ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 10-11/10/2015






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ   ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΤΗΣ 10-11/10/2015

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 10-11/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΦΩΣΤΗΡΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ


ΝΕΟΙ 2 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 3 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΑΙΔΕΣ 4 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:45 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΜΕΤ/ΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΛΥΚ/ΣΗ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛ/ΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛ/ΔΡΙΟΥ ΛΕΩΦ. ΠΕΝΤΕΛΗΣ-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΕΥΚΗ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-SOCCERLAND ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ&ΙΟΝΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΜΗ ΑΝΩ ΛΙΟΣΙΩΝ 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ&ΙΟΝΙΟΥ ΠΕΛΑΓΟΥΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΗΛΙΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΗΛΙΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΗΛΙΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 10/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΧΑΡΝΕΣ ΑΘΗΝΑΣ-ΥΓΕΙΑΣ&ΜΕΓ.ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β1 11/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄



ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template