Γυναικεία Ομάδα - Πρόγραμμα












Πρόγραμμα αγώνων Βόλεϊ Γυναικών

Β΄ Εθνική Κατηγορία Γυναικών - Α΄ Φάση



01η αγωνιστική
Δευ-16/10/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
25-22, 21-25, 20-25, 25-21, 14-16 Λεπτομέρειες
Δευ-16/10/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου ΓΣ Απόλλων
21-25, 10-25, 18-25 Λεπτομέρειες
Δευ-16/10/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ ΑΕ Γκράβας
25-15, 25-18, 23-25, 25-21 Λεπτομέρειες
Δευ-16/10/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
19-25, 16-25, 22-25 Λεπτομέρειες
Δευ-16/10/17, 21:45
ΑΣ Τυφών ΓΣ Χαλανδρίου
20-25, 14-25, 25-21, 25-15, 10-15 Λεπτομέρειες
Δευ-16/10/17, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων ΑΟ Παλλήνη
25-18, 25-23, 18-25, 25-13 Λεπτομέρειες
02η αγωνιστική
Δευ-23/10/17, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-23/10/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-23/10/17, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-23/10/17, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-23/10/17, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-23/10/17, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
03η αγωνιστική
Δευ-30/10/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-30/10/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-30/10/17, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-30/10/17, 21:45
ΑΣ Τυφών vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-30/10/17, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-30/10/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
04η αγωνιστική
Δευ-6/11/17, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-6/11/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-6/11/17, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-6/11/17, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-6/11/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-6/11/17, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
05η αγωνιστική
Δευ-13/11/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-13/11/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-13/11/17, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-13/11/17, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-13/11/17, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-13/11/17, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
06η αγωνιστική
Δευ-20/11/17, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-20/11/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-20/11/17, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-20/11/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-20/11/17, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-20/11/17, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
07η αγωνιστική
Δευ-27/11/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-27/11/17, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-27/11/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-27/11/17, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-27/11/17, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-27/11/17, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
08η αγωνιστική
Δευ-4/12/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-4/12/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-4/12/17, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-4/12/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-4/12/17, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-4/12/17, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
09η αγωνιστική
Δευ-11/12/17, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-11/12/17, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-11/12/17, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-11/12/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-11/12/17, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-11/12/17, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
10η αγωνιστική
Δευ-18/12/17, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-18/12/17, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-18/12/17, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-18/12/17, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-18/12/17, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-18/12/17, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
11η αγωνιστική
Κυρ-7/01/18, 20:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-8/01/18, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-8/01/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-8/01/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-8/01/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-8/01/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
12η αγωνιστική
Κυρ-14/01/18, 19:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-15/01/18, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-15/01/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-15/01/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-15/01/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-15/01/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
13η αγωνιστική
Δευ-22/01/18, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-22/01/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-22/01/18, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-22/01/18, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-22/01/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Τρι-23/01/18, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
14η αγωνιστική
Κυρ-28/01/18, 21:30
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-29/01/18, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-29/01/18, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-29/01/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-29/01/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-29/01/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
15η αγωνιστική
Δευ-5/02/18, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-5/02/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-5/02/18, 21:45
ΑΣ Τυφών vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-5/02/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-5/02/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Τρι-6/02/18, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
16η αγωνιστική
Κυρ-11/02/18, 21:30
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-12/02/18, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-12/02/18, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-12/02/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-12/02/18, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-12/02/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
17η αγωνιστική
Δευ-26/02/18, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-26/02/18, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-26/02/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-26/02/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-26/02/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-26/02/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
18η αγωνιστική
Κυρ-4/03/18, 21:30
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-5/03/18, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-5/03/18, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-5/03/18, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-5/03/18, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
Δευ-5/03/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
19η αγωνιστική
Δευ-12/03/18, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-12/03/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-12/03/18, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-12/03/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-12/03/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-12/03/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
20η αγωνιστική
Δευ-19/03/18, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες
Δευ-19/03/18, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-19/03/18, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-19/03/18, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-19/03/18, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-19/03/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
21η αγωνιστική
Δευ-26/03/18, 20:45
ΓΣ Χαλανδρίου vs Ίωνες ΑΣΠ
Λεπτομέρειες
Δευ-26/03/18, 21:30
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" vs Νέοι Βύρωνος
Λεπτομέρειες
Δευ-26/03/18, 21:30
ΑΟ Παλλήνη vs ΠΑΚ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-26/03/18, 21:30
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου vs ΑΕ Γκράβας
Λεπτομέρειες
Δευ-26/03/18, 21:45
ΓΣ Απόλλων vs ΑΣ Τυφών
Λεπτομέρειες
Δευ-26/03/18, 21:45
ΑΕ Αμπελοκήπων vs ΑΣ Παπάγου
Λεπτομέρειες
22η αγωνιστική
Δευ-2/04/18, 20:45
ΠΑΚ Χαλανδρίου vs ΓΣ Απόλλων
Λεπτομέρειες
Δευ-2/04/18, 21:30
Ίωνες ΑΣΠ vs ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-2/04/18, 21:30
ΑΣ Παπάγου vs ΑΟ Παλλήνη
Λεπτομέρειες
Δευ-2/04/18, 21:45
Νέοι Βύρωνος vs ΓΣ Χαλανδρίου
Λεπτομέρειες
Δευ-2/04/18, 21:45
ΑΣ Τυφών vs ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
Λεπτομέρειες
Δευ-2/04/18, 21:45
ΑΕ Γκράβας vs ΑΕ Αμπελοκήπων
Λεπτομέρειες







Πρόγραμμα πρωταθλήματος Βόλεϊ Γυναικών 2016 – 2017

Τοπική 1 - ΕΣΠΑΑΑ


Α’ γύρος

17/10/16          ΑΣ Σχολή Μωραίτη – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
24/10/16          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΦ Γέρακα
31/10/16          ΑΣ Τυφών – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
07/11/16          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
14/11/16          ΑΟ Βάρης «Ο Ανάγυρους» - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
21/11/16          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ Γλυκών Νερών
28/11/16          ΑΟ Νήαρ Ηστ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
05/12/16          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ Απόλλων Αγ.Δημητρίου
12/12/16          ΟΠΕ Χαλκίδας – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
19/12/16          ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΓΣ Κορωπίου
09/01/17          ΑΟ Καρέα – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

apollongs.gr









H ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΒΟΛΕΪ 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΠΑΑΑ

Αρχή για τις αγωνιστικές υποχρεώσεις στο βόλεϊ γυναικών με το Κύπελλο. 
Η πρώτη φάση έχει προγραμματιστεί για την Παρασκευή 7 Οκτωβρίου και θα πραγματοποιηθούν νοκ – αουτ αγώνες ανάμεσα σε ομάδες της Β’ Εθνικής, Α & Β τοπικών κατηγοριών. Η ομάδα μας θα αντιμετωπίσει εντός έδρας την γειτονική ομάδα της Αθλητικής Ένωσης Γκράβας που αγωνίζεται στην Β’ Εθνική.


Οι αγώνες της πρώτης φάσης είναι:

1. ΑΣ Παπάγου ΑΣ - Κολλεγίου Ντερή
2. ΠΑΟ Κουκακίου - ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου
3. ΟΠΕ Χαλκίδας - ΓΣ Γλυκών Νερών
4. ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΑΣ Τυφών
5. ΑΟ Διονύσου - Ιωνικός ΑΣ
6. ΟΦ Γέρακας - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος"
7. ΑΕ Γκύζη Πολυγώνου - ΓΣ Κορωπίου
8. ΑΟ Δάφνη Αγίου Δημητρίου - ΑΟ Νηαρ ηστ
9. ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΠΑΚ Χαλανδρίου
10. ΓΣ Απόλλων - ΑΕ Γκράβας
11. ΔΑΣ Αραφήν - Νέοι Βύρωνος


Άνευ αγώνος προκρίνονται στην δεύτερη φάση οι ομάδες:

Ένωση Βύρωνα - ΓΣ Κερατέας - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΕ Αμπελοκήπων - ΑΟ Καρέα - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - ΑΠΣ Πήγασος - ΑΣΠ Σάλαμμον - ΑΟ Λαγονησίου - ΑΟ Κωφών - ΑΕΣ Ένωση Γαλατσίου - ΑΟ Οδυσσέας - ΕΣ Νέας Μάκρης - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΑΚ Ζωγράφου - ΑΟ Δεξαμενή Μεταμόρφωσης - ΑΣΠ Κτησιφών - ΑΟ Θρακομακεδόνων - ΓΑΣ Χολαργού - ΜΕΣ Μαραθώνα - ΑΟ Αγίου Στεφάνου.

apollongs.gr






Γύρος
Αγωνιστική
Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Τοπική Κατηγορία 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ
Ημερολογιακό Πρόγραμμα Πρόγραμμα Αγώνων Πρόγραμμα Αγώνων - Πίνακας Πρόγραμμα Αγώνων - Χωρίς Γήπεδα - Πίνακας
Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-21/10/15

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-21/10/15

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-21/10/15

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-21/10/15

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-21/10/15

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-21/10/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-04/11/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-04/11/15

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-04/11/15

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-04/11/15

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-04/11/15

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-04/11/15

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-11/11/15

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-11/11/15

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-11/11/15

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-11/11/15

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-11/11/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-11/11/15

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-18/11/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-18/11/15

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-18/11/15

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-18/11/15

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-18/11/15

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-18/11/15

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ

5η Αγωνιστική
ΤΕΤ-25/11/15

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-25/11/15

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-25/11/15

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-25/11/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-25/11/15

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-25/11/15

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-02/12/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-02/12/15

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-02/12/15

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-02/12/15

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-02/12/15

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-02/12/15

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

7η Αγωνιστική
ΤΕΤ-09/12/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-09/12/15

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-09/12/15

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-09/12/15

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-09/12/15

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-09/12/15

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

8η Αγωνιστική
ΤΕΤ-16/12/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-16/12/15

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-16/12/15

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-16/12/15

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-16/12/15

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-16/12/15

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

9η Αγωνιστική
ΤΕΤ-23/12/15

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-23/12/15

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-23/12/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-23/12/15

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-23/12/15

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-23/12/15

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

10η Αγωνιστική
ΤΕΤ-13/01/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-13/01/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-13/01/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-13/01/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-13/01/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-13/01/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ

11η Αγωνιστική
ΤΕΤ-20/01/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-20/01/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-20/01/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-20/01/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-20/01/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-20/01/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ
2 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-27/01/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-27/01/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-27/01/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-27/01/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-27/01/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-27/01/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-03/02/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-03/02/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-03/02/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-03/02/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-03/02/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-03/02/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-10/02/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-10/02/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-10/02/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-10/02/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-10/02/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-10/02/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-17/02/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-17/02/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-17/02/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-17/02/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-17/02/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-17/02/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

5η Αγωνιστική
ΤΕΤ-24/02/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-24/02/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-24/02/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-24/02/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-24/02/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-24/02/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-02/03/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-02/03/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-02/03/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-02/03/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-02/03/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-02/03/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

7η Αγωνιστική
ΤΕΤ-09/03/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-09/03/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-09/03/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-09/03/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-09/03/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-09/03/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ

8η Αγωνιστική
ΤΕΤ-16/03/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-16/03/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-16/03/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-16/03/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-16/03/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-16/03/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

9η Αγωνιστική
ΤΕΤ-23/03/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-23/03/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-23/03/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-23/03/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-23/03/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-23/03/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

10η Αγωνιστική
ΤΕΤ-30/03/16

ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΕΤ-30/03/16

ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΤΕΤ-30/03/16

ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΤΕΤ-30/03/16

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ
ΤΕΤ-30/03/16

ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-30/03/16

ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ - ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ

11η Αγωνιστική
ΤΕΤ-06/04/16

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣΠ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΤΕΤ-06/04/16

ΑΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-06/04/16

ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-06/04/16

ΑΣΠ ΣΑΛΑΜΜΟΝ - ΑΟ ΛΑΓΟΝΗΣΙΟΥ
ΤΕΤ-06/04/16

ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-06/04/16

ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ





5η Αγωνιστική
ΣΑΒ-04/04/15
20:30
ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-01/04/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
0-3
ΤΕΤ-01/04/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-2



ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-01/04/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3-2


Πίνακας Βαθμολογίας Πρωταθλήματος: Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΦΑΣΗ

A/A
Σωματείο
Αγώνες
Νίκες
Ήττες
ΣΕΤ
Μηδεν.
- ΒΑΘΜΟΙ
Βαθμοί
Υπερ
Κατά
1.
ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
5
4
1
14
5
0
0
12
2.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5
3
2
13
7
0
0
11
3.
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
5
3
2
13
9
0
0
10
4.
ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4
2
2
8
8
0
0
6
5.
ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
4
2
2
7
8
0
0
6
6.
ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
3
2
1
8
7
0
0
5
7.
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4
2
2
8
10
0
0
5
8.
ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
4
1
3
4
11
0
0
2
9.
ΑΟ ΚΑΡΕΑ
4
0
4
2
12
0
0
0


Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-22/04/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-22/04/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤ-22/04/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-22/04/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ



ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ






3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-11/03/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
1-3
ΤΕΤ-11/03/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
1-3



ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-11/03/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
2-3
ΤΕΤ-11/03/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3-2

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-18/03/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΑΡ-27/03/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-18/03/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ



ΡΕΠΟ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-18/03/15
21:45
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ





Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β' ΦΑΣΗ

Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-25/02/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
2-3



ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-25/02/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
0-3
ΠΕΜ-26/02/15
21:45
ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2-3
ΤΕΤ-25/02/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1-3

2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-04/03/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
0-3
ΤΕΤ-04/03/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
3-0



ΡΕΠΟ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-04/03/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2-3
ΤΕΤ-04/03/15
21:45
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
3-0

3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-11/03/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-11/03/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ



ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-11/03/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-11/03/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-18/03/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-18/03/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-18/03/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ



ΡΕΠΟ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-18/03/15
21:45
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5η Αγωνιστική
ΠΕΜ-02/04/15
21:45
ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-01/04/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΤΕΤ-01/04/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ



ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-01/04/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-22/04/15
21:30
ΡΑΦΗΝΑΣ ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-22/04/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤ-22/04/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΤΕΤ-22/04/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ



ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

7η Αγωνιστική
ΤΕΤ-29/04/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ
ΤΕΤ-29/04/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΠΕΜ-30/04/15
21:45
ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ



ΡΕΠΟ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-29/04/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική



ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ - ΡΕΠΟ
ΤΕΤ-06/05/15
21:45
1ο ΔΗΜ. ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-06/05/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΤΕΤ-06/05/15
21:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΕΤ-06/05/15
21:45
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9η Αγωνιστική
ΤΕΤ-13/05/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΔΑΣ ΑΡΑΦΗΝ



ΡΕΠΟ - ΓΣ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
ΤΕΤ-13/05/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-13/05/15
21:45
ΕΓ ΣΠΥΡΟΥ ΛΟΥΗ ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
ΠΕΜ-14/05/15
21:45
ΓΟΥΔΗ ΑΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ





2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-07/01/15
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-07/01/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-07/01/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-07/01/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ


ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
ΤΗΣ 1/12/2014 – 6/12/2014



ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΠ/ΤΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ


1/12/2014


21:15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ -  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 






ΤΕΤΑΡΤΗ 



3/12/2014



21:45

ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 




ΣΑΒΒΑΤΟ


6/12/2014


16:00    

ΒΟΛΕΪΑΝΔΡΩΝ
 Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ





 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 
 ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ 
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 22/10/2014 - 29/10/2014



ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24
15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ
17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ


21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ




22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.















ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
ΒΟΛΛΕΫ
17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-21:00 ΒΟΛΛΕΫ 18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
21:00-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ 20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


21:30


ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 28 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
17:00-18:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

18:30-20:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ





21:45-23:30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ
22:00- 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ


Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ






























Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Τοπική Κατηγορία -2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Α΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-29/10/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-29/10/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-29/10/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-29/10/14
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-05/11/14
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-05/11/14
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-05/11/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-05/11/14
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-12/11/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-12/11/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-12/11/14
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-12/11/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-19/11/14
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-19/11/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-19/11/14
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-19/11/14
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ

5η Αγωνιστική
ΤΕΤ-26/11/14
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-26/11/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-26/11/14
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-26/11/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-03/12/14
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-03/12/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-03/12/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-03/12/14
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ

7η Αγωνιστική
ΤΕΤ-10/12/14
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-10/12/14
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-10/12/14
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-10/12/14
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΤΕΤ-17/12/14
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-17/12/14
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-17/12/14
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-17/12/14
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ

2η Αγωνιστική
ΤΕΤ-07/01/15
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-07/01/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-07/01/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-07/01/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

3η Αγωνιστική
ΤΕΤ-14/01/15
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-14/01/15
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-14/01/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-14/01/15
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

4η Αγωνιστική
ΤΕΤ-21/01/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-21/01/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-21/01/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-21/01/15
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική
ΤΕΤ-28/01/15
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-28/01/15
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΤΕΤ-28/01/15
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-28/01/15
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

6η Αγωνιστική
ΤΕΤ-04/02/15
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ - ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ
ΤΕΤ-04/02/15
21:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΤΕΤ-04/02/15
21:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ - ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΤΕΤ-04/02/15
20:00
ΔΓ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΚΥΜΗΣ - ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

7η Αγωνιστική
ΤΕΤ-11/02/15
21:45
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΑΟ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ - ΓΣ ΚΥΜΗΣ
ΤΕΤ-11/02/15
21:45
ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣ ΤΕΥΚΡΟΣ
ΤΕΤ-11/02/15
21:30
ΝΕΟ ΚΛ. ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΟ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΤΕΤ-11/02/15
21:00
ΔΑΚ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΠΦΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template