Συνέχεια στο 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”





Συνέχεια στο 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”

Συνέχεια στο 2ο"The Cup of Rodos Knights 2015”

Χωρίς προβλήματα συνεχίστηκε το διεθνές τουρνουά ποδοσφαίρου «2ο The Cup of Rodos Knights 2015», που διοργανώνουν οι Ιππότες, στην μνήμη των γονιών του Γιώργου Δανά, Στέργου και Ελπίδας. Οι διοργανωτές ανακοίνωσαν τα αποτελέσματα της δεύτερης ημέρας (17/4) του τουρνουά, τα οποία είναι τα ακόλουθα:
 
1997-1998
Παρασκευή 17 Απριλίου
Α’ όμιλος

Ευαγόρας –Απόλλωνας Καλυθιών: 0-0
Διγενής- ΠΑΟ Κω: 0-1
Β’ όμιλος
Ιππότες- Ανταγόρας: 1-3
Αστέρας Παστίδας-Απόλλωνας Σμύρνης: 1-0
 
1999-2000
Παρασκευή 17 Απριλίου
Β’ όμιλος

Απόλλωνας Σμύρνης-Ρόδος: 0-2
ΠΑΟΚ – Ατρόμητοι Ρόδου: 3-1
Α’ όμιλος
Ιάλυσος-Ηρακλής Μαριτσών: 1-2
Μπεσίκτας-ΠΑΟ Κω: 4-1
Γ’ όμιλος
Ιππότες –Διαγορας: 2-1
ΑΕΚ-Πανιώνιος: 0-1
 
2001 -2002
Παρασκευή 17 Απριλίου
Γήπεδο Κοσκινού
Β’ όμιλος

Πανιώνιος-Απόλλωνας Καλυθιών:2-1
ΠΑΟΚ-Διγενής: 4-1
Α’ όμιλος
Ποσειδώνας Καρπάθου-Ρόδος: 0-0
Μπεσίκτας-Αρένα: 8-0
Γήπεδο Παστίδας
Δ’ όμιλος
Παναθηναϊκός-Νίκη Ρόδου: 7-0
Ιππότες-ΠΑΟ Κω: 3-0
Γ’ όμιλος
Αστέρας Παστίδας-Φοίβος: 3-2
Ολυμπιακός-Απόλλωνας Σμύρνης: 4-1
 
2003 -2004
Παρασκευή 17 Απριλίου
Γήπεδο Μαριτσών
Α’ όμιλος

Ποσειδώνας Καρπάθου-ΠΑΟ Κω: 2-4
Ρόδος-Ηρακλής Λάρδου: 0-1
Ηρακλής Λάρδου- Διγενής: 5-0
Δ’ όμιλος
Αθλοπαιδιές Κω-Ιάλυσος: 8-0
Αρένα 1-Φοίβος: 3-2
Β’ όμιλος
Ιππότες-Ιαπετός: 7-1
Άγιος Ισίδωρος-Αρένα 2: 2-7
Γ’ όμιλος
Ηρακλής Μαριτσών-Ακουσίλαος: 1-2
Α.Ο. Δικαίου-Ατρόμητοι Ρόδου: 1-2
Ηρακλής Μαριτσών – Αστέρας Παστίδας: 0-3 α.α.
Αστέρας Παστίδας – Α.Ο. Δικαίου: 1-4
 
2005-2006
Παρασκευή 17 Απριλίου
Γήπεδο 1
Α’ όμιλος

Ιππότες 1-Φοίβος 2: 12 -0
ΠΑΟ Κω-Ιάλυσος: 4-1
Γ’ όμιλος
Φοίβος 1-Αστέρας Παστίδας: 2-3
Ιππότες 2-Νίκη Ρόδου: 0-13
Γήπεδο 2
Β’ όμιλος

Ρόδος-Άγιος Ισίδωρος: 9-0
Ατρόμητοι Ρόδου-Σύμη: 0-4
 
2007-2008
Γ’ όμιλος

Ρόδος-Ιάλυσος 2: 8-1
Νίκη Ρόδου-Ιππότες 2: 9-2
Α’ όμιλος
Φοίβος 2-Αστέρας Παστίδας: 2-3
ΠΑΟ Κω-Ατρόμητοι Ρόδου: 6-1
Β’ όμιλος
Ιαπετός -Φοίβος 1: 3-3
Ιππότες 1- Ιάλυσος 1: 2-2
 
Βαθμολογίες
97-98

Βαθμολογία
Α ΟΜΙΛΟΣ

1. ΠΑΟΚ ΚΩ         2-0   6
2  ΔΙΓΕΝΗΣ           1-1   3
3 ΕΥΑΓΟΡΑΣ         0-1  1
4 ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.    0-1   1

Β ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ      5-1  6
2. ΑΣΤΕΡΑΣ Π.       2-0  6
3. ΙΠΠΟΤΕΣ            1-4  0
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 0-3  0

99-2000

Α ΟΜΙΛΟΣ
1. ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ 11-1    6
2. ΠΑΟΚ ΚΩ      5-5     3
3. ΗΡΑΚΛΗΣ Λ. 3-5     3
4. ΙΑΛΥΣΟΣ       1-9     0

Β ΟΜΙΛΟΣ
1.ΡΟΔΟΣ               3-0       6
2.ΠΑΟΚ                 4-1      6
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ. 1-4      0
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ. 0-3     0

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ   4-1          6
2. ΑΕΚ                  1-1         3
3. ΙΠΠΟΤΕΣ         3-4         3
4.ΔΙΑΓΟΡΑΣ        1-3        0

2001-2002

Α ΟΜΙΛΟΣ

1. ΜΠΕΣΙΚΤΑΣ      15-0   6
2. ΡΟΔΟΣ                 2-1    4
3. ΠΟΣΕΙΔΩΝ Κ.     0-7    1
4. ΑΡΕΝΑ                1 -10  0

Β ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΟΚ                   7-2    6
2. ΔΙΓΕΝΗΣ              4-4    3
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ         3-4    3
4. ΑΠΟΛΛΩΝ Κ.      1-5    0
Γ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ        15-0       6
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.        4-5         3
3. ΑΣΤΕΡΑΣ Π.              4-5         3
4. ΦΟΙΒΟΣ                     2 - 14     0

Δ ΟΜΙΛΟΣ
1.ΙΠΠΟΤΕΣ                12-0           6
2.ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ    8-0          6
3.ΠΑΟΚ ΚΩ                 0-4           0
4. ΝΙΚΗ Ρ                      0-16        0

2003 - 2004
Α ΟΜΙΛΟΣ
1.ΗΡΑΚΛΗΣ Λ.     11-1      9
2. ΔΙΓΕΝΗΣ           6-0        6
3.ΠΑΟΚ ΚΩ          4-6        3
4.ΡΟΔΟΣ                4-3        3
5.ΠΟΣΕΙΔΩΝ         3-7       0

Β ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΡΕΝΑ           14-2       6
2. ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ  10-9    3
3. ΙΠΠΟΤΕΣ          9-8      3
4. ΙΑΠΕΤΟΣ          3-15    0

Γ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΟ ΔΙΚΑΙΟΥ    9-4       6
2. ΗΡΑΚΛΗΣ Μ.   6-4       4
3. ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ  4-3      4
4. ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ   3-5      3
4. ΑΣΤΕΡΑΣ Π.       1-7     0


Δ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ ΚΩ    13-1     6
2. ΑΡΕΝΑ                          4-7      3
3. ΦΟΙΒΟΣ                        4-5      1
4. ΙΑΛΥΣΟΣ                      2 -10   1

2005-2006

Α ΟΜΙΛΟΣ
1. ΙΠΠΟΤΕΣ      22-0       6
2. ΙΑΛΥΣΟΣ      13-5       3
3. ΠΑΟΚ ΚΩ     4-11       3
4. ΦΟΙΒΟΣ        1 -24      0

Β ΟΜΙΛΟΣ
1. ΣΥΜΗ                      7-0         6
2.ΡΟΔΟΣ                     9-3          3
3.ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ.      3-6          3
4. ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ       2-12        0


Γ ΟΜΙΛΟΣ
1. ΝΙΚΗ Ρ.             24-1          6
2.ΦΟΙΒΟΣ             5-2            3
3. ΑΣΤΕΡΑΣ Π.     4-13         3
4. ΙΠΠΟΤΕΣ 2       0-16         0

2007 -2008

Α ΟΜΙΛΟΣ
1. ΠΑΟΚ ΚΩ         12 -2       6
2. ΑΣΤΕΡΑΣ Π.     9-6          6
3. ΦΟΙΒΟΣ             3-9         0
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ Ρ  5-12       0


Β ΟΜΙΛΟΣ
1. ΙΠΠΟΤΕΣ 1     4-3          4
2. ΦΟΙΒΟΣ 1        8-5         4
3. ΙΑΛΥΣΟΣ         4-7        1
4. ΙΑΠΕΤΟΣ         4-5        1

Γ ΟΜΙΛΟΣ

1. ΝΙΚΗ Ρ.            13-6       4
21. ΡΟΔΟΣ            12-5       4
3.ΙΑΛΥΣΟΣ          5-11       3
4. ΙΠΠΟΤΕΣ         5-13       0

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template