ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 13-14/02/2016





apollongs.gr

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
13-14/02/2016
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΤΑΜΑΡΙ


ΝΕΟΙ 2 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ FUS DE FOOT


ΠΑΙΔΕΣ 1 (Α) 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΠΑΤΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 (Β) 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΤΑΜΑΡΙ


ΠΑΙΔΕΣ 2 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ FUS DE FOOT


ΠΑΙΔΕΣ 3 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ


ΠΑΙΔΕΣ 4 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ FUS DE FOOT


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:45 Α Ε ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 Α
14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΠΑΤΗΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜ. ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:15 ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ-ΚΟΡΩΠΙ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:30 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA-ΜΑΡΟΥΣΙ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ-Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΔΙΟΜΗΔΗΣ A F C-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ-ΕΡΙΦΥΛΛΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 Α Ο ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 Α Ο ΠΕΥΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 14/2/2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΠΥΡΣΟΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ-Ν. ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 Α Ο ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 13/2/2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template