Πρόσφατες Αναρτήσεις Συντακτών

Πρόσφατες Αναρτήσεις Συντακτών

ΔΕΙΤΕ ΤΟ VIDEO ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Α΄ ΕΣΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΣ 10/11/2014 Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΦΕΑ 56-38







Εδώ μπορείτε να δείτε τον αγώνα μπάσκετ του Γ.Σ. Απόλλωνα - ΦΕΑ  από το επίσημο κανάλι της ΕΣΚΑ στο youtube.

EΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΣΕΠΠΕ - 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014










EΚΔΗΛΩΣΗ ΤΟΥ ΣΕΠΠΕ - 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2014
Το κοινωνικό πρόσωπο του Γ.Σ. Απόλλωνα θα δείξουμε στίς 27 Δεκεμβρίου, στις 18:00 το απόγευμα, συμμετέχοντας στο γήπεδο του Ιωνικού Ν. Φιλαδέλφειας στην Εορταστική εκδήλωση που διοργανώνει ο Σ.Ε.Π.ΠΕ. Θα είμαστε εκεί με 30 κορίτσια απο τις κορασίδες και τις ακαδημίες βόλεϊ του Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝΑ και θα πάρουμε δώρο 30 αναμνηστικά μπλουζάκια που μας έχουν ετοιμάσει.
Τα κορίτσια μας θα έχουν την ευκαιρία να φωτογραφηθούν με την Εθνική Ομάδα Βόλεϊ Γυναικών και να ονειρευτούν την δική τους αυριανή συμμετοχή στη μεγάλη Εθνική ομάδα!
Θα μεταβούμε με πούλμαν που θα μας περιμένει στο κλειστό γήπεδο μας στις 17:15 το απόγευμα και θα γυρίσουμε όλοι μαζί, με τους προπονητές των τμημάτων και ακαδημιών Βόλεϊ.
Από: Δημήτρη Αθανασέκο

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΒΟΛΕΪ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΓΚΡΟΥΠ Δ’



























          ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Β’ ΦΑΣΗΣ ΑΓΩΝΩΝ ΒΟΛΕΪ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΓΚΡΟΥΠ Δ’


ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ




ΚΥΡ-11/01/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑΒ-10/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΑΒ-10/01/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-10/01/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΒ-10/01/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΣΑΒ-10/01/15


ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΡΕΠΟ




ΣΑΒ-17/01/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-17/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΚΥΡ-18/01/15
17:00
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-17/01/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-17/01/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΣΑΒ-17/01/15


ΡΕΠΟ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"




ΣΑΒ-24/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-24/01/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑΒ-24/01/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΑΒ-24/01/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-24/01/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΒ-24/01/15


ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΡΕΠΟ




ΣΑΒ-31/01/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΚΥΡ-01/02/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-31/01/15
19:30
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡ-01/02/15
17:00
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΣΑΒ-31/01/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΣΑΒ-31/01/15


ΡΕΠΟ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ




ΣΑΒ-07/02/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-07/02/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-07/02/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑΒ-07/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΑΒ-07/02/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-07/02/15


ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΡΕΠΟ




ΣΑΒ-14/02/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΥΡ-15/02/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-14/02/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-14/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΚΥΡ-15/02/15
17:00
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΒ-14/02/15


ΡΕΠΟ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1




ΣΑΒ-28/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-28/02/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-28/02/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-28/02/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑΒ-28/02/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΣΑΒ-28/02/15


ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΡΕΠΟ




ΣΑΒ-07/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΚΥΡ-08/03/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΣΑΒ-07/03/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΣΑΒ-07/03/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-07/03/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-07/03/15


ΡΕΠΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ




ΣΑΒ-14/03/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-14/03/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-14/03/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-14/03/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-14/03/15
19:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
ΣΑΒ-14/03/15


ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ




ΣΑΒ-21/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΥΡ-22/03/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-21/03/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ.
ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΒ-21/03/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ
ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΣΑΒ-21/03/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΣΑΒ-21/03/15


ΡΕΠΟ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ




ΣΑΒ-28/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-28/03/15
19:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-28/03/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-28/03/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ
ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-28/03/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ
ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-28/03/15


ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΡΕΠΟ

         Από: Δημήτρη Αθανασέκο

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ 2ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΗΣ Β΄ ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

 1ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ


 

 

 

Κύπελλο Ελλάδας  Όμιλος 2

ΘέσηΟμάδαAΝΙΗΔΙΒαθμοί
1ΠΑΣ Γιάννινα211014
2A.O.K. Κέρκυρα210123
3Απόλλων 19262101-23
4ΠΑΟΚ2011-11

Κύπελλο Ελλάδας  Όμιλος 3

ΘέσηΟμάδαAΝΙΗΔΙΒαθμοί
1ΟΦΗ211014
2Ξάνθη210103
3Ζάκυνθος101001
4Νίκη Βόλου1001-10

 

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ                   1ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ  ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ολυμπιακός 1 1 0 0 1 0 3
2 Πανιώνιος 1 0 1 0 0 0 1
3 Φωστήρας Αθηνών 1 0 1 0 0 0 1
4 Παναχαϊκή 2005 1 0 0 1 0 1 0

ΑΓΩΝΕΣ














  
23/09/2014, 19:00
Παναχαϊκή 2005 0-1 Ολυμπιακός
(Παμπελοποννησιακό Στάδιο)


24/09/2014, 19:00
Πανιώνιος 0-0 Φωστήρας Αθηνών
(Στάδιο Νέας Σμύρνης)


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τρίτη (28/10 - 17.15)
Φωστήρας - Παναχαϊκή
Τετάρτη (29/10 - 19.30)
Ολυμπιακός - Πανιώνιος



ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            2oς ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Απόλλων Καλαμαριάς
0 0 0 0 0 0
2 Κασσιόπη 0 0 0 0 0 0 0
3 ΠΑΟΚ 0 0 0 0 0 0 0
4 ΠΑΣ Γιάννινα 0 0 0 0 0 0 0

ΑΓΩΝΕΣ

25/09/2014, 16:30                           
ΠΑΣ Γιάννινα 1 - 0     Κασσιόπη           
(Στάδιο Ζωσιμάδων)                                           
25/09/2014, 19:00
Απόλλων Καλαμαριάς        1 - 0         ΠΑΟΚ
(Καυτανζόγλειο Στάδιο)

ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τετάρτη (29/10 - 19.30)
ΠΑΟΚ - ΠΑΣ Γιάννινα
Πέμπτη (30/10 - 15.00)
Κέρκυρα - Απόλλων Καλαμαριάς

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             3ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ  ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ    ΚΑΤΑ                ΒΑΘΜΟΙ
1 SKODA Ξάνθη 1 1 0 0 1 0   3
2 ΟΦΗ 1 0 1 0 1 1 1
3 Ζάκυνθος 1 0 1 0 1 1 1
4 Νίκη Βόλου 1 0 0 1 0 1 0




24/09/2014, 16:30
SKODA Ξάνθη 1-0 Νίκη Βόλου
(SKODA Ξάνθη Arena)
24/09/2014, 16:30
              Ζάκυνθος 1-1 ΟΦΗ
              (Δημ. Ζακύνθου)




ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Πέμπτη (30/10 - 17.15)
Νίκη Βόλου - Ζάκυνθος
Πέμπτη (30/10 - 19.30)
ΟΦΗ - Ξάνθη

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            4ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Πλατανιάς 1 1 0 0 3 1 3
2 ΑΕΠ Ηρακλής 1 0 1 0 1 1 1
3 Λεβαδειακός 1 0 1 0 1 1 1
4 Εθνικός Γαζώρου 1 0 0 1 1 3 0


23/09/2014, 16:30 Λεπτομέρειες                     
ΑΕΠ Ηρακλής 1-1 Λεβαδειακός
(Καυτανζόγλειο Στάδιο)
         
24/09/2014, 16:30
Πλατανιάς 3-1 Εθνικός Γαζώρου
(Δημ. Περιβολίων Χανιά)




ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 17.15)
Εθνικός Σερρών - Ηρακλης
Τετάρτη (29/10 - 15.00)
Λεβαδειακός - Πλατανιάς

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             5ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Ατρόμητος Αθηνών 1 1 0 0 1 0 3
2 ΑΕΚ 1 0 1 0 0 0 1
3 Πανθρακικός 1 0 1 0 0 0 1
4 Ηρακλής Ψαχνών 1 0 0 1 0 1 0


23/09/2014, 16:30                                                Λεπτομέρειες
Ηρακλής Ψαχνών 0-1 Ατρόμητος Αθηνών
(Δημ. Γήπ. Ψαχνών)                                            
                     
24/09/2014, 16:30
Πανθρακικός 0-0 ΑΕΚ
(Δημ. Κομοτηνής)
ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τρίτη (28/10 - 19.30)
ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών
Τετάρτη (29/10 - 15.00)
Ατρόμητος - Πανθρακικός


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ               6ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Βέροια 1 1 0 0 4 1 3
2 Εργοτέλης 1 0 1 0 2 2 1
3 Απόλλων Σμύρνης 1 0 1 0 2 2 1
4 Ερμιονίδας ΑΕ 1 0 0 1 1 4 0


ΑΓΩΝΕΣ

24/09/2014, 16:30
Βέροια 4-1 Ερμιονίδας ΑΕ
(Στάδιο Βέροιας)
24/09/2014, 16:30
Απόλλων Σμύρνης 2-2 Εργοτέλης
(ΓΣ Απόλλωνα "Γ. Καμάρας")


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10):

Τετάρτη (29/10 - 17.15)
Εργοτέλης - Βέροια
Πέμπτη (30/10 - 15.00)
Ερμιονίδα - Απόλλων Σμύρνης

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ            7ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Αστέρας Τρίπολης 1 1 0 0 4 1 3
2 Τύρναβος 2005 1 0 1 0 1 1 1
3 ΑΕΛ Καλλονής 1 0 1 0 1 1 1
4 Αιγινιακός 1 0 0 1 1 4 0


24/09/2014, 16:30
ΑΕΛ Καλλονής 1-1 Τύρναβος 2005
(Δημ. Στ. Μυτιλήνης)
                        
24/09/2014, 16:30
Αιγινιακός 1-4 Αστέρας Τρίπολης
(Δημ. Αιγινίου Γ. Παραλυκίδης)



ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 15.00)
Τίρναβος - Αιγινιακός
Τετάρτη (29/10 - 17.15)
Αστέρας Τρίπολης - Καλλονή


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ             8ος ΟΜΙΛΟΣ

ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ ΥΠΕΡ ΓΚΟΛ ΚΑΤΑ ΒΑΘΜΟΙ
1 Παναθηναϊκός 1 1 0 0 1 0 3
2 Παναιτωλικός 0 0 0 0 0 0 0
3 Ολυμπιακός Βόλου 1 0 0 1 0 1 0
4 Χανιά 0 0 0 0 0 0 0


24/09/2014, 19:00
Ολυμπιακός Βόλου 0-1 Παναθηναϊκός             
(ΕΑΚ Βόλου)


ΕΠΟΜΕΝΗ (2η) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28-29-30/10): 

Τρίτη (28/10 - 15.00)
Χανιά - Ολυμπιακός Βόλου
Πέμπτη (30/10 - 19.30)
Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός
25/09/2014, 16:30
Παναιτωλικός              0 - 1         Χανιά
(Γήπεδο Παναιτωλικού)
































































Εγκαταστάσεις Γηπέδου Ποδοσφαίρου

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Ποδοσφαίρου Νέοι - Παίδες - Προπαίδες

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Ποδοσφαίρου Junior - ProJunior

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Μπάσκετ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Παρουσίαση Υποδομών Βόλεϊ

Περισσότερα σε αυτή την κατηγορία »

Ελάτε να μάθετε τα μυστικά του μπάσκετ



Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΜΗΣ

ΤΜΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ


ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ
- Έμπειροι προπονητές
ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ Κλειστό γυμναστήριο με παρκέ
- Άρτιος αθλητικός εξοπλισμός.
- Ολιγομελή τμήματα.
- Συμμετοχή σε τουρνουά και πρωταθλήματα
- Παιχνίδια-διαγωνισμοί.
- Ειδικά τμήματα junior με μίνι μπασκέτες!
- Δεχόμαστε μαθητές-τριες 5 ως 15 ετών.
- Χαμηλή συνδρομή, έκπτωση σε αδέλφια.


ΕΝΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΔΩΡΕΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ!


Με χαρά σας περιμένουμε στις εγκαταστάσεις μας
για 2 δωρεάν προπονήσεις ,να μας γνωρίσετε από κοντά και να δοκιμάσετε τις δυνάμεις σας στο άθλημα που αγαπάτε.


Εγγραφές κάθε Σάββατο και Κυριακή 9-12 στο κλειστό γυμναστήριο της Ριζούπολής , Ανθέων 45
Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2102524883 - 6944398846


ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΒΟΛΕΪ ΚΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Πληροφορίες στα τηλέφωνα 2102525734
ΦΕΡΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template