ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΒΟΛΕΪ Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΦΑΣΗ





Αρ. Πρωτ: 198 Αθήνα: 20/02/15
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΦΑΣΗ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ: 2014-15
1 ΓΥΡΟΣ
========================================================================
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ Γ Η Π Ε Δ Ο Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
========================================================================
 

ΤΕΤ-25/02/15 21:45 1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-25/02/15 21:30 ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΠΕΜ-26/02/15 21:45 ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ- ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-25/02/15 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗ
M
========================================================================
ΤΕΤ-04/03/15 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

 ΤΕΤ-04/03/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ
ΡΕΠΟ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-04/03/15 21:30 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤ-04/03/15 21:45 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
========================================================================
ΤΕΤ-11/03/15 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ

 ΤΕΤ-11/03/15 21:30 ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-11/03/15 21:45 ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-11/03/15 21:45 1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗ
M
========================================================================
ΤΕΤ-18/03/15 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-18/03/15 21:45 1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ- ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ
ΤΕΤ-18/03/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΡΕΠΟ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-18/03/15 21:45 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗ - ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
========================================================================
ΠΕΜ-02/04/15 21:45 ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-01/04/15 21:30 ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ

 ΤΕΤ-01/04/15 21:45 ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-01/04/15 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤ- ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ
========================================================================
ΤΕΤ-22/04/15 21:30 ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-22/04/15 21:45 1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤ-22/04/15 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

 ΤΕΤ-22/04/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ - ΡΕΠΟ
========================================================================
ΤΕΤ-29/04/15 21:30 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-29/04/15 21:45 ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΕΜ-30/04/15 21:45 ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ
ΡΕΠΟ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-29/04/15 21:30 ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ
========================================================================


www.espaaa.gr


Αθήνα: 20/02/15
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΦΑΣΗ
ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ: 2014-15
1 ΓΥΡΟΣ
=====================================================================
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΩΡΑ Γ Η Π Ε Δ Ο Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η
=====================================================================
ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-06/05/15 21:45 1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΤΕΤ-06/05/15 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-06/05/15 21:30 ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΤ-13/05/15 21:45 ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΕΜ-14/05/15 21:45 ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ

 ΤΕΤ-06/05/15 21:45 3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΔΗΜ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
=====================================================================

 ΤΕΤ-13/05/15 21:45 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΡΕΠΟ – ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΤΕΤ-13/05/15 21:30 ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ.ΣΤΕΦ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤ.

=====================================================================


Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Ο ΓΕΝ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
ΚΩΣΤΑΣ ΑΛΛΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΥΛΛΑΣ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template