Παίδες 1 - Νέα



































H ομάδα Παίδων 1 (2002) του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης κατέκτησε το τουρνουά "NEW YEAR CUP 2017"



Μια σημαντική επιτυχία πρόσθεσαν στο βιογραφικό τους οι Παίδες 1 (2002) της ακαδημίας μας στο τουρνουά 'NEW YEAR CUP 2017'.
 Τα παλικάρια του Αθανασόπουλου Θανάση κατέκτησαν την 1η θέση, μια θέση που έδωσε και ηθική ικανοποίηση πέραν της αγωνιστικής.! Αναλυτικά η ομάδα μας στην φαση των ομίλων έπαιξε για την αγωνιστική με τον Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών με τον δείκτη του σκορ να σταματάει στο 8-0.!!!


Στην 2η αγωνιστική βρεθηκαμε αντιμέτωποι με την ΠΑΕ Απόλλων σ' ενα παιχνίδι ξεχωριστής σημασίας. Τα παιδιά του Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης επιβλήθηκαν με 4-3, σκορ το οποίο αδικεί τις προσπάθειες και το πάθος που έβγαλαν οι παίκτες μας στο γήπεδο.



Στην 3η αγωνιστική η ομάδα μας αντιμετώπισε τον Ιάσωνα και το τελικο 2-2 (η ομάδα του Ιάσωνα ισοφάρισε στο τελευταίο λεπτό) έδωσε την 1η θέση σε εμας και την πρόκριση στον τελικό!




Στον τελικο αντιπαλος μας ηταν η ΠΑΕ Ατρομητος και η νίκη με σκορ 1-0 ήρθε για να δικαιώσει την αγωνιστική εικόνα της ομάδας μας.!! Πολλά συγχαρητήρια στα παιδιά, τον προπονητή και τους υπεύθυνους της ακαδημίας μας..!! Σας ευχαριστούμε..........!!!!!





 apollongs.gr






ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Μελλισίων και Κωστή Παλαμά, 15126, Μαρούσι




apollongs.gr












ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016 - 2017 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Προσέλευση αθλητών 30΄ νωρίτερα στο γήπεδο για επιβίβαση στο πούλμαν.
Τα αστεράκια και τα προτζούνιορ μπορούν να συνοδεύονται από τους γονείς 
και κηδεμόνες τους.

 apollongs.gr







ΟμάδαΒαθμοίΑγώνεςΝίκεςΙσοπαλίεςΉττεςΥπέρΚατά
1. ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ124400194
2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ124400172
3. ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ104310131
4. ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ104310137
5. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ95302126
6. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ9430174
7. ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ64202168
8. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ6420257
9. ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ44112614
10. ΠΕΥΚΗ34103511
11. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ35104924
12. ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ1401326
13. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 204004220






ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
15/10 - 16/10/2016 
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

apollongs.gr





ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
8/10/2016 - 9/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 apollongs.gr


ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΕΠΣΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ 5-1 





























 Φωτογράφιση: Γιάννης Μαυρίδης




ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
1/10/2016 - 2/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 www.apollongs.gr
















 www.apollongs.gr




Όρθιοι από αριστερά: Προπονητής Θεόδωρος Αντωνόπουλος, Στάθης Κουρεμάδας, Φίλιππος Πελέκης, Κων/νος Γκουτσούλας, Άγγελος Δράκος, Αλέξανδρος Φλώρος, Ηλίας Καψάλης, Νίκος Πετράς, Γεώργιος Σαβουλίδης, Δημήτρης Ιωάννου, Βασίλης Κοφίνης.
Καθήμενοι: Αντώνιο Μπάρε, Γιάννης Σοβιάνι, Μάριος Κορμανός, Μιχάλης Φάρκωνας, Αλέξανδρος Θωμάς, Μάριος Σερβές, Γιώργος Ζούπα, Κριστιάν Νικολά

ΔΥΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΥΟ ΤΡΟΠΑΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ 1 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Σε δύο τουρνουά συμμετείχε η ομάδα Παίδων 1(2001) της ακαδημίας μας.

Κατάφεραν να κατακτήσουν τις πρώτες θέσεις αποκομίζοντας τα τρόπαια και από τα δύο τουρνουά.
Αρχικά στο Χριστουγιεννιάτικο τουρνουά της ΕΠΣΑ και ακολούθως στο Πρωτοχρονιάτικο NEW YEARS 2016 που διοργάνωσε το Soccer Link.
Στο τουρνουά της ΕΠΣΑ η ομάδα μας άρχισε τις υποχρεώσεις της με αντίπαλο τον Α.Ο. Ιλίου. Ο Απόλλων βρήκε αντίσταση στο πρώτο ημίχρονο, κατορθώνοντας να σκοράρει μόνο μία φορά. Στο δεύτερο ημίχρονο οι αλλαγές έδωσαν φρεσκάδα στην ομάδα και έτσι το σκορ έφτασε στο 4-0. Από εκεί και πέρα στα δύο εναπομείναντα παιχνίδια το σύνολο του Θοδωρή Αντωνόπουλου νίκησε την Κηφισιά με σκορ 6-1 και την Ελπίδα Αγιών Αναργύρων, χωρίς να βρει ιδιαίτερη αντίσταση, φιλοδωρώντας την με 7 γκολ.
Όσοι βρέθηκαν στον τελικό του τουρνουά κυριολεκτικά καρδιοχτύπησαν, εφόσον η ομάδα μας είχε τον πρώτο λόγο σε όλο τον αγώνα, αλλά ο Κεραυνός Πετρούπολης κατάφερε να ανοίξει το σκορ, κόντρα στη ροή του παιχνιδιού, 8 λεπτά πριν το σφύριγμα της λήξης. Όμως η ομάδα μας κατάφερε να ισοφαρίσει στην εκπνοή του αγώνα. Το ματς οδηγήθηκε στα πέναλτι, με τον Απόλλωνα να φαίνεται πιο ψύχραιμος και αποτελεσματικός και με τον κατά ένα χρόνο μικρότερο τερματαφύλακα του, να πιάνει το τελευταίο πέναλτι και να γίνεται ο ήρωας του παιχνιδιού.
Από την άλλη στο Πρωτοχρονιάτικο Τουρνουά της διοργάνωσης του Soccer Link η ομάδα μας δεν βρήκε πουθενά αντίσταση και κατάφερε να νικήσει 8-0 την Ελευθερούπολη, 5-0 τον Αχιλλέα και 5-0 τον Κολωνό. Στον τελικό ο Απόλλωνας έπαιξε πολύ καλό ποδόσφαιρο και πέτυχε πολύ ωραία τέρματα νικώντας 5-1 την Arsenal F.C.. Αξιοσημείωτο ήταν ότι η ομάδα μας σκόραρε 23 φορές ενώ δέχτηκε μόλις ένα γκολ.
 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ
www.apollongs.gr




                                ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ  Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ  21-22/11/2015

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
21-22/11/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΝΕΟΙ 2 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΝΤΗ


ΠΑΙΔΕΣ 1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 2 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΡΕΝΤΗ


ΠΑΙΔΕΣ 3 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:15 ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 Α Ε ΙΛΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΔΗΜΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30 ΑΚΑΔ. ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΗΛΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:30 COSMOS ΒΟΡ.ΠΡΟΑΣΤ.-ΑΠΟΛΛΩΝ
PLANET-ΓΕΡΑΚΑΣ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:30 ΑΤΛΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ. ΚΑΡΑΤΑΪΔΗ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΠΑΟ ΡΙΖΟΥΠΟΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ CLUB


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:00 ΠΕΥΚΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤ. ΠΕΥΚΗΣ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:30 ΠΕΛΟΠΑΣ AFC-ΑΠΟΛΛΩΝ
AFC-ΧΑΛΑΝΔΡΙ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 22/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:00 ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ(5Χ5)


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 21/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ FUTSAL-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΠΑΧΑΤΟΥΡΙΔΗ-ΓΕΦ.ΜΕΤ/ΣΗΣ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ








       ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ  ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 14-15/11/2015
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/11/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ
ΝΕΟΙ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΛΟΦΟΥ 4 0
ΝΕΟΙ 2 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 5
ΠΑΙΔΕΣ 1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑ 0
ΠΑΙΔΕΣ 2 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΓΑΛΑΞΙΑ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 4 1
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:45 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤ. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ 2 2
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ 3  0    
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL ΑΧΙΛΛΕΑ 3 0
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ 1 5
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΤΑΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 2
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ 3 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΕΛΠΙΔΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΙΩΝ ΑΝ/ΡΩΝ 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 0 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 0 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΟΣΕΙΔΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ 2 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA CLUB 1 5
ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ARENA CLUB 1 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΕΚ FUTΒALL-ΑΠΟΛΛΩΝ
F C 55 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΟ ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 1 5
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13;15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 1 6
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΕΚ FUTSALL
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 6 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 1 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΚΑΡΑΤΑΪΔΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΑΡΝΑΙ 2 5
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ F C-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΘΕΡΜΙΔΑ(5Χ5) 1 5
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 14/11/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 5 6
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 1 15/11/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ο ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β΄ 0 3
  Του Γιάννη Θεοχαρίδη





 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΠΟ 03 - 04/10/2015


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03-04/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 2 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2








ΠΑΙΔΕΣ 3 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 4 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 4-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β Α 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ






ΟΠΩΣ ΑΝΑΜΕΝΟΝΤΑΝ Ο ΑΓΩΝΑΣ
ΠΑΙΔΕΣ 1:
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  Γ΄ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΕΚ - Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 1-2

Ντέρμπι στα χαρτιά, ντέρμπι και στο γήπεδο ήταν το ματς της ΑΕΚ με τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ εφόσον οι δύο ομάδες πρόσφεραν ωραίο θέαμα για όσους βρέθηκαν στα Σπάτα το Σάββατο το πρωί.

Το παιχνίδι άρχισε εξαιρετικά για τους γηπεδούχους αφού μόλις στο 4’ κατάφεραν ν’ ανοίξουν το σκορ έπειτα από διπλό λάθος της άμυνας του ΑΠΟΛΛΩΝΑ και εύκολο πλασέ για τον σέντερ φορ της ΑΕΚ μέσα από την περιοχή.

Οι κιτρινόμαυροι όμως δεν συνέχισαν το ίδιο, έτσι ύστερα από 5’ ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ, ενώ είχε ισορροπήσει και έλεγχε το ρυθμό του παιχνιδιού, ισοφάρισε μετά από κλέψιμο και ωραία κούρσα του Αλέξανδρου Λάμπι, ο οποίος την κατάλληλη στιγμή, πάσαρε στον Γιάννη Παντελαίο και εκείνος με ένα ωραίο σουτ έστειλε την μπάλα, στο εσωτερικό της δοκού, εκεί που ο αντίπαλος τερματοφύλακας δεν μπορούσε να αντιδράσει.

Το δεύτερο ημίχρονο εξελίχθηκε στον ίδιο ρυθμό αφού και οι δύο πλευρές ήθελαν την νίκη, που θα τους κρατούσε ψηλά στον βαθμολογικό πίνακα.

Όμως εκείνος που κατάφερε να προηγηθεί ήταν ο φιλοξενούμενος ΑΠΟΛΛΩΝ στο 43’ με τον ορεξάτο νεοεισελθέντα Κωνσταντίνο Ασκοτίρη. Να σημειωθεί ότι σε αυτό το γκολ ο σκόρερ ύστερα από πίεση έκλεψε την μπάλα από τους αμυντικούς της ΑΕΚ, πάσαρε στον Αλέξανδρο Λάμπι ο οποίος πάλι με ωραία κούρσα μπήκε από δεξιά και με ασίστ έδωσε την ευκαιρία στον Κωνσταντίνο Ασκοτίρη να πραγματοποιήσει το 1-2 που ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Σε γενικές γραμμές το παιχνίδι ήταν άκρως ανταγωνιστικό με δυνατές μονομαχίες στο μεγαλύτερο μέρος του.

Αξίζει να σημειωθεί ότι ήταν το 3ο κατά σειρά ντέρμπι της ΑΕΚ με τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ, ο οποίος  έχει το απόλυτο των επιτυχιών.


Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΜΑΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΜΑΤΑΪ ΠΑΟΛΟ
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΑΜΠΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΛΕΤΣΙ ΜΑΡΙΝΟΣ
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
ΑΣΚΟΤΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΚΟΦΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ



Της Γιώτας Υφαντή

































  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/03/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 2          2       
ΝΕΟΙ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 2
ΠΑΙΔΕΣ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 2
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 SAINT KATHRINE-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 3 4
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ 2 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ.Β. ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2051 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ 6 1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 10 4
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 3 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 2 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ATHLETIC CLUB ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ- ΔΕΛΦΩΝ 77 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ - ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΡΑΒΙΑΣ &ΣΠΑΡΤΗΣ 1 0 0






ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 11-12.10.2014
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΝΕΟΙ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 60' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ







ΠΑΙΔΕΣ 1
Η 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ για τους ΠΑΙΔΕΣ του ΑΠΟΛΛΩΝΑ δεν έγινε γιατί παραιτήθηκε από το πρωτάθλημα η ομάδα της ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ. Μετά από αυτό και σύμφωνα με τον κανονισμό το παιχνίδι κατοχυρώνεται με 3-0 υπέρ του ΑΠΟΛΛΩΝΑ.



ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ 1

Το συντριπτικό σκορ 10-0 εκτός έδρας επί της Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ, έδειξε την τεράστια διαφορά μεταξύ των δύο ομάδων. Τα παιδιά μας σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού έπιασαν σπουδαία απόδοση με απόλυτα ομαδικό πνεύμα.


2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Ε. ΚΗΦΙΣΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ 0-10

Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ
  2. ΚΑΝΕΛΛΑΚΗΣ
  3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  4. ΜΑΤΑ
  5. ΨΥΛΛΑΚΗΣ
  6. ΜΑΤΑΪ
  7. ΑΛΙΟΥ
  8. ΤΣΟΥΚΑΣ
  9. ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ
  10. ΛΕΤΣΙ
  11. ΛΑΜΠΗ
  12. ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΣ
  13. ΜΙΤΙ
  14. ΑΣΚΟΤΙΡΗΣ
  15. ΤΡΑΧΙΛΗΣ
  16. ΒΛΑΧΟΝΙΚΟΛΕΑΣ
  17. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
  18. ΚΥΡΙΑΖΗΣ
    Τα τέρματα κατά σειρά επιτυχίας έχουν ως εξής:
    1ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ:
    Στο 10΄από τον ΚΑΝΕΛΛΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟ το 1-0, στο 15΄το 2-0 από τον ΛΕΤΣΙ, στο 19’ το 3-0 από τον ΑΛΙΟΥ, στο 24΄ ξανά ο ΛΕΤΣΙ κάνει το 4-0 και στο 30΄ο ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ το 5-0.
    2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ:
    Το 6-0 γίνεται στο 40΄από τον ΛΕΤΣΙ , στο 48’ ο ΜΑΤΑΪ κάνει το 7-0, στο 53΄ο ΛΑΜΠΗ κάνει το 8-0, στο 61΄ ο ΓΕΡΟΣΤΑΘΟΣ ΤΟ 9-0 και το τελικό σκορ10-0 διαμορφώνεται στο 66΄ με γκολ του ΛΑΜΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ.
    Αξίζει να σημειωθεί ότι τα επτά από τα δέκα τέρματα ήταν δημιουργία του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΛΑΜΠΗ ύστερα από υπέροχες τελικές πάσες.



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:11-12.10.2014

ΤΜΗΜΑΤΑΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΑΠΟΤ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 111/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ14:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ19:00ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑΑΧΙΛΛΕΑ
22
ΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:45ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚΗΦΙΣΙΑ010
ΠΑΙΔΕΣ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ18:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ51
ΠΑΙΔΕΣ 312/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ20:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑ
07
ΠΑΙΔΕΣ 411/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ20:00ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ04
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ9:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ02
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ
01
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ05
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ10:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ24
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
43
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ13:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
32
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ11:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
42
ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
51
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ65
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ41

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template