ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 17-18/10/2015






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 17-18/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΧΑΪΔΑΡΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΕΡΑ ΟΔΟΣ


ΝΕΟΙ 2 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 3 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


ΠΑΙΔΕΣ 4 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:15 ΠΑΤΗΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-ΠΛΑΤΩΝΟΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΝΤ/ΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΚΟΛΩΝΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ-ΠΛΑΤΩΝΟΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ ΜΑΡΟΥΣΙ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13.15 ΑΕΚ FUTSAL-ΑΠΟΛΛΩΝ
PARADISE ΓΕΦΥΡΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ HOTEL ΙΒΙΣΚΟΣ ΑΡΙΣΤ.


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΤΑΛΟΥ ΠΛΑΣΤΗΡΑ&ΚΙΛΚΙΣ Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛΗΣ. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ&ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΘΗΝΑΪΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ ΚΥΨΕΛΗ-ΜΕΓΙΣΤΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Ν. ΙΩΝΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β ΄



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΗΦΙΣΙΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄





ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄



ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 18/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-GANERS
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄



ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ/ΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ/ΔΡΙΟΥ ΟΠΙΣΘΕΝ ΜΕΤΡΟ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β1 17/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:15 ΑΕΚ FUTSAL-ΑΠΟΛΛΩΝ
PARADISE ΓΕΦΥΡΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ HOTEL ΙΒΙΣΚΟΣ ΑΡΙΣΤ.


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ - ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ


Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template