ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Mετά τη διακοπή συνεργασίας του Συλλόγου με την εταιρεία ΡΡΑ, στην οποία είχε, ως γνωστόν ανατεθεί η διαχείριση της ομάδας ποδοσφαίρου, η τεχνική ηγεσία ανατέθηκε στον προπονητή Σταυρακόπουλο Βαγγέλη, ο οποίος μαζί με τον βοηθό του Σγουρό Γιάννη, ανέλαβαν σήμερα τα καθήκοντά τους και προχώρησαν στην πρώτη προπόνηση των παικτών στο γήπεδο της Ριζούπολης.
ΤΟ Δ.Σ.
ΤΟΥ Γ.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ"