Στις λεπτομέρειες η ήττα για τον Απόλλων Αθηνών-Δάφνη

Σε απόλυτα ισορροπημένο παιχνίδι η ομάδα του Απόλλωνα Αθηνών- Δάφνη γνώρισε την ήττα εκτός έδρας με σκορ 2-1 από την ομάδα του ΠΑΟ ΡΟΥΦ.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στα πρώτα λεπτά του αγώνα και ο Απόλλων ισοφάρισε στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου με τον Ριζβάνη με τον ΠΑΟ ΡΟΥΦ να σημειώνει το νικητήριο γκολ στο τελευταίο 15λεπτο.

Στα θετικά για την ομάδα του Απόλλωνα η μαχητικότητα και η αντίδραση από την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου όπου "πάταγε " καλύτερα στο γήπεδο απέναντι σε ένα σαφώς πιο έμπειρο αντίπαλο στοιχεία που δίνουν αισιόδοξα μηνύματα για την συνέχεια του πρωταθλήματος.

ΠΑΟ ΡΟΥΦ: Κουνάδης, Γεωργόπουλος, Βουρνάζος, Τσουκαλάς, Μπόκος (75'Γεωργίου), Φέγκης, Τσονόπουλος (46' Καραγιάννης), Αναστασίου (88' Πετρόπουλος), Θερτσάι (46' Κουράφαλος), Στατήρης, Σταμάτης (63' Νάση).

ΑΠΟΛΛΩΝ: Δράκος, Δούρος, Αμπεντινάι, Ασημακόπουλος, Χασκής, Βλαχονικολέας, Δημητρόπουλος (70' Φούντας), Χρήστου, Τριανταφυλλίδης, Πετανάι (86' λ.τρ. Κράβαρι), Ρισβάνι (70 Ξένος).