ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 30-31/01/2016





ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  30-31/01/2016

apollongs.gr

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  30-31/01/2016

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
30-31/01/2016
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ


ΝΕΟΙ 2 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΥΜΗΤΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ


ΠΑΙΔΕΣ 1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ


ΠΑΙΔΕΣ 3 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:15 Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΡΑΧΩΝΩΝ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:00 ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 Α
31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 Α.Ο. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΠΕΥΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 Γ.Σ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΟΥ ΚΟΣΜΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-DEREE
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 Α.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΚ FUTBALL-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ-Ν.ΗΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 Ο.Φ. ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΡΜΑ ΣΥΡΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
PLANET-ΓΕΡΑΚΑΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΕΡΜΙΔΕΣΙΟΥ (5Χ5)


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 Α.Ο. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚ/ΣΗΣ-ΜΕΤΑΜ/ΣΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΔΟΞΑ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ-Ν.ΗΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 31/1/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 Α.Ο. ΚΗΦΙΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 30/1/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ ΒΡΙΛ.


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template