ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 05-06/12/2015





        ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 05-06/12/2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
05-06/12/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0         
ΝΕΟΙ 2 5/12/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ 5   2
ΠΑΙΔΕΣ 1 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣ. ΛΟΦΟΥ  1    1
ΠΑΙΔΕΣ 2 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ 2   0
ΠΑΙΔΕΣ 3 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. ΑΧΙΛΛΕΑ 1   1
ΠΑΙΔΕΣ 4 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΧΙΛΛΕΑ 3    0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΦΩΣΤΗΡ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ 4 0  
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 1   1
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ2-ΑΠΟΛΛΩΝ3 ΑΧΙΛΛΕΑ 1   1
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ2-ΑΠΟΛΛΩΝ3 ΑΧΙΛΛΕΑ 1   1
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ. ΑΧΙΛΛΕΑ 1   3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ ΑΧΙΛΛΕΑ 2   3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ 3   1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2    1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 4   2
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΧΟΛΗ ΚΩΣΤΕΑ 0   0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1   1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 Α.Ε. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3   1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:00 Α.Ε. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3   0      
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΚ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚ.ΚΑΡ/ΔΗ-ΑΧΑΡΝΑΙ 0   2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 Α. Ο. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚΟΒΡ/ΣΗΣ 5   2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 6   3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 4 2  
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ST. CATHRINE
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 7   3
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 5/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-GANERS A.F.C
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 3   0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 1 3  
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 6/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:30 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚ.ΚΑΡ/ΔΗ-ΑΧΑΡΝΑΙ 0   0
Του Γιάννη Θεοχαρίδη

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template