ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 23-24/01/2016







ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 23-24/01/2016



                                                                                                                               ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:       23-24/01/2016
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ  ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΧΙΛΛΕΑ 5 3
ΝΕΟΙ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 5
ΠΑΙΔΕΣ 1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3 1
ΠΑΙΔΕΣ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 4
ΠΑΙΔΕΣ 3 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 0 1
ΠΑΙΔΕΣ 4 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 5 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:45 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ Ε Α Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 1
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 5 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 4 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 5 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3  23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΧΙΛΛΕΑ 3 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 1 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 6
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ  Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 3 6
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΧΙΛΛΕΑ 3 7
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ  23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΑΡΟΥΣΙ ΑΧΙΛΛΕΑ 5 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ARRNA CLUB 0 5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ 0 5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ 0 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 5 0
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 3 0
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSAL ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 0 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ 5 1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚ/ΣΗΣ 4 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚ/ΣΗΣ 0 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 0 1
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΛΑΤ. ΤΣΑΛΔΑΡΗ 5 4



Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template