ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 24-25/10/2015






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ







ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 24-25/10/2015


ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΕΡΜΑΤΑ





ΝΕΟΙ 1 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΝΕΟΙ 2 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ FOUS DE FOOT ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ 42 ΒΑΡΗ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ




ΠΑΙΔΕΣ 1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΦΩΣΤΗΡ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ ΧΑΜΟΣΤΕΡΝΑΣ




ΠΑΙΔΕΣ 2 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ FOUS DE FOOT ΤΡΙΠΤΟΛΕΜΟΥ 42 ΒΑΡΗ-ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ




ΠΑΙΔΕΣ 3 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ





ΠΑΙΔΕΣ 4 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:45 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:15 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ





ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ





ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:45 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ




ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1


ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ




ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTBALL
ΑΧΙΛΛΕΑ





ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 Α Ε ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙ




ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ




ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ




ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄





ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ-ΜΑΡΟΥΣΙ




ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄





ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ COERVER-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ ΤΕΡΜΑ ΔΙΑΔ.ΠΑΥΛΟΥ 2οΞΥΛΑΔ. ΔΕΞΙΑ




ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΑΤΤΑΛΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΤΤΑΛΟΥ ΠΛΑΣΤΗΡΑ&ΚΙΛΚΙΣ Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ




ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ




ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 24/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΕΥΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄





ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β1 25/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 Α Ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ




ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ





Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template