ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 19-20/12/2015



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ 
ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 
ΤΟΥ  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  19-20/12/2015

Του Γιάννη Θεοχαρίδη
        ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  19-20/12/2015   

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
19-20/12/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 3        1   
ΝΕΟΙ 2 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 2   3   
ΠΑΙΔΕΣ 1 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 Α.Ο. ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 0   5   
ΠΑΙΔΕΣ 2 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ 3   0   
ΠΑΙΔΕΣ 3 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟΥ 0    6    
ΠΑΙΔΕΣ 4 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 0   5    
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΤΑΜΑΡΙ 4 1   
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 3   0   
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 3   2   
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ 5    1   
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 7   1    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΗΘ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 2    1   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΗΘ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 2    1   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3   0   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3    0   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3   1   
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 2    7    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 23/12/2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 5    3    
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 23/12/2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 5    3    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 20/12/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 8   5    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 23/12/2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 5   1    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 23/12/2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 5   1    
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 0 0   
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:45 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 3    3   
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 19/12/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΛΑΚΗ-ΜΑΡΟΥΣΙ 1    5    
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 22/12/2015 ΤΡΙΤΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΩΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 2 1   
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 22/12/2015 ΤΡΙΤΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ARENA CLUB-ΜΑΡΟΥΣΙ 2   1   
ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ  ΤΟΥΣ  ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ  60΄ ΝΩΡΙΤΕΡΑ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template