Αρχίζει το 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015” με συμμετοχή του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης


Αρχίζει το 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”

Αρχίζει το 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”

Αρχίζει το 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”

Η Ακαδημία Ιπποτών Παλιάς Πόλης Ρόδου, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων αναφορικά με το 2ο Τουρνουά Ακαδημιών – Σχολών ποδοσφαίρου με την επωνυμία "2ο The Cup of Rodos Knights 2015” που θα διεξαχθεί στη Ρόδο από την Τετάρτη 15 Απριλίου ως και την Κυριακή 19 Απριλίου.
Στο τουρνουά, που τελεί υπό την αιγίδα του Οργανισμού Ανάπτυξης Σχολών Ποδοσφαίρου Ελλάδας (ΟΑΣΠΕ), της ΕΠΣ Δωδεκανήσου και άλλων σημαντικών τοπικών φορέων συμμετέχουν 6 ηλικιακές κατηγορίες, 80 τμήματα, και περισσότεροι από 1500 νεαροί ποδοσφαιριστές που θα ξεδιπλώσουν το ταλέντο τους σε 6 γήπεδα της Ρόδου.
Το μεγαλύτερο αθλητικό γεγονός των Δωδεκανήσων βρίσκεται προ των πυλών και υπόσχεται να συναρπάσει!

"Εκ μέρους της Οργανωτικής Επιτροπής του "2ο The Cup of Rodos Knights 2015” εύχομαι σε όλους τους συμμετέχοντες, χρόνια πολλά και καλή επιτυχία στα παιχνίδια! Στους φιλοξενούμενους μας που θα έρθουν από τα μακρινά εύχομαι καλό ταξίδι και καλή διαμονή στο νησί της Ρόδου" επεσήμανε ο Γιώργος Δανάς, πρόεδρος των Ιπποτών.
Αξίζει να αναφερθεί ότι η διοργάνωση γίνεται στη μνήμη των γονιών του Δανά.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα ανά ηλικιακή κατηγορία

1997-1998
Γήπεδο Καλυθιών
Α ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ, ΕΥΑΓΟΡΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ, ΔΙΓΕΝΗΣ
Β ΟΜΙΛΟΣ:
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ
13:00  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:15  ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
18:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
19:15  ΕΥΑΓΟΡΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
Β ΟΜΙΛΟΣ
15:30  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
16:45  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α ΟΜΙΛΟΣ
13:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
14:15  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΕΥΑΓΟΡΑΣ
18:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΠΑΟΚ ΚΩ
Β ΟΜΙΛΟΣ
15:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.
16:45  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

11:00  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
12:15  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.-ΕΥΑΓΟΡΑΣ
13:30  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ
14:45  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
16:00  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

1999-2000
Γήπεδο Κορακόνερο
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ (2001), ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ, ΡΟΔΟΣ
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΕΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ- ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΡΑΚΟΝΕΡΟ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
12:00  ΠΑΟΚ ΚΩ- ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
13:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ
14:30  ΑΕΚ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠΩΝΑΣ
15:45  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΙΠΠΟΤΕΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ-ΡΟΔΟΣ
18:15  ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
Β ΟΜΙΛΟΣ
12:00  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΡΟΔΟΣ
13:15  ΠΑΟΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Α ΟΜΙΛΟΣ
15:00 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
16:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
Γ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 ΙΠΠΟΤΕΣ.-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜ.
18:45  ΑΕΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β ΟΜΙΛΟΣ
10:30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.
11:45  ΠΑΟΚ-ΡΟΔΟΣ
Α ΟΜΙΛΟΣ
13:00 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
14:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ

Γ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΜΠ.
16:45  ΑΕΚ-ΙΠΠΟΤΕΣ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
18:45
20:00
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2001-2002
Γήπεδο Κοσκινού
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ, ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΑΡΕΝΑ, ΡΟΔΟΣ
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ, ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΔΙΓΕΝΗΣ, ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΛΥΘΙΩΝ
Γήπεδο Παστίδας
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ
12:00  ΑΡΕΝΑ-ΡΟΔΟΣ
13:15  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.
14:30  ΠΑΟΚ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ.
15:45  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ
ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ
12:00  Ο.Σ.Φ.Π.-ΦΟΙΒΟΣ
13:15  ΑΠΟΛΛΩΝ Σ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΝΙΚΗ Ρ.
15:45  Π.Α.Ο.-ΠΑΟΚ ΚΩ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Β ΟΜΙΛΟΣ & Α ΟΜΙΛΟΣ
12:00  ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
13:15  ΠΑΟΚ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ
15:45  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΑΡΕΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ
12:00  Π.Α.Ο.-ΝΙΚΗ Ρ.
13:15  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΠΑΟΚ ΚΩ
14:30  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.-ΦΟΙΒΟΣ
15:45  Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΚΟΣΚΙΝΟΥ
Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ
10:30  ΑΡΕΝΑ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.
11:45  ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ-ΡΟΔΟΣ
13:00  ΠΑΟΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.
14:15  ΔΙΓΕΝΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
Γ ΟΜΙΛΟΣ & Δ ΟΜΙΛΟΣ
10:30  ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ Σ-ΦΟΙΒΟΣ
11:45  Ο.Σ.Φ.Π.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
13:00  Π.Α.Ο.-ΙΠΠΟΤΕΣ
14:15  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΝΙΚΗ Ρ.
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2003-2004
ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΡΟΔΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΚΩ, ΑΡΕΝΑ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ, ΦΟΙΒΟΣ
Γ ΟΜΙΛΟΣ
Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ, ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΡΙΤΣΩΝ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Δ ΟΜΙΛΟΣ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ,ΑΡΕΝΑ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΙΠΠΟΤΕΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ Μαριτσών
Α ΟΜΙΛΟΣ & Β ΟΜΙΛΟΣ
12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
13:30  ΡΟΔΟΣ-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΑΡΕΝΑ 1
15:30  ΙΑΛΥΣΟΣ-ΦΟΙΒΟΣ

Δ ΟΜΙΛΟΣ & Γ ΟΜΙΛΟΣ

16:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΡΕΝΑ 2
17:30  ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
18:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
19:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
13:30  ΡΟΔΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ
15:30  ΑΡΕΝΑ 1-ΦΟΙΒΟΣ
16:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΙΑΠΕΤΟΣ
17:30  ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2
18:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ
19:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
10:30  ΙΠΠΟΤΕΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
11:30  ΙΑΠΕΤΟΣ-ΑΡΕΝΑ 2
12:30  ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.-ΡΟΔΟΣ
13:30  ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.-ΔΙΓΕΝΗΣ
14:30  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ-ΦΟΙΒΟΣ
15:30  ΙΑΛΥΣΟΣ-ΑΡΕΝΑ 1
16:30  Α.Ο. ΔΙΚΑΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.
17:30  ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2005-2006
Γήπεδα 1 & 2 Αγίων Αποστόλων
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ, ΙΠΠΟΤΕΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΣΥΜΗ 2, ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ, ΡΟΔΟΣ, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ 1, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1
11:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
12:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΦΟΙΒΟΣ 1
13:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΙΑΛΥΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ 2

Β ΟΜΙΛΟΣ
11:30  ΣΥΜΗ 2-ΡΟΔΟΣ
12:30  ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17η ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1
11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 2
12:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΙΑΛΥΣΟΣ
13:30  ΦΟΙΒΟΣ 1-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.
ΓΗΠΕΔΟ 2
11:30  ΡΟΔΟΣ-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
12:30  ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΣΥΜΗ 2

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1
11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ
12:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2
13:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΦΟΙΒΟΣ 1
14:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
ΓΗΠΕΔΟ 2
11:30  ΡΟΔΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.
12:30  ΣΥΜΗ 2-ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ

2007-2008
Γήπεδα 1 και 2 Αγίων Αποστόλων
Α ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ ΚΩ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ, ΦΟΙΒΟΣ 2, ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ΡΟΔΟΥ
Β ΟΜΙΛΟΣ
ΙΑΠΕΤΟΣ ΚΑΡΠΑΘΟΥ, ΦΟΙΒΟΣ 1, ΙΠΠΟΤΕΣ 1, ΙΑΛΥΣΟΣ 1
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΙΠΠΟΤΕΣ 2, ΙΑΛΥΣΟΣ 2, ΡΟΔΟΣ, ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
ΠΕΜΠΤΗ 16 ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΓΗΠΕΔΟ 1
12:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
13:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 1-ΦΟΙΒΟΣ 1
14:30  ΑΣΤΕΡΑΣ Π.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.
15:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΦΟΙΒΟΣ 2

Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ 2
12:30  ΡΟΔΟΣ-ΝΙΚΗ Ρ.
13:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΙΠΠΟΤΕΣ 2

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1
Γ ΟΜΙΛΟΣ - Α ΟΜΙΛΟΣ
12:30  ΡΟΔΟΣ-ΙΑΛΥΣΟΣ 2
13:30  ΝΙΚΗ Ρ.-ΙΠΠΟΤΕΣ 2
14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
15:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.

ΓΗΠΕΔΟ 2 - Β ΟΜΙΛΟΣ

12:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΦΟΙΒΟΣ 1
13:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 1-ΙΑΛΥΣΟΣ 1

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ 1
11:30  ΙΑΠΕΤΟΣ Κ.-ΙΑΛΥΣΟΣ 1
12:30  ΦΟΙΒΟΣ 1-ΙΠΠΟΤΕΣ 1
13:30  ΠΑΟΚ ΚΩ-ΑΣΤΕΡΑΣ Π.
14:30  ΦΟΙΒΟΣ 2-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.
Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ 2 -
11:30  ΙΠΠΟΤΕΣ 2-ΡΟΔΟΣ
12:30  ΙΑΛΥΣΟΣ 2-ΝΙΚΗ Ρ.
*ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΟΜΙΛΟ ΚΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΣΕ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΓΚΟΜΙΔΗ.
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΙΣΟΒΑΘΜΙΑΣ ΙΣΧΥΕΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΡΜΑΤΩΝ.
ΣΤΟΥΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΥΣ ΤΑ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΘΑ ΠΡΟΚΥΨΟΥΝ ΜΕ ΚΛΗΡΩΣΗ




Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template