Α' ΕΣΚΑ 2η αγωνιστική Απόλλων-ΓΣ ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ 84-46

Δεύτερη νίκη για την ομάδα μας που επιβλήθηκε την ΓΣ Γλυκών Νερών μεΤο ξεκίνημα ήταν χλωμό ο αντίπαλος με συγκέντρωση και καλή άμυνα προηγήθηκε τρεις πόντους. Στο κλείσιμο του ημιχρόνου η ομάδα προηγήθηκε εννιά πόντους με καλύτερη απόδοση. Στο δεύτερο ημίχρονο έκανε την διαφορά με καλύτερη άμυνα και σωστές επιλογές στην επίθεση και η νίκη ήρθε φυσιολογικά. Επόμενο παιγνίδι εκτός με Χαλάνδρι. Λεβεντάκος Λαζόγκα Τούσης 17-20 41-32 66-40 84-46 Απόλλων (Ρώσσης Γκινούτσης) Γιαουρτόγλου 7 Χαλάτσης 6 Χατζηθεοδώρου, Βαρδής 5(1) Κουντούρης 5(1) Ιωαννίδης 23(3) Μπάρδας 6(1) Ανδρουλάκης 4 Καραΐσκος 3 Τρουπής 10(2) Μπότσης 13 Τσάνης 2 Γλυκά Νερά (Φαρμάκης Κουζινόγλου) Βελισσαρης 2 Τσουβελεκακης 11(2) Μαραγκος 2 Τσουπάκης 13(2) Τσακαλάκης 7 Παπανικολάου Βαρόνος Μακρυδάκης Μελάς 2 Οαοαδάκης 3(1) Παναγιάρης 1 Τάσκος 5 Φωτογράφιση ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ