ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OFF KAI PLAY OUT THΣ FOOTBALL LEAGUE






Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (21/4) στα γραφεία της Football League η κλήρωση των play off και play out, από την οποία προέκυψε στην πρεμιέρα το μεγάλο ματς στα μπαράζ ανόδου, ανάμεσα σε Ηρακλή και ΑΕΚ, την Κυριακή (26/4).

Οι διαιτητές των αγώνων στα play off θα είναι αξιολογημένοι, δηλαδή από τη Superleague. Σε ό,τι έχει να κάνει με τα play out, η Football League θα κρίνει σε ποια ματς είναι απαραίτητο να υπάρχουν αξιολογημένοι ρέφερι.

Στα παιχνίδια των play off θα γίνεται αντιντόπινγκ κοντρόλ, σε τέσσερις παίκτες από κάθε ομάδα.



ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ PLAY OFF

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/04) - 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/05)

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΚ

Παναχαϊκή – ΑΕΛ



2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04/05) - 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/05)

Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής

ΑΕΛ – Απόλλων Σμύρνης

ΑΕΚ – Παναχαϊκή



3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09/05) - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/06)

Ολυμπιακός Βόλου – ΑΕΛ

ΑΕΚ – Απόλλων Σμύρνης

Ηρακλής – Παναχαϊκή



4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/05) - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07/06)

ΑΕΛ – ΑΕΚ

Απόλλων Σμύρνης – Ηρακλής

Παναχαϊκή – Ολυμπιακός Βόλου



5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/05) - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/06)

ΑΕΚ – Ολυμπιακός Βόλου

Ηρακλής – ΑΕΛ

Παναχαϊκή – Απόλλων Σμύρνης

(όλα τα ματς θα αρχίζουν στις 18.00).


Το πρόγραμμα των play out (Νότος)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/04) - 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/05)

Αχαρναϊκός – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Παναιγιάλειος

Καλλιθέα – Ερμιονίδα

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/05) - 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/05)

Ηρακλής Ψαχνών – Επισκοπή

Ερμιονίδα – Αχαρναϊκός

Παναιγιάλειος – Καλλιθέα

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/05) - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/06)

Ηρακλής Ψαχνών – Ερμιονίδα

Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός

Επισκοπή – Καλλιθέα

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/05) - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07/06)

Ερμιονίδα – Παναιγιάλειος

Αχαρναϊκός – Επισκοπή

Καλλιθέα – Ηρακλής Ψαχνών

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/05) - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/06)

Παναιγιάλειος – Ηρακλής Ψαχνών

Επισκοπή – Ερμιονίδα

Καλλιθέα – Αχαρναϊκός


Το πρόγραμμα των play out (Βορράς)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/04) - 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (24/05)

Πιερικός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αιγινιακός

Ζάκυνθος – Αγροτικός Αστ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/05) - 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (31/05)

Αν. Καρδίτσας – Τύρναβος

Αγροτικός Αστ. – Πιερικός

Αιγινιακός – Ζάκυνθος

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (10/05) - 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/06)

Αν. Καρδίτσας – Αγροτικός Αστ.

Αιγινιακός – Πιερικός

Τύρναβος – Ζάκυνθος

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/05) - 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (07/06)

Αγροτικός Αστ. – Αιγινιακός

Πιερικός – Τύρναβος

Ζάκυνθος – Αν. Καρδίτσας

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/05) - 10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (14/06)

Αιγινιακός – Αν. Καρδίτσας

Τύρναβος – Αγροτικός Αστ.

Ζάκυνθος – Πιερικός

Επιμέλεια: Sport24.gr

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template