 0 0

ΑΓΩΝΕΣ

25/09/2014, 16:30                           
ΠΑΣ Γιάννινα 1 - 0     Κασσιόπη           
(Στάδιο Ζωσιμάδων)                                           
25/09/2014, 19:00
Απόλλων Καλαμαριάς        1 - 0         ΠΑΟΚ
(Καυτανζόγλειο Στάδιο)

ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τετάρτη (29/10 - 19.30)
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
Πέμπτη (30/10 - 15.00)
Κέρκυρα - Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ  ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ    ΚΑΤΑ                ΒΑΘΜΟΙ
1 SKODA Ξάνθη 1 1 0 0 1 0   3
2 ΟΦΗ 1 0 1 0 1 1 1
3 Ζάκυνθος 1 0 1 0 1 1 1
4 Νίκη Βόλου 1 0 0 1 0 1 0




24/09/2014, 16:30
SKODA Ξάνθη 1-0 Νίκη Βόλου
(SKODA Ξάνθη Arena)
24/09/2014, 16:30
              Ζάκυνθος 1-1 ΟΦΗ
              (Δημ. Ζακύνθου)




ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Πέμπτη (30/10 - 17.15)
Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος
Πέμπτη (30/10 - 19.30)
ΟΦΗ - Ξάνθη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πλατανιάς 1 1 0 0 3 1 3
2 ΑΕΠ Ηρακλής 1 0 1 0 1 1 1
3 Λεβαδειακός 1 0 1 0 1 1 1
4 Εθνικός Γαζώρου 1 0 0 1 1 3 0


23/09/2014, 16:30 Λεπτομέρειες                     
ΑΕΠ Ηρακλής 1-1 Λεβαδειακός
(Καυτανζόγλειο Στάδιο)
         
24/09/2014, 16:30
Πλατανιάς 3-1 Εθνικός Γαζώρου
(Δημ. Περιβολίων Χανιά)




ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 17.15)
Εθνικός Σερρών - Ηρακλης
Τετάρτη (29/10 - 15.00)
Λεβαδειακός - Πλατανιάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ατρόμητος Αθηνών 1 1 0 0 1 0 3
2 ΑΕΚ 1 0 1 0 0 0 1
3 Πανθρακικός 1 0 1 0 0 0 1
4 Ηρακλής Ψαχνών 1 0 0 1 0 1 0


23/09/2014, 16:30                                                Λεπτομέρειες
Ηρακλής Ψαχνών 0-1 Ατρόμητος Αθηνών
(Δημ. Γήπ. Ψαχνών)                                            
                     
24/09/2014, 16:30
Πανθρακικός 0-0 ΑΕΚ
(Δημ. Κομοτηνής)
ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τρίτη (28/10 - 19.30)
ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών
Τετάρτη (29/10 - 15.00)
Ατρόμητος - Πανθρακικός


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ               6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Βέροια 1 1 0 0 4 1 3
2 Εργοτέλης 1 0 1 0 2 2 1
3 Απόλλων Σμύρνης 1 0 1 0 2 2 1
4 Ερμιονίδας ΑΕ 1 0 0 1 1 4 0


ΑΓΩΝΕΣ

24/09/2014, 16:30
Βέροια 4-1 Ερμιονίδας ΑΕ
(Στάδιο Βέροιας)
24/09/2014, 16:30
Απόλλων Σμύρνης 2-2 Εργοτέλης
(ΓΣ Απόλλωνα "Γ. Καμάρας")


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τετάρτη (29/10 - 17.15)
Εργοτέλης - Βέροια
Πέμπτη (30/10 - 15.00)
Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Αστέρας Τρίπολης 1 1 0 0 4 1 3
2 Τύρναβος 2005 1 0 1 0 1 1 1
3 ΑΕΛ Καλλονής 1 0 1 0 1 1 1
4 Αιγινιακός 1 0 0 1 1 4 0


24/09/2014, 16:30
ΑΕΛ Καλλονής 1-1 Τύρναβος 2005
(Δημ. Στ. Μυτιλήνης)
                        
24/09/2014, 16:30
Αιγινιακός 1-4 Αστέρας Τρίπολης
(Δημ. Αιγινίου Γ. Παραλυκίδης)



ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 15.00)
Τίρναβος - Αιγινιακός
Τετάρτη (29/10 - 17.15)
Αστέρας Τρίπολης - Καλλονή


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Παναθηναϊκός 1 1 0 0 1 0 3
2 Παναιτωλικός 0 0 0 0 0 0 0
3 Ολυμπιακός Βόλου 1 0 0 1 0 1 0
4 Χανιά 0 0 0 0 0 0 0


24/09/2014, 19:00
Ολυμπιακός Βόλου 0-1 Παναθηναϊκός             
(ΕΑΚ Βόλου)


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 15.00)
Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Πέμπτη (30/10 - 19.30)
Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός
25/09/2014, 16:30
Παναιτωλικός              0 - 1         Χανιά
(Γήπεδο Παναιτωλικού)
































































Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template