Παίδες 2 - Νέα
























 






















ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016 - 2017 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

Προσέλευση αθλητών 30΄ νωρίτερα στο γήπεδο για επιβίβαση στο πούλμαν.
Τα αστεράκια και τα προτζούνιορ μπορούν να συνοδεύονται από τους γονείς 
και κηδεμόνες τους.

 apollongs.gr






ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
15/10 - 16/10/2016 
ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 
ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

apollongs.gr





ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ  ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ 
8/10/2016 - 9/10/2016 ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 

 apollongs.gr



 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 
ΑΠΟ 03 - 04/10/2015


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ


ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 03-04/10/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 2 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-SEVEN ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 2








ΠΑΙΔΕΣ 3 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 4 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΑΙΔΕΣ 4 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 4-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 2-ΑΠΟΛΛΩΝ 3 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:30 ΑΠΟΛΛΩΝ 3-ΑΠΟΛΛΩΝ 2 ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 1 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ Δ
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΤΖΟΥΝΙΟΡ Δ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:45 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ-ΑΠΟΛΛΩΝ Β
ΑΧΙΛΛΕΑ



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Β Α 3/10/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β



ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ Γ 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Α 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ Β 4/10/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 30' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΌ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ-ΠΑΙΔΕΣ
 ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΊΝΑΙ 60' ΝΩΡΙΤΕΡΑ






19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0-2 ΓΙΑ ΤΟ AFG


ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ 2


Στον Ολυμπιακό σταμάτησε το σερί των Παίδων 2 του ΑΠΟΛΛΩΝΑ εφόσον έχασαν από τους ερυθρόλευκους με 2-0.

Τα παιδιά μας στάθηκαν αντάξιοι του αντιπάλου τους, αλλά με δύο λάθη έχασαν το παιχνίδι.
Το πρώτο μέρος κύλισε εξαιρετικά για την ομάδα μας η οποία είχε την υπεροχή και δεν έδωσε την ευκαιρία στον Ολυμπιακό να δημιουργήσει ευκαιρίες. Όμως στο δεύτερο ημίχρονο δεν κατάφεραν να συνεχίσουν με τον ίδιο ρυθμό, για άλλη μία φορά φάνηκε το πρόβλημά μας στα στημένα, εφόσον δεχτήκαμε για 4η στη σειρά αγωνιστική, γκολ από κόρνερ.
Μετά το πρώτο τέρμα η ομάδα μας ανέβασε ρυθμό αλλά η πολύ καλή ομάδα του Ολυμπιακού, στο γρήγορο παιχνίδι, σκόραρε σε μία κόντρα επίθεση γράφοντας έτσι το τελικό 2-0.

Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ συνέχισε να πιέζει έχοντας πολλές και καλές ευκαιρίες αλλά δεν κατάφερε να αλλάξει το τελικό αποτέλεσμα.


Η ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ


ΣΙΑΚΑΣ ΗΛΙΑΣ
ΚΟΥΡΕΜΑΔΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
ΠΕΤΡΑΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΦΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΟΒΙΑΝΝΙ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΖΟΥΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΣΤΑΜΕΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ
ΦΑΡΚΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΠΕΛΕΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
ΛΙΑΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΕΡΑΜΑΣ ΑΛΕΞΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΠΑΡΗΣ
ΔΡΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΝΙΚΟΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ
ΚΟΥΤΣΟΓΚΙΛΑΣ ΕΡΡΙΚΟΣ
ΝΤΑΜΑ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

Της Γιώτας Υφαντή





  ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟMΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:
14-15/03/2015
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 2          2       
ΝΕΟΙ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 2 0
ΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΕΚ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΕΚ-ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΣΠΑΤΩΝ 1 2
ΠΑΙΔΕΣ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 2
ΠΑΙΔΕΣ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 SAINT KATHRINE-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 0
ΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 19:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 3 4
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 0 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1 3
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 4 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 15:00 ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ-ΚΑΤΩ ΚΗΦΙΣΙΑ 2 1
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ 1 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΑΔ.Β. ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2051 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ (Γ.ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ) 0 4
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:15 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑ 3 3
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΧΙΛΛΕΑ 6 1
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 10 4
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:00 ΑΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ -ΑΠΟΛΛΩΝ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΡΙΛΗΣΙΩΝ 3 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 2 3
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ATHLETIC CLUB ΜΑΡΟΥΣΙ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΜΑΡΟΥΣΙ- ΔΕΛΦΩΝ 77 ΜΑΡΟΥΣΙ 5 2
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 Α 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΚΥΜΗΣ - ΝΈΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 2
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β' 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 A 15/3/2015 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ- ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΚΑΔ.Β.ΛΑΚΗ (ΦΡΑΓΚΟΚΛΗΣΙΑΣ) 0 0
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 14/3/2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ-ΓΡΑΒΙΑΣ &ΣΠΑΡΤΗΣ 1 0 0









ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
 ΤΟΥ Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ



ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: 11-12.10.2014
ΤΜΗΜΑΤΑ ΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΠ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΝΕΟΙ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:45 ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥ ΚΗΦΙΣΙΑ

ΠΑΙΔΕΣ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 18:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΑΙΔΕΣ 4 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 20:00 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 9:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 18:45 ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 17:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-
ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:45 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΤΖΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 13:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ


ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 2 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 11:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 3 11/10/2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 12:00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β


ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 1 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 2 12/10/2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30 ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΥΜΗΣ

ΠΡΟΣΕΛΕΥΣΗ ΑΘΛΗΤΩΝ 60' ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ




ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ:11-12.10.2014

ΤΜΗΜΑΤΑΗΜ/ΝΙΑ ΗΜΕΡΑΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣΑΠΟΤ/ΣΜΑ

ΝΕΟΙ 111/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ14:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ



ΝΕΟΙ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ19:00ΑΠΟΛΛΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑΑΧΙΛΛΕΑ
22
ΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:45ΚΗΦΙΣΙΑ-ΑΠΟΛΛΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚΗΦΙΣΙΑ010
ΠΑΙΔΕΣ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ18:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ51
ΠΑΙΔΕΣ 312/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ20:00ΑΠΟΛΛΩΝ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣΑΧΙΛΛΕΑ
07
ΠΑΙΔΕΣ 411/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ20:00ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ04
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ9:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ02
ΠΡΟΠΑΙΔΕΣ 3 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ18:45ΑΠΟΛΛΩΝ-Α.Ο. ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥΑΧΙΛΛΕΑ
01
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 11/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ17:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ05
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 1 Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ10:45ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ24
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
43
ΤΖΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ13:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ
32
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝΗΡΑΚΛΕΙΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ13
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 1Α12/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ09
ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ 211/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ11:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
42
ΠΡΟΤΣΟΥΝΙΟΡ 311/10/2014ΣΑΒΒΑΤΟ12:00ΑΧΙΛΛΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑ Β
51
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 112/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ11:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ65
ΑΣΤΕΡΑΚΙΑ 212/10/2014ΚΥΡΙΑΚΗ12:30ΔΗΜΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ
ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΜΗΣ41

Εκτύπωση Άρθρου : Print Friendly and PDF Κοινωνικά :
 
Support : Δημιουργία ιστοσελίδας | Al.Ge Template | Πρότυπο ΒΒ2
Copyright © 2013. Γ.Σ. Απόλλων Σμύρνης 1891 - All Rights Reserved
Τεχνική Επιμέλεια - Al.Ge
Proudly powered by Al.Ge Template