Πρόσφατες Αναρτήσεις Συντακτών

Πρόσφατες Αναρτήσεις Συντακτών

ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΑΠΟ 4/11/2014 ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ









ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ - ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ


Ο Γυμναστικός Σύλλογος ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ, στα πλαίσια της ανάπτυξης νέων αθλητικών τμημάτων, δημιουργεί για πρώτη φορά, σε συνεργασία με την αθλητική οικογένεια Αφρουδάκη, Ακαδημίες Κολύμβησης και Υδατοσφαίρισης για αγόρια και κορίτσια.

Σας περιμένουμε για ενημέρωση και εγγραφές στον όμορφο χώρο του Κολυμβητηρίου Γαλατσίου από την Τρίτη 4 Νοεμβρίου (16.00 - 21.00).

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/11/2014 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ






Το Σάββατο 1/11/2014 και ώρα 20:00 η ανδρική ομάδα Βόλεϊ του Γ.Σ. Απόλλωνα, θα αντιμετωπίσει τον ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ στο κλειστό της Ριζούπολης.

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 01 - 02/11/2014










ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


HMEΡOMHNIA: 01-02/11/2014
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΝΕΟΙ 2 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ


ΠΑΙΔΕΣ 1 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 3 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΠΑΓΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ -ΑΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:45 ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΝΟΙΞΗΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΚΑΔ. Β. ΛΑΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε.ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2/11/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΕΥΚΗ ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ Β'


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ 5Χ5 ΠΛΑΤΕΙΑ Π. ΤΣΑΛΔΑΡΗ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 1/11/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΤΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ- ΝΕΩΝ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ

ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 3-2





Για την 1η Αγωνιστική Πρωταθλήματος: Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ,
η ομάδα Γυναικείου Βόλεϊ του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης, ηττήθηκε χθες το βράδυ από την ομάδα του ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ εκτός έδρας με 3 - 2.

Τα υπόλοιπα αποτελέσματα:

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-29/10/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
3-0
ΤΕΤ-29/10/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
3-0
ΤΕΤ-29/10/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-2
ΚΥΡ-02/11/14
20:30
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 25 - 26/10/2014






ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΗΣ 25 - 26/10/2014

ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ
ΑΠ/ΜΑΤΑ

ΝΕΟΙ 1 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
2 - 4

ΝΕΟΙ 2 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
3 - 1

ΠΑΙΔΕΣ 1 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
5 - 0

ΠΑΙΔΕΣ 2 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ
0 - 2

ΠΑΙΔΕΣ 3 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ- ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΤΙΕΓΚΟ
2 -2

ΠΑΙΔΕΣ 4 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 - 3


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:45 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1 - 2

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ
1- 3

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ- COSMOS CLUB
0 - 0

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
1 - 3

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ
0 - 2

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
3 - 3


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 26/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
6 - 0


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
6 - 1


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΓΑΛΑΤΣΙ
7 - 4


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5 - 3


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
6 - 1


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 25/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ 2 - 5


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΕΥ ΑΓΩΝΙΖΕΣΘΑΙ
5 - 3


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 26/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
0 - 4


ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ: ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 63 - 51
































ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 63 
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 51

Διαιτητές: Ζακεστίδης, Ορφανός

Δεκάλεπτα: (21 – 6, 10 – 21, 19 – 12, 13 – 12)

Γ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (Χατζής, Χουχουλής): Γκότσης, Γκιμούτσης 3 (1), Πετρόπουλος 5, Μανιάς 2, Κουτσούμπας, Σαπράνος, Σιώμος, Μπίτσικας 10 (2), Αθανασάκης 10, Πάντσιος 8, Κονταξής, Τάσιος 6 (2), Τσελέμπης 19 (1), Σαπρανίδης.

ΧΑΛΑΝΔΡΙ (Λέκκας): Αρσενίδης, Μπελιγράτης, Πούλης 11 (2), Βαρσάμος 2, Μακρής 3, Δημητριάδης 8, Αγαπίου, Μορφονιός, Αμπελάς 11, Ζαχαρόπουλος 12, Παππάς, Παπακωνσταντίνου 4, Κολοκυθάς, Βασιλάκης.

Από:  Jim Kakouris.



Έσπασε το αήττητο του Άρη Π. η Νέα Ιωνία


ΦΩΤΟΓΡΑΦΗΣΗ SPORTDAY


Σπουδαία νίκη πέτυχε η Νέα Ιωνία επί του Άρη Πετρούπολης με 82- 72, σπάζοντας έτσι το αήττητο των φιλοξενούμενων. Ο ΓΣ Απόλλων επικράτησε με σκορ 63 – 51 του Χαλανδρίου στο ματς που άνοιξε την 4η αγωνιστική της Α’ ΕΣΚΑ Ανδρών. Ο ΑΟ Ζωγράφου δεν δυσκολεύτηκε απέναντι στον Εύνικο, επικρατώντας με το τελικό 86 – 45. Στην αναμέτρηση του Γαλατσίου με την ΦΕΑ τραυματίστηκε σοβαρά ο Λαδικός των γηπεδούχων και χρειάστηκε ασθενοφόρο για να μεταφερθεί στο νοσοκομείο, με τις ευχές όλων να μην πρόκειται για κάτι σοβαρό.  Στο αγωνιστικό σκέλος, οι φιλοξενούμενοι πήραν σημαντική εκτός έδρας νίκη με 77-81 υποχρεώνοντας το Γαλάτσι στην πρώτη του ήττα στο πρωτάθλημα.

Τα αποτελέσματα της 4ης αγωνιστικής:

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ 63 – 51
ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ – ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ  86 – 45
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ – ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ  63 – 59
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 62 – 52
ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ – ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  82 – 72
ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ – ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 77 – 81
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ – ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩN  54 – 60

Αναλυτικά:

ΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 86
ΕΥΝΙΚΟΣ ΓΑΣ 54
Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Σταμάτης
Ζωγράφου (Σταϊκόπουλος, Θωμόπουλος): Ψυχογιόπουλος 10 (1), Δημητρακούλης 5 (1), Γιάνναρης 3 (1), Παπαϊωάννου 12 (4), Παλαντζάς 11 (2), Παπαδόπουλος Σ. 4, Γκίκας, Παπαδόπουλος Ε. 13 (3), Κύργιος 7, Χαϊδάς 7, Βαρσαμούλης 4, Πέργουλης 10.
Εύνικος (Λιγνός, Χαλακατέβας): Ρήγας 3 (1), Παππάς 3, Βάνας 6 (2), Παπασπυρόπουλος, Σιδέρης 9, Τριγάζης 2, Μάμαλης, Τσιαντούλης 11 (1), Κατσιώλης 4, Μαργαρίτης 2, Αποστολόπουλος 3, Γάκης, Κοκίζας, Κορέτα, Φιλαρτζής, Λαμπρινός 2.

ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 82
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 72
Διαιτητές: Λαζαρίδης, Δελαγραμμάτικας
Ν. Ιωνία (Σαμόλης, Ράρρης): Καλασούντας, Τόρα 8 (2), Θάνος 6 (1), Πολυδώρου 10, Χριστοφάκης 3, Ιγγλέζος 12 (1), Μανόλας 18 (3), Δήμας 7, Ρεντίφης 10 (2), Μαυρίδης 8, Νικολακόπουλος, Σελίτας, Παπουτσής.
Πετρούπολη (Αρβανίτης, Πρασσάς): Φάσουρας, Βεντουράκης 5, Γραμμένος, Δερβεντζής 5, Παπαδόπουλος 4, Χρονόπουλος 14, Ηλιόπουλος 15, Βρεττός 5, Παπαδόλιας 15 (1), Κανελλόπουλος, Παριανόπουλος 6 (1), Βεντούρης 8 (2), Λιάπουρης.

ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 62
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 52
Διαιτητές: Καρδάρης, Μαυρέλης
Τρίτωνας (Μιχελάκος, Κορμανός): Κυριακόπουλος 6, Ζαχαρίας, Κορακίτης 8 (2), Λαμπρόπουλος 3, Σαμοθράκης 5, Γκαβανόπουλος 10, Καπετάνος 4, Χριστοφάκης 4, Ανδρεόπουλος 13, Βερτούδος 9 (2), Μεχίλι, Καϋμενάκης.
Μελίσσια (Αποστολάκης, Κουκουζέλης): Μωραΐτης 1, Γκατζούλης, Αποστόλου 8 (2), Σιλιτζήρης 7, Νίκολι 9 (2), Ζερβός, Υφαντής 3, Ζεγκίνογλου 4, Κοντός 2, Πέτρου 10 (1), Στεφάνου, Δήμος 5, Κουτσώνας 3 (1).

ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΙΣ 63
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΝΩΝ 59
Διαιτητές: Γιακείμη, Σκαλτσής
ΓΣ Ηλιούπολης (Στρατικόπουλος, Λογαρούδης): Παπαποστόλου 8 (2), Τσούρτος, Κουτσουβας 9 (1), Ζάβρας , Τσιάκος 7 (1), Παπαδάκης 8, Κριεκούκης 3 (1), Βλουτής 12 (1), Πιτροπάκης 2, Μαντάς 2, Γεωργόπουλος, Λυγγερίδης 12.
ΑΣ Αναγέννηση Πετρ/νων (Λαρόζας, Βασιλόπουλος): Σκαρβελας, Μπορακάϊ, Πουλέρης 7 (1), Διονυσόπουλος 11 (3), Συριανός 6, Καλαττζής 15 (2), Ουζουνίδης, Πανταζή , Γιαννακόπουλος, Κατσικάκης 2, Αναστασόπουλος 18 (4).

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 77
ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 81
Διαιτητές: Κονταράτος, Κοτσώνης
Γαλάτσι (Κουμαράς): Δεληγιάννης, Καρούσης, Γόγωνας, Καραμαδούκης 27 (5), Κορκοσούρας 5, Σμάγκιν 16 (1), Μαρίνος 10 (1), Κορρές 11 (3), Βαφιάς 3 (1), Μπινετόπουλος, Πλατσικούδης 5 (1), Λαδικός.
ΦΕΑ (Κοσμίδης): Τσουράπης, Ρομώσιος 7, Σκαλωμένος 25, Βιδάκης 11 (3), Αναγνωστόπουλος 3 (1), Κρητικός 9, Μπασέας 9, Πρας 8 (1), Κόντης, Μυστίλογλου, Τσίτος, Καχόπουλος, Λόλας, Χανιώτης 9.

Εγκαταστάσεις Γηπέδου Ποδοσφαίρου

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Ποδοσφαίρου Νέοι - Παίδες - Προπαίδες

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Ποδοσφαίρου Junior - ProJunior

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Μπάσκετ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Βόλεϊ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Ελάτε να μάθετε τα μυστικά του μπάσκετ



Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΜΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ


ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ
- Έμπειροι προπονητές
ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ Κλειστό γυμναστήριο με παρκέ
- Άρτιος αθλητικός εξοπλισμός.
- Ολιγομελή τμήματα.
- Συμμετοχή σε τουρνουά και πρωταθλήματα
- Παιχνίδια-διαγωνισμοί.
- Ειδικά τμήματα junior με μίνι μπασκέτες!
- Δεχόμαστε μαθητές-τριες 5 ως 15 ετών.
- Χαμηλή συνδρομή, έκπτωση σε αδέλφια.


ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!


Με χαρά σας περιμένουμε στις εγκαταστάσεις μας
για 2 δωρεάν προπονήσεις ,να μας γνωρίσετε από κοντά και να δοκιμάσετε τις δυνάμεις σας στο άθλημα που αγαπάτε.


Εγγραφές κάθε Σάββατο και Κυριακή 9-12 στο κλειστό γυμναστήριο της Ριζούπολής , Ανθέων 45
Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2102524883 - 6944398846


ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΟΛΕΪ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2102525734
ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template