ΠροΠαίδες 3 - Πρόγραμμα













ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
8/10/2016 - 9/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30΄ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ


apollongs.gr 
















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2014-2015



ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 6977132266

ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ








ΝΕΟΙ 1 1999 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45

ΝΕΟΙ 2 1997-1998 ΕΠΣΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 1 2000 ΕΠΣΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 6944614251 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 20:00-21:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΑΙΔΕΣ 2 2001 AFG ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:00-22:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΑΙΔΕΣ 3 2000-2001 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:00-22:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 21:15-22:45
ΠΑΙΔΕΣ 4 2000-2001 SOCCER LINK ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 2002 AFG ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΓΙΑΣ 6972775556
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 21:15-22:45
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 2003 AFG ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ 6944510204
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ 16:30-18:00
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 2002-2003 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 20:30-22:00

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 2002-2003 SOCCER LINK ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 19:30-21:00 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2004-2005 AFG ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 6978867578
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 2004-2005 ATHENS FOOTBALL ΣΠΥΡΟΣ ΤΣOΡΩΝΗΣ 6977458263
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2004-2005 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2004-2005 SOCCER LINK ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΜΟΥΡΓΟΣ 6937100668 ΓΗΠΕΔΟ ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 18:00-19:30 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 16:30-18:00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 2006-2007 SOCCER LINK- ATHENS FOOTBALL ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 2006-2007 SOCCER LINK ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 6947617966
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 2006-2007 SOCCER LINK ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ 6932665353
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 2008-2009 SOCCER LINK ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 6980067607
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 18:00-19:15

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 2008-2009 SOCCER LINK ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΣΔΑΓΙΑΝΝΗΣ 6973939526
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ 19:15-20:30

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΥΣΤΗΡΑ ΜΕ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΑΛΑΜΙΔΕΣ

Το Πρόγραμμα και τα τμήματα ισχύουν βάσει των περσινών δεδομένων και οι νέες εγγραφές θα προσαρμόζονται από τον Γ. Σ. Απόλλων ανάλογα
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template