ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΕΪ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΕΪ
Ο ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ανακοινώνει την συνεργασία του με την αθλήτρια ΕΥΑ ΣΑΣΣΑΛΟΥ που αγωνίζεται στη θέση του Λίμπερο. Η Εύα είναι 21 ετών, έμπειρη αθλήτρια και θα αγωνίζεται στην ομάδα μας με το Νο 18.
Ο ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ευχαριστεί το Σωματείο του ΜΟΣΧΑΤΟΥ για την συνεργασία του στην μεταγραφή της αθλήτριας και εύχεται στην Εύα υγεία και καλή επιτυχία στην οικογένεια των Μπλε!