ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 17-18/1/2015






 
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
17-18/01/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β'-ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ & ΠΕΙΡΑΙΩΣ


ΝΕΟΙ 2 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 3 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΑΘΗΝΑΪΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑ ΚΥΨΕΛΗ ΑΓΙΑΣ ΖΩΝΗΣ &ΜΕΓΙΣΤΗΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:45 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β'-ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ & ΠΕΙΡΑΙΩΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΠΑΤΑ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΕΚ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ &ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ &ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ-ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-DEERE ATHLETIC CLUB
ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ METRO ΝΟΜ/ΠΕΙΟΥ


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ-ΑΛΣΟΣ ΒΕΪΚΟΥ


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 A 18/1/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 A 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ-ΚΛΕΙΣΘΕΝΟΥΣ 399


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 17/1/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΦΛΟΓΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ



Της Γιώτας Υφαντή
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template