ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΕΠΙ ΤΟΥ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΕ 3-1




Ρέθυμνο και Πανερυθραϊκός βήμα για μπαράζ, αντεπίθεση της ΧΑΝΘ

Το Ρέθυμνο χωρίς του Ζουπάνι, Κοτσιλιάνο νίκησε δύσκολα 3-1 τα Ναυπηγεία αλλά σε συνδυασμό με την ήττα της Κύζικου από τον Πανελλήνιο με 3-2 σετ εξασφάλισε ουσιαστικά την δεύτερη θέση που οδηγεί στα μπαράζ, δύο στροφές πριν το τέλος στον Α΄όμιλο του πρωταθλήματος Α2 ανδρών.
Στον ίδιο όμιλο αλλά στη μάχη της παραμονής η Ροδίων Άθλησης πήρε ξεκούραστο τρίποντο λόγω της αποχώρησης του Οδυσσέα, ενώ η Δραπετσώνα θα πρέπει να νικήσει την Κυριακή τον Μίλωνα για να περάσει την Αργυρούπολη η οποία ηττήθηκε από τον Απόλλωνα. Τα Χανιά δυσκολεύτηκαν στο 3ο σετ από το μαχητικό Εθνικό αλλά νίκησαν 3-0 σετ κι έχουν το μυαλό τους στη Β΄φάση των μπαράζ ανόδου.

Ηττα σοκ η Παλλήνη

Στον 2ο όμιλο ο Πανερυθραϊκός πέρασε και το εμπόδιο του Πήγασου με νίκη 3-1 σετ και μετά την ήττα σοκ της Παλλήνης στην Καλαμάτα από την Κ80 με 3-1 σετ εξασφάλισε την 2η θέση που οδηγεί στα μπαράζ. Την πρώτη θέση κρατάει σταθερά η Παναχαϊκή η οποία αύριο αντιμετωπίζει την Φθία η οποία ουσιαστικά έχει υποβιβαστεί μαζί με τον ΑΓΣ Ιωαννίνων που αποχώρησε. Στο Πελοποννησιακό ντέρμπι η Ολυμπιάδα Πατρών παρότι προηγήθηκε 2-0 σετ ηττήθηκε 3-2 από το μαχητικό Κόροιβο Αμαλιάδας.

Εφερε τα πάνω κάτω η ΧΑΝΘ

Στον 3ο όμιλο ο Ηρακλής έκανε περίπατο στην Κατερίνη νικώντας 3-0 με τον Πιερικό ο οποίος μπήκε σε μεγάλες περιπέτειες μετά τη νίκη της ΧΑΝΘ εκτός έδρας επί της Κομοτηνής με 3-1 σετ. Με τη νίκη αυτή ανατρέπεται το σκηνικό στην ουρά της βαθμολογίας του Γ΄όμιλου από τον οποίο υποβιβάζονται τρεις ομάδες καθώς η ΧΑΝΘ άφησε 4 βαθμούς πίσω την Καρδίτσα που έχει να παίξει στις 13/3 με τη Νίκη στο Αιγίνιο. Στο μεταξύ, η Νίκη διεκδικεί την είσοδο της στον Α΄γύρο των μπαράζ ανόδου αν και νιώθει απειλή από τη ΓΕΑ που αύριο υποδέχεται την Ελπίδα και θέλει νίκη για να ελπίζει σε ανατροπή τις δύο τελευταίες αγωνιστικές. Στο αμφίρροπο ματς της ημέρας Μακεδονικός νίκησε τον Πήγασο 3-2.

1ος όμιλος
20η αγωνιστική


ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (19-25, 20-25, 25-21, 21-25)
ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ (-): Κοτσίνης, Μπουτσούρης, Κούλας, Κατσανεβάκης, Δημοβασίλης, Κάνδουλας , Μακρής -λ / Χαλδαίος
ΟΠΕΡ (Πρασανάκης): Μπονατάκης, Διαμαντάκης, Χνάδης, Συνολάκης, Μονιάκης, Κόκκινος Λαδάκης - λ, / Ζουπάνι, Κοτσιλιάνος

ΣΦΠ Χανίων - Εθνικός ΟΦΠΦ 3-0 (25-18, 25-14, 26-24)
ΧΑΝΙΑ (Μπουτσουρής): Ψάρρας, Δεληπρίμης, Κουτρουμπάκης, Φίνος, Παπαδημητρίου, Πουλής, Πολυμερόπουλος - λ
ΕΘΝΙΚΟΣ (Κλαρούδας): Χατζηδημητρίου, Μπερμπερίδης, Τραπεζουντίδης, Μήτσης, Μανιάτης, Μαμάης, Μαυροειδής -λ / Γκανιάς

ΓΣ Απόλλων - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (25-18, 12-25, 25-14, 25-23)
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Νικηφορίδης): Κουμουνδούρος, Γεωργίου, Παπαστέλιος, Λένας, Χατζηκάλφας, Χριστοδούλου Θ., Κοτσαμπάσης -λ / Χριστοφοράκης, Καραγιώργος, Γιαννόπουλος, Φραγκιαδάκης Ε.,
ΑΟΝΑ (Αρκτάς): Γαλιώτος, Κίσκηρας, Πολυχρόνου, Νταουντάκης, Κλώνος, Κότσης, Κυριακουλάκος - λ / Πανταζόπουλος

ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΠΣ Κύζικος 3-2 (21-25, 25-19, 25-22, 20-25, 15-12)
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ (Λακασάς): Δημητούλης, Κάλλας, Μπάσης, Αγγέλου, Κωνσταντινίδης, Τοκάνης, Αντωνιάδης - λ / Ζαρντίνης, Μπουγάς, Ντινόπουλος
ΚΥΖΙΚΟΣ (Μπακοδήμος): Τσιγαρίδας, Παπασιδέρης, Πεφάνης, Μπεκιάρης, Σοφράς, Βαρδής, Πλεμμένος - λ / Βαρδής -λ, Μελλές,

2ος Όμιλος
20η αγωνιστική


ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΑΟ Παλλήνη 3-1 (25-13, 21-25, 25-18, 26-24)
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 (Κάτσος) : Καρράς, Μπουσούνης, Περπινάκης, Κατσαλέτρης, Βραχνάς, Κωτσάκης, Ντάκουρης Ε. - λ / Εξαρχέας, Ντάκουρης Π.
ΠΑΛΛΗΝΗ (Φάκας): Λιόντας, Μήττας, Αντωνάκης, Κιττάτος, Αγγελής, Κουλοχέρης, Βογιατζίδης -λ / Κοντοδήμας, Χομαγιού, Μπαλογιάννης.

ΑΕΠ Ολυμπίας - ΑΣ Κόροιβος Αμαλιάδας 2-3 (26-24, 25-22, 23-25, 19-25, 11-15)
ΑΕΠ (Δαρείος): Γεωργάτος, Δημησιάνος, Ντόντης, Θεοδωράκης, Φιλίππου, Ράπτης, Κόζης -λ / Κοκόλας, Πολύχειλος, Διονυσόπουλος
ΚΟΡΟΙΒΟΣ (Γκρουμούσας): Παναγιωτάρας Φ., Σωτηρόπουλος, Παναγιωτάρας Σ., Τζούμας, Παπαθεοδώρου, Μαυροειδής, Μιχόπουλος -λ / Παναγιωτόπουλος, Φωτιάδης.

ΑΠΣ Πήγασος - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (20-25, 17-25, 22-25)
ΠΗΓΑΣΟΣ (Οικονόμου): Μωραΐτης, Σπυρέας, Παπαθεοδοσίου, Καλογερόπουλος, Αργυρακάκης, Μανούσος, Χρυσίδης Χ. -λ / Ντοκάκης, Παπαδημητρίου, Κάκος.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ (Λάιος): Λυκουρέσης, Κρέτσης, Κωστόπουλος, Παπακυριακού, Μανιόπουλος, Κούνας, Αχιλλεόπουλος -λ / Μπαρούτας

3ος όμιλος
20η αγωνιστική

ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Ηρακλής 0-3 (16-25, 15-25, 14-25)
ΠΙΕΡΙΚΟΣ (-): Γιατσίδης Απ., Πατσάρας, Παππάς, Γρηγοριάδης, Χρυσικός, Σάμαλης, Ματσαρίδης-λ / Κύρκος, Γιατσίδης Δ., Αλεξίου, Λαζαρίδης.
ΗΡΑΚΛΗΣ (-): Παλέντζας, Μποζίδης, Στεφανίδης, Κατσιαφλάκας, Τσολάκος, Γάτσης, Ρωμαλιάδης-λ / Καραμάνης.

ΑΣ Μακεδονικός - Πήγασος Πολίχνης 3-2 (22-25, 25-21, 25-16, 27-29, 15-07)
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ (Οικονομίδης): Ρούσσος, Κοντόπουλος, Τσαγκαλίδης, Όσσας, Κοντογιάννης, Ρεμπούτζιας, Κοντοκώστας-λ / Οταμπασίδης, Γκουδελόπουλος, Καρασαρλίδης, Τσιγγελίδης.
ΠΗΓΑΣΟΣ (Γαϊδατζής): Βεληχάι, Κιριμκιρόγλου, Αντύπας, Μωυσίδης Γ., Κανελιάς, Χριστάκος, Γκιούγκης-λ / Τζιάβρας, Κομητούδης, Σταυρίδης, Μωυσίδης Αν.

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΧΑΝΘ 1-3 (30-28, 16-25, 19-25, 15-25)
ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Έξαρχου): Καψαλιάρης, Αβερκιάδης, Λέκκος, Δημόπουλος, Λαχτάρας, Χριστόφας, Παπαϊωάννου-λ / Χατζηβλασσίου, Παπασπύρου, Μαζιώτης, Δεληγιαννίδης.
ΧΑΝΘ (Δράμπας): Δαμβουνέλης, Τερζόγλου Γ.Τ., Νικολάκης, Παραδεισάνος, Τερζόγλου Γ.Α., Ντινόπουλος, Πάντσιος-λ / Ξένος, Ζαλίδης, Οικονομίδης, Θεοδωράκης.


 Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ ΟΜΙΛΩΝ
Α2 Ανδρών 2014-15
Α΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Σ.Φ.Π.Χανίων 20 58 (59-9) 19 1
2. OΠΕ Ρεθύμνου 20 53 (58-20) 19 1
3. Κύζικος Ν.Περάμου 20 48 (55-23) 16 4
4. Εθνικός Π. 20 37 (42-34) 12 8
5. Απόλλων Αθ. 20 35 (43-33) 12 8
6. ΓΣ Πανελλήνιος 20 33 (42-33) 12 8
7. AOΝΣ Μίλων 19 26 (32-38) 9 10
8. Ροδίων Άθλησις 20 20 (29-46) 6 14
9. Αργυρούπολη 20 17 (28-47) 6 14
10. Δραπετσώνα 19 15 (24-47) 4 15
11. Ναυπηγεία 20 11 (17-52) 3 17
12. Οδυσσέας Αμαρ. 20 -23 (12-59) 1 19
*Ο Οδυσσέας μηδενίστηκε στον αγώνα με το Ρέθυμνο και αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα

Α2 Ανδρών 2014-15
Β΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Παναχαϊκή 18 53 (54-6) 18 0
2. Πανερυθραϊκός 18 46 (48-10) 15 3
3. ΑΟ Παλλήνης 18 42 (46-20) 14 4
4. Kαλαμάτα 80 18 35 (38-25) 11 7
5. Πήγασος 18 25 (31-35) 9 9
6. Ολυμπιάδα Πατρών 18 24 (31-36) 9 9
7. ΓΕ Μεσολογγίου 18 23 (28-35) 8 10
8. Κόροϊβος Αμαλιάδας 19 18 (29-47) 6 13
9. Ερμής Πατρών 18 16 (23-43) 5 13
10. Φθία Λαμίας 17 9 (14-45) 3 14
11. ΑΓΣ Ιωαννίνων 18 6 (8-48) 2 16
*Ο Κόροιβος Αμαλιάδας και ο Ερμής Πατρών έχουν από μία νίκη 3-2 και ίδιους πόντους 210-210.

Α2 Ανδρών 2014-15
Γ΄Ομιλος
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Θ. Ομάδες Αγ. Β. Σετ Ν Η
1. Γ.Σ.Ηρακλής 20 58 (60-5) 20 0
2. Νίκη Αιγινίου 18 44 (49-17) 15 3
3. ΓΕ Αλεξανδρούπολης 19 42 (46-27) 14 5
4. Α.Σ.Μακεδονικός 20 36 (45-38) 12 8
5. Α.Σ.Ελπίδα 19 31 (39-34) 10 9
6. ΑΕ Κομοτηνής 20 29 (37-40) 10 10
7. Αίας Ευόσμου 19 26 (34-36) 10 9
8. Πήγασος Πολίχνης 19 23 (30-42) 7 12
9. Πιερικός Κατερίνης 20 20 (27-48) 6 14
10. ΧΑΝΘ 20 19 (31-48) 6 14
11. ΣΠΑ Καρδίτσας 18 15 (23-44) 4 14
12. Ζαφειράκης Ν. 20 3 (15-57) 2 18

 *Οι τρεις ομάδες που θα τερματίσουν στην 2η θέση της βαθμολογίας σε κάθε έναν από τους τρεις ομίλους θα παίξουν τουρνουά ανόδου. Η πρώτη ομάδα μαζί με τις τρεις πρώτες των ομίλων θα δώσουν αγώνες μπαράζ σε δύο ομίλους και οι δύο πρώτες ομάδες θα ανέβουν στην Volleyleague ΟΠΑΠ.

*Θα υποβιβαστούν στα τοπικά πρωταθλήματα οι ομάδες που θα πάρουν την 10η, 11η και 12η θέση στον Α΄όμιλο και στον Γ΄ομιλο. Από τον Β΄ομιλο θα υποβιβαστούν η 10η και η 11η ομάδα.




1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
ΣΦΠ Χανίων - Πανελλήνιος 3-0 (25-18, 25-15, 26-24)
ΓΣ Απόλλων - ΑΠΣ Κύζικος 1-3 (20-25, 19-25, 25-20, 21-25)
ΑΟ Οδυσέας - ΟΠΕΡ 1-3 (20-25, 25-19, 18-25, 21-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - Εθνικός Πειραιώς 0-3 (17-25, 18-25, 21-25)
19/10: Ροδίων Άθλησις - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (21-25, 25-22, 25-17, 25-16)
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΔΑΣ Δραπετσώνας 0-3 (18-25, 17-25, 20-25)
2η αγωνιστική - Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (11-25, 10-25, 16-25)
Πανελλήνιος - ΓΣ Απόλλων 2-3 (25-21, 25-21, 23-25, 22-25, 15-17)
ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟ Οδυσσέας 3-1 (25-16, 23-25, 25-15, 25-19)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-09, 25-16, 25-20)
26/10: Εθνικός Πειραιώς - Ροδίων Άθλησις 3-1 (25-19, 25-17, 18-25, 25-22)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0 (25-17, 25-21, 25-18)
3η αγωνιστική - Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014
ΓΣ Απόλλων - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-0 (25-14, 25-22, 25-18)
ΑΟ Οδυσσέας - ΓΣ Πανελλήνιος 0-3 (17-25, 22-25, 22-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΠΣ Κύζικος 0-3 (19-25, 16-25, 14-25)
2/11: Ροδίων Άθλησις - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (20-25, 25-27, 25-22, 18-25)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Εθνικός Πειραιώς 3-2 (25-20, 24-26, 25-22, 23-25, 15-10)
ΣΦΠ Χανίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-18, 25-23, 25-14)
4η αγωνιστική - Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΟ Οδυσσέας 3-1 (20-25, 26-24, 25-21, 25-23)
ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Απόλλων 3-1 (25-20, 26-28, 25-14, 25-7)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-15, 25-18, 27-25)
ΑΠΣ Κύζικος - Ροδίων Άθλησις 3-1 (16-25, 25-13, 27-25, 25-18)
9/11: ΟΠΕΡ - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (25-16, 25-18, 23-25, 25-16)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - Εθνικός Πειραιώς 2-3 (24-26, 18-25, 25-14, 25-17, 13-15)
5η αγωνιστική - Σάββατο 15 Νοεμβρίου 2014
ΑΟΝΣ Μίλων - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-0 (25-23, 25-18, 25-20)
ΑΟ Οδυσσέας - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (16-25, 22-25, 16-25)
Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Πανελλήνιος 2-3 (25-15, 21-25, 25-23, 22-25, 8-15)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΠΣ Κύζικος 0-3 (20-25, 11-25, 06-25)
Εθνικός Πειραιώς - ΟΠΕΡ 2-3 (23-25, 25-21, 25-16, 21-25, 7-15)
ΓΣ Απόλλων -ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-18, 25-17, 25-23)
6η αγωνιστική - Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
Ελληνικά Ναυπηγεία - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-18, 25-20, 25-20)
ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-15, 25-16, 25-17)
ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Οδυσσέας 3-2 (28-26, 25-18, 23-25, 20-25, 15-11)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0 (27-25, 25-23, 25-22)
ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός Πειραιώς 3-0 (25-21, 25-16, 25-17)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΠΕΡ 0-3 (22-25, 23-25, 20-25)
7η αγωνιστική - Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-1 (18-25, 25-20, 25-23, 25-17)
30/11: Ροδίων Άθλησις - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (25-23, 19-25, 15-25, 20-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Απόλλων 3-1 (25-21, 25-20, 23-25, 25-20)
30/11: Εθνικός Πειραιώς - ΓΣ Πανελλήνιος 2-3 (25-21, 18-25, 25-17, 20-25, 5-15)
30/11: ΟΠΕΡ - ΑΠΣ Κύζικος 3-2 (27-25, 19-25, 37-35, 16-25, 15-13)
ΑΟ Οδυσσέας - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-2 (28-26, 19-25, 23-25, 25-23, 15-13)
8η αγωνιστική - Σάββατο 06 Δεκεμβρίου 2014
Ελληνικά Ναυπηγεία - Εθνικός Πειραιώς 0-3 (18-25, 16-26, 19-25)
ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-0 (26-24, 25-12, 27-25)
ΓΣ Απόλλων - Ροδίων Άθλησις 3-1 (24-26, 25-17, 25-15, 25-23)
ΑΟ Οδυσέας - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (15-25, 26-24, 14-25, 12-25)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΠΕΡ 1-3 (23-25, 25-19, 21-25, 19-25)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΠΣ Κύζικος 2-3 (23-25, 25-18, 18-25, 26-24, 04-15)
9η αγωνιστική - Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
14/ΟΠΕΡ - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-0 (26-24, 25-18, 25-19)
Εθνικός Πειραιώς - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (23-25, 14-25, 22-25)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Απόλλων 1-3 (25-20, 20-25, 19-25, 15-25)
14/12: Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Οδυσσέας 3-1 (25-21, 22-25, 33-31, 25-16)
ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Πανελλήνιος 3-1 (25-19, 25-16, 25-27, 25-18)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-14, 21-25, 25-15, 25-12)
10η αγωνιστική - Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΠΣ Κύζικος 0-3 (22-25, 14-25, 19-25)
ΣΦΠ Χανίων - ΟΠΕΡ 3-1 (25-16, 25-19, 25-27, 25-18)
ΓΣ Απόλλων - Εθνικός Πειραιώς 0-3 (18-25, 19-25, 19-25)
ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (22-25, 13-25, 20-25)
21/12: ΑΟΝΣ Μίλων - Ροδίων Άθλησις 3-1 (25-23, 18-25, 25-10, 25-23)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανελλήνιος 2-3 (25-18, 21-25, 25-23, 16-25, 11-15)
11η αγωνιστική - Σάββατο 03 Ιανουαρίου 2015
ΓΣ Πανελλήνιος - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-0 (25-15, 25-13, 25-18)
ΑΠΣ Κύζικος - ΣΦΠ Χανίων 3-2 (25-23, 20-25, 24-26, 25-21, 15-09)
4/1: ΟΠΕ Ρεθύμνου - ΓΣ Απόλλων 3-1 (25-23, 25-21, 22-25, 25-21)
4/1: Εθνικός Πειραιώς - ΑΟ Οδυσσέας 3-2 (17-25, 25-19, 25-22, 14-25, 15-13)
14/1: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟΣ Μίλων 2-3 (25-22, 25-19, 23-25, 26-28, 12-15)
4/1: Ροδίων Αθλησις - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-22, 19-25, 25-23, 26-24)
12η αγωνιστική - Σάββατο 10 Ιανουαρίου 2015
Πανελλήνιος ΓΣ - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (16-25, 20-25, 21-25)
Δραπετσώνα - Ναυπηγεία 3-2 (21-25, 17-25, 25-21, 25-22, 17-15)
Κύζικος - ΓΣ Απόλλων 3-2 (30-32, 20-25, 25-21, 26-24, 16-14)
Αργυρούπολη - Ροδίων Άθλησις 3-2 (25-19, 21-25, 22-25, 25-16, 17-15)
11/1: ΟΠ Ρεθύμνου - ΑΟ Οδυσσέας 3-0 (α.α.)
28/1: Εθνικός Πειραιώς - ΑΟΝΣ Μίλων 3-1 (25-21, 26-24, 20-25, 25-14)
13η αγωνιστική - Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015
ΑΟΝΣ Μίλων - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (25-17, 25-21, 22-25, 19-25, 11-15)
ΣΦΠ Χανίων - Ναυπηγεία 3-0 (25-17, 25-16, 25-17)
ΓΣ Απόλλων - ΓΣ Πανελλήνιος 3-1 (26-24, 25-21, 23-25, 27-25)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-22, 25-18, 25-23)
Ροδίων Άθλησης - Εθνικός 1-3 (20-25, 25-23, 32-34, 17-25)
ΑΟ Οδυσσέας - Κύζικος Ν.Περάμου 0-3 (α.α.)
14η αγωνιστική - Σάββατο 24 Ιανουαρίου 2015
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΓΣ Απόλλων 1-3 (12-25, 25-14, 18-25, 16-25)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟ Οδυσσέας 3-0 (α.α.)
ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟΝΣ Μίλων 3-1 (25-14, 23-25, 25-21, 25-18)
ΟΠ Ρεθύμνου - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-20, 27-25, 25-15)
Εθνικός Πειραιώς - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (19-25, 25-23, 26-24, 25-18)
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (25-22, 18-25, 23-25, 19-25)
15η αγωνιστική - Σάββατο 31 Ιανουαρίου 2015
ΑΟ Οδυσσέας - Ελληνικά Ναυπηγεία 0-3 (α.α.)
5/2: ΓΣ Απόλλων - ΣΦΠ Χανίων 0-3 (20-25, 09-25, 19-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-22, 25-21, 25-21)
1/2: Ροδίων Άθλησις - ΑΠΣ Κύζικος 0-3 (19-25, 21-25, 21-25)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΟΠΕΡ 1-3 (22-25, 25-23, 22-25, 22-25)
1/2: Εθνικός Πειραιώς - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-22, 25-17, 25-22)
16η αγωνιστική - Σάββατο 07 Φεβρουαρίου 2015
Πανελλήνιος - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-22, 29-27, 25-23)
Δραπετσώνα - ΓΣ Απόλλων 0-3 (17-25, 20-25, 22-25)
Ναυπηγεία - Μίλων 2-3 (25-18, 23-25, 17-25, 25-20, 11-15)
Κύζικος - Αργυρούπολη 3-0 (25-17, 25-21, 25-14)
ΟΠ Ρεθύμνου - Εθνικός 3-0 (25-18, 25-21, 25-15)
Ρεπό ΣΦΠ Χανίων - Οδυσσέας (α.α.)
17η αγωνιστική - Σάββατο 14 Φεβρουαρίου 2015
ΑΟΝΣ Μίλων - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (12-25, 21-25, 25-22, 16-25)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΠΓΣ 1-3 (23-25, 26-24, 25-27, 17-25)
Ροδίων Άθλησις - Ναυπηγεία 3-0 (25-21, 25-16, 25-17)
ΟΠ Ρεθύμνου - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-1 (25-18, 26-28, 25-15, 25-15)
Εθνικός Πειραιώς - ΑΠΣ Κύζικος 3-1 (23-25, 29-27, 25-17, 25-20)
Οδυσσέας - Ρεπό ο ΓΣ Απόλλων 0-3 (α.α.)
18η αγωνιστική - Σάββατο 21 Φεβρουαρίου 2015
ΑΠΣ Κύζικος - ΟΠ Ρεθύμνου 2-3 (23-25, 25-14, 23-25, 26-24, 15-17)
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΟΝ Αργυρούπολης 0-3 (23-25, 15-25, 23-25)
ΓΣ Απόλλων - ΑΟΝΣ Μίλων 3-0 (25-19, 25-22, 25-15)
ΣΦΠ Χανίων - Ροδίων Άθλησις 3-0 (25-13, 25-15, 25-18)
ΓΣ Πανελλήνιος - Εθνικός 3-0 (25-22, 25-22, 25-15)
Ρεπό η Δραπετσώνα - Οδυσσέας 3-0 (α.α.)
19η αγωνιστική - Σάββατο 28 Φεβρουαρίου 2015
ΟΠ Ρεθύμνου - ΓΣ Πανελλήνιος 3-0 (25-16, 26-24, 25-17)
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (17-25, 16-25, 26-24, 18-25)
ΑΠΣ Κύζικος - ΔΑΣ Δραπετσώνας 3-0 (25-20, 25-19, 26-24)
1/3: Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Απόλλων 3-1 (25-21, 17-25, 25-23, 25-22)
1/3: Εθνικός Πειραιώς - Ελληνικά Ναυπηγεία 3-1 (25-19, 25-20, 12-25, 25-22)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων - Oδυσσέας 3-0 (α.α.)
20η αγωνιστική - Σάββατο 07 Μαρτίου 2015
Ναυπηγεία - ΟΠ Ρεθύμνου 1-3 (19-25, 20-25, 25-21, 21-25)
ΣΦΠ Χανίων - Εθνικός 3-0 (25-18, 25-14, 26-24)
Απόλλων - Αργυρούπολη 3-1 (25-18, 12-25, 25-14, 25-23)
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΠΣ Κύζικος 3-2 (21-25, 25-19, 25-22, 20-25, 15-12)
Ροδίων Άθλησις - Οδυσσέας 3-0 (α.α.)
8/3: 20.45: Δραπετσώνα- ΑΟΝΣ Μίλων










Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template