ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 23-24/01/2016



ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 23-24/01/2016
www.apollongs.gr
      ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 23-24/01/2016

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
23-24/01/2016
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΧΑΪΔΑΡΙ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΝΕΟΙ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


ΠΑΙΔΕΣ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 3 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ


ΠΑΙΔΕΣ 4 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:45 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
Ε Α Κ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 Α
23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΣΧΟΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΜΑΡΟΥΣΙ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:30 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARRNA CLUB


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSAL
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚ/ΣΗΣ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 23/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΕΤ/ΣΗΣ-ΛΥΚ/ΣΗΣ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 24/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΛΑΤ. ΤΣΑΛΔΑΡΗ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template