Αντρική Ομάδα - Πρόγραμμα




































































ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ




ΑΡΧΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ
Στα πλαίσια της 2ης αγωνιστικής του Κυπέλλου Ελλάδος, η ομάδα βόλεϊ των ανδρών του Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ αντιμετωπίζει σε αγώνα νοκ-αουτ εντός έδρας την ομάδα της ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ.

Το παιχνίδι στο κλειστό της Ριζούπολης είναι προγραμματισμένο για το Σάββατο 26 Νοεμβρίου με ώρα έναρξης 20,30 μμ. Θα προηγηθεί στις 18.30 μμ ο εντός έδρας αγώνας του Πρωταθλήματος Κορασίδων, με αντίπαλο την ομάδα του Αγίου Στεφάνου.

apollongs.gr






Δύο ντέρμπι έχει ο Α όμιλος της Α2 ανδρών με την πρωτοπόρο Παλλήνη να υποδέχεται την Ροδίων Άθλησις που έχει ξεκινήσει με 3 νίκες και μία ήττα. Ο δεύτερος και επίσης αήττητος Πανιώνιος φιλοξενεί τον ΟΠ Ρεθύμνου, με τον όποιο ισοβαθμεί στους 9 βαθμούς παρά την μία ήττα των φιλοξενούμενων.
Ντέρμπι υπάρχουν και στην ουρά όπου ο ΑΟ Μυτιλήνης που έχει πάρει έναν βαθμό φιλοξενείται από την Πολιτεία των δύο νικών και των 3 βαθμών. Στην Κυψέλη ο Πανελλήνιος θα προσπάθήσει να ξεκολίσει από τους -3 βαθμούς και ο ΟΦΗ από το... 0

Στον Β όμιλο η Κύζικός υποδέχεται την Ολυμπιάδα Πατρών και θέλει νίκη για να παραμείνει στην κορυφή. Για τον ίδιο λόγο θέλει 3ποντο και ο Ηρακλής Χαλκίδας ο οποίος φιλοξενεί την ΕΑΠ. Εντός έδρας αγώνα έχει και η ΑΕΚ, η οποία έχει εύκολο έργο κόντρα στον Ακρίτα. Σημαντικό ματς για τις τελευταίες θέσεις είναι και αυτό του Πανερυθραϊκού με τον Απόλλωνα.



Δύο ντέρμπι κλέβουν την παράσταση και στον Γ όμιλο. Ο πρωτοπόρος Πήγασος Πολίχνης με τους 19 βαθμούς σε 7 αγώνες με μία ήττα υποδέχεται την ΑΕ Κομοτηνής που βρίσκεται στην 5η θέση με 12 βαθμούς σε 6 ματς. Στο άλλο μεγάλο αγώνα της ημέρες ο Μακεδονικός φιλοξενεί την Ελπίδα με τις δύο ομάδες να ισοβαθμούς στην 3η θέση. Η 2η Νίκη Αιγινίου αναμένεται να έχει εύκολο έργο κόντρα στην ΕΑΛ.


Α2 Ανδρών
1ος Όμιλος
5η αγωνιστική


Σάββατο 21/11/2015
Νέας Σμύρνης, 15.00: ΓΣ Πανιώνιος - ΟΠ Ρεθύμνου, Καπάνταης-Κουτσούλας
Νέο Κάντζας, 13.30: ΑΟ Παλλήνη - Ροδίων Άθλησις, Μόσχος-Καψάσκης
Πανελληνίου, 16.00: ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΦΗ, Τσίτσικας-Οικονόμου Μ.
Ιωνικού, 20.00: ΑΣ Ιωνικός - ΑΟΝΣ Μίλων, Μενεσλής-Βλάχος
Κυριακή 22/11/2015
ΔΑΚ Πολιτείας, 12.30: ΑΟ Πολιτεία - ΑΟ Μυτιλήνης, Αγγελίδης-Πρέντζας

Α2 Ανδρών
2ος Όμιλος
6η αγωνιστική


Σάββατο 21/11/2015
ΜΕΤΣ, 20.30: ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Ακρίτας, Κυριοπούλου-Βελώνης
Στ. Καλαϊντζής, 19.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΣ Απόλλων, Μιχαήλογλου-Μουλά Λ.
Π. Σαλπέας, 19.00: Εθνικός ΟΦΠΦ - ΑΟ Καλαμάτα 80, Μαρκάτης-Ζώης
Ν. Περάμου, 18.00: ΑΠΣ Κύζικος - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Μάλφας-Κτενάς
Κυριακή 22/11/2015
Τ. Καμπούρης, 18.00: ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΕΑ Πατρών, Νικολόπουλος-Μεταξά
Αμαλιάδας, 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΟΝ Αργυρούπολης, Πετούσης-Γκόλφης


Α2 Ανδρών
3ος Όμιλος
8η αγωνιστικη

Σάββατο 21/11/2015
Βότση, 18.00: ΑΜΣ Νέστωρ - Χ.Α.Ν.Θ., Κυριακόπουλος-Μπόμπορας
ΕΑΚ Νεάπολης, 19.00: ΑΣ Μακεδονικός - ΑΣ Ελπίς, Αβραμίδης-Σιμίδης
Κομοτηνής, 18.00: ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής - Πήγασος Πολίχνης, Παπαχρήστου-Μαρκάτσας
Ιωαννίνων, 18.00: ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Αίας, Χλωρός-Σακελλάρης
Σερρών, 18.00: ΑΟ Σερρών - Ενωση Τούμπας, Κωστόπουλος-Δήμου
Κυριακή 22/11/2015
Αλκαζάρ, 19.30: ΕΑ Λαρίσης - ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου, Παπαγεωργίου-Κολτσίδας






ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΑΝΔΡΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ  
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΣΤΗΝ Α2  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΤΟΥ 2015-2016


1η αγωνιστική (17-18/10/2015) – 12η αγωνιστική (23-24/1/2016).
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ

2η αγωνιστική (24-25/10/2015) – 13η αγωνιστική (30-31/1/2016).

ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3η αγωνιστική (31/10-1/11/2015) – 14η αγωνιστική (6-7/2/2016).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

4η αγωνιστική (7-8/11/2015) – 15η αγωνιστική (13-14/2/2016).

ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

5η αγωνιστική (14-15/11/2015) – 16η αγωνιστική (20-21/2/2016).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΕΚ

6η αγωνιστική (21-22/11/2015) – 17η αγωνιστική (27-28/2/2016).

ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

7η αγωνιστική (28-29/11/2015) – 18η αγωνιστική (5-6/3/2016).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΥΖΙΚΟΣ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ

8η αγωνιστική (5-6/12/2015) – 19η αγωνιστική (12-13/3/20016).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

9η αγωνιστική (19-20/12/2015) – 20η αγωνιστική (19-20/3/2016).

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10η αγωνιστική (9-10/1/2016) – 21η αγωνιστική (9-10/4/2016).

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

11η αγωνιστική (16-17/1/2016) – 22η αγωνιστική (16-17/4/2016).

ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ – ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ


Α2 Εθνική Ανδρών
2ος Όμιλος
3η αγωνιστική


Σάββατο 31/10/2015

Απόλλων, 19.30: ΓΣ Απόλλων - Εθνικός ΟΦΠΦ, Τσιμπινός-Στάικος
Αργυρούπολης, 16.00: ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΕΠ Ολυμπιάς, Σταρίδας-Παπαστάμος
Παραλίας, 18.00: ΑΟ Καλαμάτα 80 - ΕΑ Πατρών, Καψάσκης-Σαραβελάκης
Ηρακλείου, 17.00: ΑΕΚ Αθηνών - ΑΠΣ Κύζικος, Τσίτσικας-Καπάνταης

Κυριακή 1/11/2015

Καλαμάτας, 18.00: ΑΟ Ακρίτας - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας, Σαραβελάκης-Χανδρινός
Αμαλιάδας, 18.00: ΑΣ Κόροιβος - ΑΣ Πανερυθραϊκός, Μπακλέσης-Σπυρόπουλος




ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  
ΤΗΣ 1/12/2014 – 6/12/2014




ΗΜΕΡΑ
ΗΜ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΟΜΑΔΕΣ
ΑΠ/ΤΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ


1/12/2014


21:15
ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΡΟΥΦ
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ -  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 






ΤΕΤΑΡΤΗ 



3/12/2014



21:45

ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 




ΣΑΒΒΑΤΟ


6/12/2014


16:00    

ΒΟΛΕΪΑΝΔΡΩΝ
 Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ





















 ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ 
 ΤΟΥ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΒΟΛΕΪ 
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 22/10/2014 - 29/10/2014



ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 22 ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 23 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24
15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ
17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ


21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ




22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.















ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 26
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ 13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
ΒΟΛΛΕΫ
17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-21:00 ΒΟΛΛΕΫ 18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
21:00-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ 20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


21:30


ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 28 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 29
15:30-17:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ
17:00-18:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

18:30-20:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00
ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟΚ ΧΑΛΑΝΔΡΙ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ





21:45-23:30 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ
22:00- 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ


Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ -
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ




















ΕΒΔΟΜΑΔΙΑΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  

ΩΡΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ 13/10 ΩΡΕΣ ΤΡΙΤΗ 14/10 ΩΡΕΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 15/10
16:00- 17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 15:30-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ
17:30-19:00 ΒΟΛΕΪ ΚΟΡ. 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ

19:00-20:30
19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 18:15-19:45 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ
20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:45-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ
22:00 - 23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ.

21:15-23:30 ΑΓΩΝΑΣ





ΜΠΑΣΚΕΤ ΝΕΩΝ















ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 16/10 ΩΡΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/10 ΩΡΕΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 18/10
15:00-16:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ 14:45-16:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΚΑΔ 8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
16:00-18:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ 16:00-17:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
ΜΠΑΣΚΕΤ
18:00-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΚΟΡ 17:30-19:00 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ 13:45-17:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ
19:30-21:00 ΒΟΛΛΕΫ ΑΝΔ 19:00-20:30 ΒΟΛΛΕΎ ΑΝΔ
ΒΟΛΛΕΫ
21:00-22:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 20:30-22:00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ 17:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ


22:00-23:30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦΗΒ. 20:00


ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΥΖΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΟΥ




20:15-21:45 ΜΠΑΣΚΕΤ








ΩΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 19
8:15-13:45 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΜΠΑΣΚΕΤ
13:45-16:15 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

ΒΟΛΛΕΫ
16:15-18:45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΑΙΔ
18:45-19:30 ΒΟΛΛΕΫ ΓΥΝ
20:15-21:15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔ
21:30




 
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ Α΄ΟΜΙΛΟΥ ΒΟΛΕΪ 
ΤΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΕΝΑΡΞΗ 18 ΟΚΩΒΡΙΟΥ 2014




Το πρόγραμμα του Α' ομίλου της Α2 Ανδρών


Δείτε το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος του Α' ομίλου της Α2 Ανδρών, με τις ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων της κανονικής περιόδου



1η αγωνιστική
12η αγωνιστική
18-19/10/2014
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
10-11/1/2015
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
2η αγωνιστική
13η αγωνιστική
25-26/10/2014
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
17-18/1/2015
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
3η αγωνιστική
14η αγωνιστική
1-2/11/2014
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
24-25/1/2015
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
4η αγωνιστική
15η αγωνιστική
8-9/11/2014
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
31/1-1/2/2015
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
 5η αγωνιστική
 16η αγωνιστική
15-16/11/2014
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
7-8/2/2015
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
6η αγωνιστική
17η αγωνιστική
22-23/11/2014
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
14-15/2/2015
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
7η αγωνιστική
18η αγωνιστική
29-30/11/2014
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
21-22/2/2015
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
8η αγωνιστική
19η αγωνιστική
6-7/12/2014
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
28/2-1/3/2015
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
9η αγωνιστική
20η αγωνιστική
13-14/12/2014
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
7-8/3/2015
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
10η αγωνιστική
21η αγωνιστική
20-21/12/2014
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
-
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
14-15/3/2015
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
-
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
-
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
-
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
-
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
-
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
11η αγωνιστική
22η αγωνιστική
3-4/1/2015
ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
-
ΑΟ ΕΛΛΗΝ. ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ
21-22/3/2015
ΑΠΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
-
ΣΦΠ ΧΑΝΙΩΝ
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
-
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
-
ΑΟ ΟΔΥΣΣΕΥΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
-
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΡΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΣΙΣ
-
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ



ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ Α΄ΟΜΙΛΟΥ ΤΗΣ Α2 ΑΝΔΡΩΝ













1η αγωνιστική - Σάββατο 18 Οκτωβρίου 2014
ΣΦΠ Χανίων - Πανελλήνιος 3-0 (25-18, 25-15, 26-24)
ΓΣ Απόλλων - ΑΠΣ Κύζικος 1-3 (20-25, 19-25, 25-20, 21-25)
ΑΟ Οδυσέας - ΟΠΕΡ 1-3 (20-25, 25-19, 18-25, 21-25)
ΑΟΝΣ Μίλων - Εθνικος Πειραιώς 0-3 (17-25, 18-25, 21-25)
19/10: Ροδίων Άθλησις - ΑΟΝ Αργυρούπολης 3-1 (21-25, 25-22, 25-17, 25-16)
Ελληνικά Ναυπηγεία - ΔΑΣ Δραπετσώνας 0-3 (18-25, 17-25, 20-25)
2η αγωνιστική - Κυριακή 25 Οκτωβρίου 2014
Ελληνικά Νααυπηγεία - ΣΦΠ Χανίων
Πανελλήνιος - ΓΣ Απόλλων
ΑΠΣ Κύζικος - ΑΟ Οδυσσέας
ΟΠΕΡ - ΑΟΝΣ Μίλων
Εθνικός Πειραιώς - Ροδίων Άθλησις
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΟΝ Αργυρούπολης



3η αγωνιστική - 14η αγωνιστική

ΓΣ Απόλλων - Ελληνικά Ναυπηγεία
ΑΟ Οδυσσέας - ΓΣ Πανελλήνιος
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΠΣ Κύζικος
Ροδίων Άθλησις - ΟΠΕΡ
ΑΟΝ Αργυρούπολης - Εθνικός Πειραιώς
ΣΦΠ Χανίων - ΔΑΣ Δραπετσώνας


4η αγωνιστική -15η αγωνιστική


Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΟ Οδυσσέας
ΣΦΠ Χανίων - ΓΣ Απόλλων
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΠΣ Κύζικος - Ροδίων Άθλησις
ΟΠΕΡ - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΔΑΣ Δραπετσώνας - Εθνικός Πειραιώς


5η αγωνιστική - 16η αγωνιστική

ΑΟΝΣ Μίλων - Ελληνικά Ναυπηγεία
ΑΟ Οδυσσέας - ΣΦΠ Χανίων
Ροδίων Άθλησις - ΓΣ Πανελλήνιος
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΠΣ Κύζικος
Εθνικός Πειραιώς - ΟΠΕΡ
ΓΣ Απόλλων -ΔΑΣ Δραπετσώνας


6η αγωνιστική - 17η αγωνιστική

Ελληνικά Ναυπηγεία - Ροδίων Άθλησις
ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Οδυσσέας
ΓΣ Πανελλήνιος - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΠΣ Κύζικος - Εθνικός Πειραιώς
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΟΠΕΡ


7η αγωνιστική - 18η αγωνιστική

ΑΟΝ Αργυρούπολης - Ελληνικά Ναυπηγεία
Ροδίων Άθλησις - ΣΦΠ Χανίων
ΑΟΝΣ Μίλων - ΓΣ Απόλλων
Εθνικός Πειραιώς - ΓΣ Πανελλήνιος
ΟΠΕΡ - ΑΠΣ Κύζικος
ΑΟ Οδυσσέας - ΔΑΣ Δραπετσώνας


8η αγωνιστική - 19η αγωνιστική

Ελληνικά Ναυπηγεία - Εθνικός Πειραιώς
ΣΦΠ Χανίων - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Απόλλων - Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Οδυσέας - ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Πανελλήνιος - ΟΠΕΡ
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΠΣ Κύζικος


9η αγωνιστική - 20η αγωνιστική

ΟΠΕΡ - Ελληνικά Ναυπηγεία
Εθνικός Πειραιώς - ΣΦΠ Χανίων
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΓΣ Απόλλων
Ροδίων Άθλησις - ΑΟ Οδυσσέας
ΑΠΣ Κύζικος - ΓΣ Πανελλήνιος
ΑΟΝΣ Μίλων - ΔΑΣ Δραπετσώνας


10η αγωνιστική - 21η αγωνιστική 

ΑΟ Ελληνικά Ναυπηγεία - ΑΠΣ Κύζικος
ΣΦΠ Χανίων - ΟΠΕΡ
ΓΣ Απόλλων - Εθνικός Πειραιώς
ΑΟ Οδυσσέας - ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων - Ροδίων Άθλησις
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΓΣ Πανελλήνιος


11η αγωνιστική - 22η αγωνιστική

ΓΣ Πανελλήνιος - Ελληνικά Ναυπηγεία
ΑΠΣ Κύζικος - ΣΦΠ Χανίων 
ΟΠΕΡ - ΓΣ Απόλλων
Εθνικός Πειραιώς - ΑΟ Οδυσσέας
ΑΟΝ Αργυρούπολης - ΑΟΣ Μίλων
Ροδίων Αθλησις - ΔΑΣ Δραπετσώνας



Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template