ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015
























ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015


ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ : ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266



ΔΕΥΤΕΡΑ
ΤΡΙΤΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΠΕΜΠΤΗ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ










ΝΕΟΙ 1
1999
AFG
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45


ΝΕΟΙ 2
1997 - 1998-1999
Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
20:00-21:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45

ΠΑΙΔΕΣ 1
2000
Ε.Π.Σ.ΑΘΗΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
20:00-21:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΠΑΙΔΕΣ 2
2001
AFG
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:00-22:30
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00


ΠΑΙΔΕΣ 3
2000-2001
SPOR TEAM

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
21:00-22:30
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
21:15-22:45

ΠΑΙΔΕΣ 4
2000 - 2001
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
20:30 – 22:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15 – 22:45

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
20:30-22:00


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1
2002
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
21:15-22:45

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2
2003
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
18:00-19:30

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3
2002-2003
RESPECT CUP- SPORT TEAM

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
19:30- 21:00
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1
2004-2005
AFG

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00`

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ
16:30-18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α
2004 – 2005
SPORT TEAM

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
18:00-19:15
ΓΗΠΕΔΟ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
18:00- 19:30
Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ
18:00-19:15


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:15-20:30
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
2004-2005

ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:15
Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ   1      
2006-2007
SPORT TEAM – SOCCER L

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2
2006-2007

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3
2006-2007

Γ.ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1
2008-2009

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2
2008-2009

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30





ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ


Το Πρόγραμμα και τα τμήματα ισχύουν βάσει των περσινών δεδομένων και οι νέες εγγραφές θα προσαρμόζονται


Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template