ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ AΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 2005
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi9E7USflgRjF7qubf8YKVhgStylWxy-VkKxd0BxlyE4j-qTmewlQoLsWzE_EjQJ-w4L-mL0o-lZjOXut4ru9G_siL3lFSEQaRpG8R5JLDwqNFlCKFobbICBgYnLl_imCt4H9yt7X_OQAY/s200/7jj8+%25CE%25A3%25CE%2597%25CE%259C%25CE%2591+1.jpg)
ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
AΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΤΟΣ ΙΔΡΥΣΕΩΣ 2005
20 Ιανουαρίου 2017
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Ο Σύνδεσμος Παλαιμάχων Ποδοσφαιριστών του ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ θα πραγματοποιήσει το Σάββατο 11 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 11.00 π.μ. κοπή της ετήσιας πίττας στην αίθουσα τροπαίων του Σταδίου Ριζουπόλεως ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ.
Η φετινή κοπή πίττας συμπίπτει με τη συμπλήρωση 70 χρόνων από την εγκατάσταση του θεμέλιου λίθου του Σταδίου Ριζουπόλεως (Μάρτιος 1947- Φεβρουάριος 2017).
Θα δοθεί πανηγυρικός χαρακτήρας με την παρουσία Απολλωνιστών και προσκεκλημένους άλλων Συλλόγων. Ελάτε να γιορτάσουμε μαζί την ιστορική αυτή στιγμή.
Δια το Δ.Σ.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
Β. ΜΑΣΤΡΑΚΟΥΛΗΣ