Κορασίδες - Πρόγραμμα






Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ
Ημερολογιακό Πρόγραμμα Πρόγραμμα Αγώνων Πρόγραμμα Αγώνων - Πίνακας Πρόγραμμα Αγώνων - Χωρίς Γήπεδα - Πίνακας
Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΣΑΒ-03/10/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
1-3
ΣΑΒ-03/10/15
14:30
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3-0
ΚΥΡ-04/10/15
14:00
ΕΓ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-0
ΣΑΒ-03/10/15
11:30
ΔΓ ΜΕΤΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
1-3

2η Αγωνιστική
ΚΥΡ-11/10/15
12:00
ΔΓ ΜΕΤΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-3
ΠΑΡ-09/10/15
19:00
ΔΓ ΒΥΡΩΝΑ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
0-3
ΣΑΒ-10/10/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
3-0
ΚΥΡ-11/10/15
14:30
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-0

3η Αγωνιστική
ΣΑΒ-17/10/15
14:30
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
3-0
ΚΥΡ-18/10/15
14:00
ΕΓ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
2-3
ΣΑΒ-17/10/15
20:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-3
ΣΑΒ-17/10/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ
3-0

4η Αγωνιστική
ΚΥΡ-25/10/15
12:00
ΔΓ ΜΕΤΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
0-3
ΣΑΒ-24/10/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
0-3
ΚΥΡ-25/10/15
20:00
ΔΓ ΒΥΡΩΝΑ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-0
ΣΑΒ-24/10/15
21:00
ΚΑΡΕΑ ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-3

5η Αγωνιστική
ΣΑΒ-31/10/15
17:00
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΚΥΡ-01/11/15
14:00
ΕΓ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-31/10/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΣΑΒ-31/10/15
14:30
ΜΥΡΑΚΤΗΣ ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΑΟ ΚΑΡΕΑ











Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ Α' ΦΑΣΗ
Ημερολογιακό Πρόγραμμα Πρόγραμμα Αγώνων Πρόγραμμα Αγώνων - Πίνακας Πρόγραμμα Αγώνων - Χωρίς Γήπεδα - Πίνακας
Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1oς ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΣΑΒ-03/10/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΣΑΒ-03/10/15

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-03/10/15

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-03/10/15

ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

2η Αγωνιστική
ΣΑΒ-10/10/15

ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-10/10/15

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
ΣΑΒ-10/10/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΣΑΒ-10/10/15

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3η Αγωνιστική
ΣΑΒ-17/10/15

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΣΑΒ-17/10/15

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΣΑΒ-17/10/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-17/10/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

4η Αγωνιστική
ΣΑΒ-24/10/15

ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΣΑΒ-24/10/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
ΣΑΒ-24/10/15

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-24/10/15

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5η Αγωνιστική
ΣΑΒ-31/10/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΣΑΒ-31/10/15

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-31/10/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1
ΣΑΒ-31/10/15

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΑΟ ΚΑΡΕΑ

6η Αγωνιστική
ΣΑΒ-07/11/15

ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-07/11/15

ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-07/11/15

ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1 - ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ
ΣΑΒ-07/11/15

ΑΟ ΚΑΡΕΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1

7η Αγωνιστική
ΣΑΒ-14/11/15

ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ 1 - ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΑΓ.ΑΡΤΕΜΙΟΥ
ΣΑΒ-14/11/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΒ-14/11/15

ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟΝ ΒΥΡΩΝΟΣ 1
ΣΑΒ-14/11/15

ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ - ΑΟ ΚΑΡΕΑ





Αγωνιστικές Πρωταθλήματος: Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ΄ ΓΚΡΟΥΠ ΘΕΣΕΙΣ 44-54 Β' ΦΑΣΗ
Ημερολογιακό Πρόγραμμα Πρόγραμμα Αγώνων Πρόγραμμα Αγώνων - Πίνακας Πρόγραμμα Αγώνων - Χωρίς Γήπεδα - Πίνακας
Έξοδος
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΩΡΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

1 ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική
ΚΥΡ-11/01/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-10/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3-0
ΣΑΒ-10/01/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
0-3
ΣΑΒ-10/01/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
3-0
ΣΑΒ-10/01/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
0-3



ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική
ΚΥΡ-18/01/15
19:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-0
ΣΑΒ-17/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
0-3
ΚΥΡ-18/01/15
17:00
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-17/01/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2-3
ΣΑΒ-17/01/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3-1



ΡΕΠΟ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"

3η Αγωνιστική
ΣΑΒ-24/01/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
3-2
ΣΑΒ-24/01/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-24/01/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3-1
ΣΑΒ-24/01/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
1-3
ΣΑΒ-24/01/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
3-0



ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική
ΣΑΒ-31/01/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
3-0
ΚΥΡ-01/02/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
0-3
ΣΑΒ-31/01/15
19:30
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-3
ΚΥΡ-01/02/15
18:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3-1
ΣΑΒ-31/01/15
13:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
1-3



ΡΕΠΟ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ

5η Αγωνιστική
ΣΑΒ-07/02/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
1-3
ΣΑΒ-07/02/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-1
ΣΑΒ-07/02/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-07/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
2-3
ΣΑΒ-07/02/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
2-3



ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική
ΚΥΡ-15/02/15
19:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3-0
ΚΥΡ-15/02/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
0-3
ΣΑΒ-14/02/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-14/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
0-3
ΚΥΡ-15/02/15
17:00
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
3-0



ΡΕΠΟ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1

7η Αγωνιστική
ΣΑΒ-28/02/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
0-3
ΣΑΒ-28/02/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
3-0
ΣΑΒ-28/02/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
1-3
ΣΑΒ-28/02/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ
3-0
ΣΑΒ-28/02/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
0-3



ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική
ΣΑΒ-07/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
3-0
ΣΑΒ-07/03/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
0-3
ΚΥΡ-08/03/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
3-2
ΣΑΒ-07/03/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1-3
ΣΑΒ-07/03/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
0-3



ΡΕΠΟ - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

9η Αγωνιστική
ΣΑΒ-14/03/15
19:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-14/03/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-14/03/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-14/03/15
14:00
ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-14/03/15
20:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ



ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική
ΣΑΒ-21/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1 - ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΥΡ-22/03/15
16:45
ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1
ΣΑΒ-21/03/15
12:30
ΒΑΡΗΣ ΚΛ. ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ" - ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ
ΣΑΒ-21/03/15
12:00
ΑΚ ΓΟΥΔΗ ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ"
ΣΑΒ-21/03/15
21:00
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ



ΡΕΠΟ - ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ

11η Αγωνιστική
ΣΑΒ-28/03/15
18:30
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΑΕΣ ΙΑΣΩΝ ΚΟΛΩΝΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ-1
ΣΑΒ-28/03/15
19:30
ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΣΑΒ-28/03/15
17:00
ΕΓ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ-1 - ΑΟ ΒΑΡΗΣ "Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ"
ΣΑΒ-28/03/15
11:30
ΔΓ ΣΠΑΤΩΝ ΕΑΟ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ
ΣΑΒ-28/03/15
13:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ ΑΣΟΧ "ΦΟΙΒΟΣ" - ΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ



ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΡΕΠΟ
Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template