Την 24η νίκη της σε 26 αγώνες πέτυχε η ομάδα μας επικρατώντας της Πεντέλης με 71-60

Φωτό αρχείου

Την 24η νίκη της σε 26 αγώνες πέτυχε η ομάδα μας, επικρατώντας της Πεντέλης με 71-60 και συνεχίζει να βρίσκεται στην πρώτη θέση της βαθμολογίας. Χθες το βράδυ η ομάδα μας μπήκε νωθρά στο παιχνίδι και συμβάδιζε στο σκορ στο πρώτο ημίχρονο που έληξε 33-33.Στο β΄ ημίχρονο μπήκαμε καλύτερα στο παιχνίδι ,χωρίς όμως να μπορέσουμε να ξεφύγουμε ,κάτι που έγινε στο τέταρτο δεκάλεπτο και εξασφαλίσαμε τη δίκαιη νίκη. Ευχόμαστε καλή συνέχεια στην Πεντέλη, επόμενο ματς  για την ομάδα μας την ερχόμενη Δευτέρα εκτός έδρας με το Κορωπί.