Βαθμολογίες Ακαδημιών Μπάσκετ Παμπαίδων 2003, Μίνι, Προμίνι


Βαθμολογίες Ακαδημιών Μπάσκετ 

Παμπαίδων 2003, Μίνι, Προμίνι


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2004 7ος ΟΜΙΛΟΣ


Η Βαθμολογία μετά από την 4η αγωνιστική β' γύρου και την εντός έδρας νίκη με αντίπαλο την ομάδα της Γκράβας Πατησίων με 67-25, διαμορφώνεται ως εξής :


1. ΓΣ Απόλλων : 21 (10 - 1)

2. ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας : 19 (9 - 1)
3. ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα Β' : 17 (7 - 3)
4. ΑΕ Γκράβας Πατησίων : 17 (6 - 5)
5. ΑΟ Γαλατσίου : 14 (4 - 6)
6. Τυφών ΑΣ : 12 (2 -8)
7. Υπεροχή Εξαρχείων : 11 (2 - 7 - 1μ.)
8. Ιωνικός ΑΣ : 11 (1 - 9)

Ο επόμενος αγώνας είναι εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα της Υπεροχής Εξαρχείων.



ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΙΝΙ 2ος ΟΜΙΛΟΣ


Η Βαθμολογία μετά από την 8η αγωνιστική α' γύρου και την εντός έδρας νίκη με αντίπαλο την ομάδα του Αχιλλέα με 68-26, διαμορφώνεται ως εξής :


1. ΓΣ Περιστερίου : 14 (7 - 0)
2. ΝΕΦΟ Νικηφόρος : 13 (6 - 1)
3. ΓΣ Δάφνη Δαφνίου : 12 (5 - 2)
4. ΓΣ Απόλλων : 12 (5 - 2)
5. ΑΟ Γαλατσίου : 10 (3 - 4)
6. ΑΟ Ατταλος Καματερού : 10 (2 - 6)
7. ΕΣΚΔ Ν.Ιωνίας : 9 (2 - 5)
8. ΠκΑΟ Αμιλλα : 9 (2 - 5)
9. ΑΕ Αχιλλεύς : 7 (0 - 7)

Ο επόμενος αγώνας είναι εκτός έδρας με αντίπαλο την ομάδα του Νικηφόρου.


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΜΙΝΙ 8ος ΟΜΙΛΟΣ


Η Βαθμολογία μετά από την 4η αγωνιστική α' γύρου και την εκτός έδρας νίκη με αντίπαλο την ομάδα του Οιωνού με 29-36, διαμορφώνεται ως εξής:

1. ΓΣ Απόλλων : 8 (4 - 0)
2. ΑΟ Γαλατσίου : 7 (3 - 1)
3. ΑΠΣ Οιωνός : 5 (1 - 3)
4. ΑΣ Ολυμπιάδα Παπάγου Γ' : 5 (1 - 3)
5. ΑΣΚ Τριπλή Κορώνα Β' : 4 (2 - 0)
6. ΑΟ Φιλοθέης : 4 (1 - 2)
7. ΑΟ Λεοντείου : 4 (2 - 0)
8. ΑΕ Γκράβας Πατησίων : 3 (0 - 3)
9. ΓΣ Βριλήσσια Β' : 3 (1 - 1)
10. Ιωνικός ΑΣ : 2 (0 - 2)

Ο επόμενος αγώνας είναι εντός έδρας με αντίπαλο την ομάδα της Λεοντείου.


Από Elisavet-Faidra Mendrinou
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template